Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    dobija sutra marquez lagano u svakom slucaju,mada mi se vise verovatna cini ova varijanta da ce pobeci,mozda se varam,ako lorenzo startuje dobro ali veoma tesko ce se to desiti..
    MESSI 10

    Comment


    • #62
      Da, biće zanimljivo videti da li JLo može da stekne i održi prvo mesto kroz splet S krivina. To se pokazao kao Yamahin sektor u FP3 čini mi se, ali prolaz kroz prve 2 krivine može da se odradi sa dosta linija i ni jedna nije specijalno bolja od ostalih na startu...

      Comment


      • #63
        moguce je ali vrlo tesko cini mi se,pogotovo sto nije u prvom redu..
        MESSI 10

        Comment


        • #64
          Počinje sa iste pozicije kao u Qataru...

          Comment


          • #65
            samo da ne prodje kao i tamo,ne sme sad toliko da rizikuje,vec kasni 25
            MESSI 10

            Comment


            • #66
              Očekujem da je naučio lekciju od prošle godine (greška koju je napravio 2011. i ponovio 2013.), kada je krenuo u napad kad je već bilo maltene gotovo. I 2010. i 2012. je krenuo žestoko od prve trke i završio je sa titulama.

              Comment


              • #67
                samo je pitanje kada ce mali dominantni zavrsiti u pesku...rizikuje i suvise!!! Mladost-ludost xaxa!!

                Comment


                • #68
                  Originally posted by meca View Post
                  samo je pitanje kada ce mali dominantni zavrsiti u pesku...rizikuje i suvise!!! Mladost-ludost xaxa!!
                  hahahah evo ovako...ne bih se slozio da ce zAvrsiti u pesku...ono sto je radio sa motorom,je sprdanje sa konkurencijom najvise sa lorenzom,klasican samar je ono obilazenje na stazii. kvalifikacije dobre,nisam dovodio u pitanje to da ce rekord biti oboren...sto se tice ostalih,mislim da ce bautista imati dobru trku...ne znam sto ga mnogi ovde ne vole,ok rossi mudjelo..desilo se,al kul je lik,sa njim je zabava na stazi zagarantovana.lorenzo ce imati tesku trku,ako bude na podijumu moze biti zadovoljan..pedrosa ce biti zadovoljan svojim drugim mestom...doktor treci bradl pada,nzm sto al imam takav osecaj...ludaci iz dukAtija..TOTALNA ENIGMA )

                  Comment


                  • #69
                    Iskreno, moj animozitet prema Bautisti (i Barberi) datira još iz vremena kada su se njih dvojica i pokojni Sima (joj Simoncelli, prežiliti te neću ) klali u 250ccm, tamo 2008. i 2009. Kenjkanje na najmanji dodir, glumatanje i sve ostalo mi nikad nisu prijali... Slično je i sa Lorenzom.

                    Mislim da Ducati može da ima 3 OK trke. Da, neće moći da koriste meku gumu jer je mrtva posle 10 krugova, ali ima poboljšanja na tom motoru i trebalo bi da idu bolje nego prošle godine sigurno... Pitanje je gde će ih to staviti, jer Smith, Aleix i Bradl deluju jako dobro...

