Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by boss91 View Post
    cao ljudiii pratim motogp jedno 4 god..i moj favorit je markez..pratio sam ga i dok je bio u 125 pa moto 2 i sada u motogp kategoriji..mislim da je odlican vozac,rodjeni talenat..naravno,veliko postovanje i za rosija...lorenzo je ok,ali mi kao osoba,ne prija nikako... dok gledam q1 i cekam q2 koristim priliku samo da vas sve pozdravim,i pozelim prijatno vece uz motogp. cujemo se nesto kasnije ;)
    dobro nam dosao
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #47
      dobar reding..
      MESSI 10

      Comment


      • #48
        Originally posted by cavu View Post
        Voleo bih da sad vidim Doktora na toj hondi pitam se kako bi to izgledalo!?
        Ne bi on to znao da vozi sad,treba pruziti sansu nekom drugom,ja bih na primer,voleo da vidim Janonea ili mozda Bautistu,zasto da ne?

        Comment


        • #49
          Originally posted by boss91 View Post
          cao ljudiii pratim motogp jedno 4 god..i moj favorit je markez..pratio sam ga i dok je bio u 125 pa moto 2 i sada u motogp kategoriji..mislim da je odlican vozac,rodjeni talenat..naravno,veliko postovanje i za rosija...lorenzo je ok,ali mi kao osoba,ne prija nikako... dok gledam q1 i cekam q2 koristim priliku samo da vas sve pozdravim,i pozelim prijatno vece uz motogp. cujemo se nesto kasnije ;)
          Dobro dosao na forum. Pa najlepse je kada pratis nekog vozaca od samog pocetka
          Lorenzo retko kome prija ali ja ga zgotivih, samo da skinu tvog ljubimca

          EDIT: @Gargamel Pa gde nadje Iannonea i Bautistu za Hondu, bas nisu za to po meni, no dobro. Ima boljih vozaca za to mesto
          Last edited by Cassius Clay; 12-04-14, 20:34.

          Comment


          • #50
            zasto lorenco prvi izadje u kvalifikacijama??? da bar u jednom trenutku bude prvi..
            MESSI 10

            Comment


            • #51
              jel on to posle svega rekao da je zadovoljan iako nije jos uvek pronasao savrseni krug
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by miha92 View Post
                zasto lorenco prvi izadje u kvalifikacijama??? da bar u jednom trenutku bude prvi..

                sreca pa ovde bas i nema horheovih navijaca
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Razlika izmedju doktora i lorenca cela hiljaditinka

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by denia_el View Post

                    sreca pa ovde bas i nema horheovih navijaca
                    Ima ih. Samo, javice se oni dogodine

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by denia_el View Post

                      sreca pa ovde bas i nema horheovih navijaca
                      kakve to veze ima ovo je samo zdravo rivalstvo a i ako cemo posteno nije daleko od istine
                      MESSI 10

                      Comment


                      • #56
                        Kad smo kod lorenca izmedju njega i rossja je bilo malo varnica u kvalifikacijama kad je horhe zasmetao rosiju,a ovaj odmahnuo rukom
                        bice sutra zestokoooooo

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by cavu View Post
                          Kad smo kod lorenca izmedju njega i rossja je bilo malo varnica u kvalifikacijama kad je horhe zasmetao rosiju,a ovaj odmahnuo rukom
                          bice sutra zestokoooooo
                          jos malo pa cemo da ga svrsatavmo medju sporije vozace
                          MESSI 10

                          Comment


                          • #58
                            Ne treba ga otpisivati ali nece jos dugo on trpeti tako nesto znamo da ima kratak fitilj

                            Comment


                            • #59
                              e ljudi samo da se zna,nemam ja nista protiv lorenca kao vozaca,da ne ispadne da omalovazavam nekoga..ja samo volim da se zezam na njegov racun,kao sto rekoh zdravo rivalstvo
                              MESSI 10

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Nikoletina View Post
                                Šta ti je to BT Sport(jel to kanal) i jel ima HD stream?
                                Da, britanski sportski kanal koji prenosi MotoGP od ove godine. Vrlo jaka ekipa za početak, mada trenutno orijentisana ka britanskim vozačima, ali prilično suptilno. HD stream nisam našao, ubijaju dosta i ove obične njihove streamove...

                                Originally posted by Mladenovic View Post
                                Laguna Seca 2008, na svim treninzima Stoner imao prednost vecu odsekunde u odnosu na ostale. Svi znamo epilog.
                                Nije baš bilo preko sekunde, ali u odnosu na dužinu staze tu je negde prednost koju je Marc imao ovog vikenda. Razlika među njima je ipak što Marquez živi za brobu na stazi, dok je Stoner daleko od ljubitelja duela. Osim kad treba da pesniči De Punieta što mu se sklonio...

                                Originally posted by miha92 View Post
                                dobar reding..
                                Fenomenalan...

                                Originally posted by Gargamel View Post
                                Ne bi on to znao da vozi sad,treba pruziti sansu nekom drugom,ja bih na primer,voleo da vidim Janonea ili mozda Bautistu,zasto da ne?
                                Zašto Bautistu?

                                Yamaha na kraju dosta dobra (da se nisu možda malo više koncentrisali na tempo sa potrošnjom goriva za trku tokom treninga, pa su sad odvili česmu samo za kvalifikacije ), mislim da Aleixova prednost sutra neće trajati duže od 3 sekunde, ali ovo je uspeh za svaki respekt... Mislim da se Marc nije previše trudio u kvalifikacijama, a i nije koristio meku gumu pre kvalifikacija uopšte, tako da nije čudno što nije izvukao puno više iz nje. Ako sutra ne bude pobedio sa velikom prednošću, to će biti zato što će želeti da kontroliše trku...

                                Ako neko hoće da se kladi da će sutra poleteti neko koleno, ka Lorenzu ili Pedrosi, mislim da mu je to klasični zicer...

                                Comment

                                Working...
                                X