Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nikoletina View Post
    Oficijelni podaci govore da je Rossi oštetio prednju gumu sa desne strane dobrano nakon nekoliko krugova.
    On kaze da je guma prestala da funkcionise negde oko sedmog oli osmog kruga i da je bio sporiji i po 3
    .sekunde

    Comment


    • http://thelp2008.com/2014/04/14-motogp-usa/

      EVO SVE 3 TRKE U 720p PA KO VOLI NEK IZVOLI!!
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • @ Nikoletina , samo moto 3 vredi pogledati opet

        Comment


        • Markez odlican,dominantno nema sta,Lorenco sta reci,Rosi tuga,Pedrosa drvo,Doviciozo odlican,drago mi je zbog njega.
          Nisam stigao da pogledam lepo onaj manevar Markeza u poslednjoj krivini,da li je nesto pogresio ili je samo lud..?

          Comment


          • Originally posted by Gargamel View Post
            Markez odlican,dominantno nema sta,Lorenco sta reci,Rosi tuga,Pedrosa drvo,Doviciozo odlican,drago mi je zbog njega.
            Nisam stigao da pogledam lepo onaj manevar Markeza u poslednjoj krivini,da li je nesto pogresio ili je samo lud..?
            Naravno da je pogresio. Inace ako nije, ne moze da ispadne lud, moze da ispadne samo neverovatno glup. Lud moze da bude neki manevar, a ono ako je bilo namerno, onda je cista glupost. Opet mislim da je 100% greska bila


            Last edited by Cassius Clay; 14-04-14, 12:25.

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Naravno da je pogresio. Inace ako nije, ne moze da ispadne lud, moze da ispadne samo neverovatno glup. Lud moze da bude neki manevar, a ono ako je bilo namerno, onda je cista glupost. Opet mislim da je 100% greska bila


              Svuda je izjavio da se nasalio , jer mu je trka bila dosadna, da nije napravio ni jednu gresku, pa je hteo malo da napravi dramu

              Za moju familiju i moje mehanicare, za njihovo srce....
              Last edited by tasa01; 14-04-14, 13:59.
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • Ne bi me iznenadilo da markez ove godine ostvari dvocifren broj pobeda,s obzirom kako je krenuo mozda predje rosijev niz od 5 uzastopnih pobeda decko postavlja nove standarde

                Comment


                • Originally posted by tasa01 View Post
                  Svuda je izjavio da se nasalio , jer mu je trka bila dosadna, da nije napravio ni jednu gresku, pa je hteo malo da napravi dramu

                  Za moju familiju i moje mehanicare, za njihovo srce....
                  ne cudi me uopste,jeste on lud..a nikako "neverovatno glup" kao sto neko rece"
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Cekaj, objasni mi poentu njegovog poteza?

                    Comment


                    • Čista zafrkancija... Sad kad vidim snimak, vidi se da se zafrkava, namerno je jače zakočio da podigne zadnji kraj, izbacio ga je iz ravnoteže i pustio da đipne...

                      Comment


                      • rosi.jpg
                        mogao je jos koji krug......
                        Last edited by meca; 14-04-14, 18:50.

                        Comment


                        • Originally posted by meca View Post
                          [ATTACH=CONFIG]11803[/ATTACH]
                          mogao je jos koji krug......
                          u cemu je stvar?
                          kako je uspeo da unisti ovako prednju gumu u samo nekoliko krugova?

                          Comment


                          • Bravo za zafrikanciju. Sad mi je krivo sto nije pao. Prebrzo ti motori idu, kostace ga nekad ovo, ne daj Boze. I najvecim majstorima i profesionalcima se moze desiti. Sprdao bi se ovako i Rossi da mu nije Sic poginuo pred ocima..Verovatno sto si stariji sve teze uzimas neke manevre i sve manje rizikujes jer tada shvatis koja si luda bio. Rossi od smrti Simoncelija vise nije isti

                            Comment


                            • Ovj moto grand prix,ako ga mozemo uopste vise tako nazvati postaje smijesan,ja neznam sta ovaj pedrosa vise trazi ovdje,covjek postaje smijesan,rossi vrijeme je za penziju,wsbk je jedino nesto sto je ostalo zanimljivo ako i njega dorna ne unisti

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Cekaj, objasni mi poentu njegovog poteza?
                                Nema poente,klinacki potez,daleko od toga da je glup...

                                Comment

                                Working...
                                X