Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema gresaka Stana, to je lose za svakoga

    Comment


    • E ovo je vec velika prednost, koju cak ni Stan nece da ispusti:
      hm:
      Izgleda da je Ni u njegovim tezama, ovo predvideo
      Last edited by jovan; 20-04-14, 16:13.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Ma nije u ritmu..."ružan" je meč sve vrijeme, bez pravog ritma...a to mu ne pomaže nikako...rekao bih da nije ni zagrijan kako treba...dok Stan igra svoj najbolji tenis, udara žestoko baš!

        Comment


        • Дошло време да и Ролета малтретира на терену овај Стан!
          sigpic

          Comment


          • Feder je izvanredno igrao I opet je Stan dosao do drugog brejka.

            Ako sad izgubi, neka ostavi tenis,

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Feder je izvanredno igrao I opet je Stan dosao do drugog brejka.

              Ako sad izgubi, neka ostavi tenis,
              Ma daj, kako bre izvanredno...ocigledno ne gledas isti mec Kao mi ostali ili si zaboravio sta znaci kad Fed igra izvanredno

              Sent from my HTC, posto mi se moze
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Federer ne igra uopšte, jako loš tajming, ne zna ni šta treba da radi više...a Stan u ritmu samo takvom, idealnom

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Federer ne igra uopšte, jako loš tajming, ne zna ni šta treba da radi više...a Stan u ritmu samo takvom, idealnom
                  Ma to se tebi samo cini, Fed igra savrseno, perfektno

                  Sent from my HTC, posto mi se moze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Fedovci ne vole kad igra protiv Stanislava... kako to odjednom... ?
                    Nije ta ploca isla kad ga je dobijao 10+ puta bez poraza.

                    Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Fed se bori ko lav za gem

                      Comment


                      • Ne bori se za gem, nego za pobjedu...vjeruje on još uvijek, ako napravi jedan break sve je moguće...

                        servis gem za minut i pritisak nazad na Stana ;)

                        Comment


                        • Jedino ako Stan pocne da grijesi

                          Comment


                          • Fed igra kao da nije siguran dal je ovo trening, finale, ili 5. mec u DC bez znacaja...Prikazao je 10ak vanserijskih poteza i to je to.
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Barvo Stan, samo igraj, svaka cast.

                              Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Jedno se mora priznati Federeru. Mnogo je realniji od svojih navijaca.

                                Comment

                                Working...
                                X