                    Comment


                    • #70
                      Pozz drugari. evo i mene .. Kao i sto sam nekada napisao Markez je u totalu proucio Doktora , i sada sa punim pravom mogu reci da je njegov pravi i jedini naslednik Sto se tice Lorenca, pa mora malo da mu vrati za ono udaranje od poyadi na liniji za vezbanje starta , mislim da je u Australiji bilo ..Sto se danasnje trke tice, mislim da nije tip vozaca da pobegne i tako pobedi , cak nekad mi deluje da namerno ih pusti da mu pobegnu pa da ih juri , kao da mu je dosadno da bude na celu ,tokom cele trke, videcemo Narvno , sto je jos jedna odlika velikog Doktora..
                      Last edited by tasa01; 13-04-14, 10:19.
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • #71
                        danas oko 17h nas dusan borkovic vozi prvu wtcc trku,ima prenos na es-u pa ako uspete da uklopite da ga podrzimovec ima jedan bodic i stvarno verujem da moze nesto da napravi
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by tasa01 View Post
                          Pozz drugari. evo i mene .. Kao i sto sam nekada napisao Markez je u totalu proucio Doktora , i sada sa punim pravom mogu reci da je njegov pravi i jedini naslednik Sto se tice Lorenca, pa mora malo da mu vrati za ono udaranje od poyadi na liniji za vezbanje starta , mislim da je u Australiji bilo ..Sto se danasnje trke tice, mislim da nije tip vozaca da pobegne i tako pobedi , cak nekad mi deluje da namerno ih pusti da mu pobegnu pa da ih juri , kao da mu je dosadno da bude na celu ,tokom cele trke, videcemo Narvno , sto je jos jedna odlika velikog Doktora..
                          pa gde si druze welcome back dobija marquez u oba slucaja,ali bolje bi bilo da malo bude drame
                          MESSI 10

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by boss91 View Post
                            hahahah evo ovako...ne bih se slozio da ce zAvrsiti u pesku...ono sto je radio sa motorom,je sprdanje sa konkurencijom najvise sa lorenzom,klasican samar je ono obilazenje na stazii. kvalifikacije dobre,nisam dovodio u pitanje to da ce rekord biti oboren...sto se tice ostalih,mislim da ce bautista imati dobru trku...ne znam sto ga mnogi ovde ne vole,ok rossi mudjelo..desilo se,al kul je lik,sa njim je zabava na stazi zagarantovana.lorenzo ce imati tesku trku,ako bude na podijumu moze biti zadovoljan..pedrosa ce biti zadovoljan svojim drugim mestom...doktor treci bradl pada,nzm sto al imam takav osecaj...ludaci iz dukAtija..TOTALNA ENIGMA )
                            Od ovoliko navijaca Marquez pocinje polako da mi se gadi(tu je negde sa Stonerom sada). Svaka cast decku ali rano je za poredjenje sa Valentinom! Prvo neka stigne Jorgea. Pravda za brata Lorenza, poceh i ljigicu da simpatisem samo zbog 93... Samo lud covek moze Jorgea da otpise

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by miha92 View Post
                              pa gde si druze welcome back dobija marquez u oba slucaja,ali bolje bi bilo da malo bude drame
                              Ej evo me oporavljam se..Ma bice drame garant..




                              Originally posted by KERSDRS View Post
                              Od ovoliko navijaca Marquez pocinje polako da mi se gadi(tu je negde sa Stonerom sada). Svaka cast decku ali rano je za poredjenje sa Valentinom! Prvo neka stigne Jorgea. Pravda za brata Lorenza, poceh i ljigicu da simpatisem samo zbog 93... Samo lud covek moze Jorgea da otpise
                              Pa ne znam bas dal' je rano da ga poredimo , ali ok...brata Lorenca ve godine stize i prestiz, to sam siguran, a naravno daa ga jos nismo otpisali, cak sta vise pre sam otpisao Pedrosu nego Jorgisu..
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • #75
                                Da je MM osvojio sampionat sa privatnom Hondom kao sto recimo Bradl vozi i kako je Rossi svojevremeno moglo bi da se prica o poredjenju. Ovako menjanjem pravila zbog jednog coveka je sa tim prica zavrsena... Ima jos dobrih vozaca sa kojima se moze porediti tipa Doohan npr. a Rossi malo da se izuzme iz te price sa poredjenjem i nasledjivanjem jer Vale jos uvek nije rekao svoju poslednju.
                                @boss91 nzm samo na koju zabavu mislis sto se tice Bautiste... Sto se zalepi za vodece pa vozi preko svojih mogucnosti i nezrelo pa uvek izleti i onda pokupi nekog sa sobom?
                                Sto se tice trke recimo MM verovatno prvi ako ne napravi neku gresku a voleo bih da se Pedrosa, Rossi, Lorenco bore za ostala mesta na podijumu ako vec ne mogu da stignu MM i trka ne bi trebalo da bude losa...

                                Comment

                                Working...
                                X