Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP-Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    fenomenalna trka skakao sam i vristao u bici izmedju markeza i rosija (samo da se razumemo ja navijam za markeza ) i drago mi je sto je pobedio i to "kao" povredjen opasan je markez. kao sto neko rece, ne jebe rosija ni 2% sve tri trke fenomenalne! ko ce sad docekati ostin

    Comment


    • #47
      - Ovo je po meni trebalo da bude Lorencova trka, ispao je sto me je sokiralo, to je svakako neocekivano ali opet kada se pogleda temperatura staze, nedovoljno zagrejani pneumatici i neverovatno agresivan start u njegovom stilu, ima osnova za ono sto mu se desilo... Losa vest za njega jer vec zaostaje 25 poena za liderom a istice se kao najveci konkurent...
      - Za Bradla mi je ovo nekako standard, mnogo je nestabilan, brz je i sve to stoji ali previse gresaka pravi, netipicno za Nemca... Slicni su mi dosta on i Kal, brzina je tu ali i izletanja
      - Doktor mi je potpuna enigma, vrlo dobra voznja mada je pitanje na kom bi mestu zavrsio da gore pomenuti nisu zavrsili trku pre kraja, pitanje da li bi bio na podijumu uopste... Raduje me to sto je nekako ipak nasao put pored Bautiste, Smita i ostalih jer mi je bilo muka prosle sezone kada vidim da zaglavi iza njih... Mnogo mi je cudan poslednji krug, bio je daleko blize vodecem u krugovima pre tog, ispitivao gde i kako bi mogao da izvede manevar, ali do istog nije doslo kada je trebalo da dodje sigurno je da se nisu stedeli za poslednji krug pa da je mm samo stisnuo nesto jace i pobegao dovoljno, da je mogao uradio bi to ranije, ne bi se kockao... koliko sam video neke krupnije greske od strane Doktora nije bilo, sve nesto razmisljam da ima u glavi sezonu, poene, borbu za titulu i da je rekao sebi "OK, pokusao sam, imam 20 bodova, posle 10-og startnog mesta je to premija, mm vozi dosta rizicno i ne zelim da rizikujem plasman nekim ludackim manevrom u poslednjem krugu" Opet sa druge strane, to mi ni najmanje ne lici na Doktora, cak i sa 35 godina je to Doktor, najveci trkac mog vremena i verujem svih vremena
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #48
        @ Vanja Mozda ih je posetila toothfery

        Comment


        • #49
          Ovo je samo dokaz koliko je Honda bolja od Yamahe mislim da je Rosi pogresio negde u zadnjem krugu sto ga je kostalo naravno dobrog 2 mesta..sa ovim pogresio ne mislim na gresku koju smo mi mogli da vidimo!!! Sve u svemu odlicna trka...

          Comment


          • #50
            Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
            - Ovo je po meni trebalo da bude Lorencova trka, ispao je sto me je sokiralo, to je svakako neocekivano ali opet kada se pogleda temperatura staze, nedovoljno zagrejani pneumatici i neverovatno agresivan start u njegovom stilu, ima osnova za ono sto mu se desilo... Losa vest za njega jer vec zaostaje 25 poena za liderom a istice se kao najveci konkurent...
            - Za Bradla mi je ovo nekako standard, mnogo je nestabilan, brz je i sve to stoji ali previse gresaka pravi, netipicno za Nemca... Slicni su mi dosta on i Kal, brzina je tu ali i izletanja
            - Doktor mi je potpuna enigma, vrlo dobra voznja mada je pitanje na kom bi mestu zavrsio da gore pomenuti nisu zavrsili trku pre kraja, pitanje da li bi bio na podijumu uopste... Raduje me to sto je nekako ipak nasao put pored Bautiste, Smita i ostalih jer mi je bilo muka prosle sezone kada vidim da zaglavi iza njih... Mnogo mi je cudan poslednji krug, bio je daleko blize vodecem u krugovima pre tog, ispitivao gde i kako bi mogao da izvede manevar, ali do istog nije doslo kada je trebalo da dodje sigurno je da se nisu stedeli za poslednji krug pa da je mm samo stisnuo nesto jace i pobegao dovoljno, da je mogao uradio bi to ranije, ne bi se kockao... koliko sam video neke krupnije greske od strane Doktora nije bilo, sve nesto razmisljam da ima u glavi sezonu, poene, borbu za titulu i da je rekao sebi "OK, pokusao sam, imam 20 bodova, posle 10-og startnog mesta je to premija, mm vozi dosta rizicno i ne zelim da rizikujem plasman nekim ludackim manevrom u poslednjem krugu" Opet sa druge strane, to mi ni najmanje ne lici na Doktora, cak i sa 35 godina je to Doktor, najveci trkac mog vremena i verujem svih vremena
            Po Doktorovoj gestikulaciji odmah posle trke, rekao bih da se nije zadovoljio drugim mestom. Mozda je bila greska sto je probao Markeza u predposlednjem krugu.

            Comment


            • #51
              Odlicna trka,napeto na kraju bas,navijao sam za Rosija i nisam zadovoljan drugim mestom,da nije imao sansu pa u redu ali ovako nisam zadovoljan,ne znam sta kazu zakleti i okoreli Rosijevci?

              Comment


              • #52
                SBBKBB - ako tako gledamo bolje da je cekao zadnji pa na pravcu u zavetrini ga je mogao dobiti , kao sto je to isto uradio 2 kruga pre

                Comment


                • #53
                  Originally posted by tantuz View Post
                  Po Doktorovoj gestikulaciji odmah posle trke, rekao bih da se nije zadovoljio drugim mestom. Mozda je bila greska sto je probao Markeza u predposlednjem krugu.
                  nisam ispratio gestikulaciju niti bilo sta drugo posle trke, u poslednjih par krugova sam vec kasnio na xbox obracun pa sam ugasio tv cim su njih 2 presli liniju cilja

                  evo sta je imao da kaze Doktor:
                  - "I’m very happy but a little bit upset because I lost. Marc is very strong and I enjoyed very much the whole race. It was a great race, very funny from the beginning, I started from behind and I had to risk in the first laps. I was very precise and didn't make any mistakes. At the end I played my card with Marc but he was stronger than me so he won and he deserved it. It’s the first time it looked like an old race from MotoGP from ten years ago, all together on the same pace, some mistakes, going wide and so on. Maybe Dorna had a great idea! The Yamaha is always good in Qatar and I worked very hard in the practice for the race. I’m very happy with the work of my team and the bike was great in the race too. But anyway I am so happy for this start to the year, now we have to continue like this. Usually Jorge is so fantastic and so strong in the first laps so I don't understand what the mistake was.”

                  znaci to je to, pokusao je ali nije bilo prolaza, ok, mada se opet ponavlja prica iz prosle sezone da Honda dominira na "Hondinim" stazama a na onim "Jamahinim" takodje neretko uspeva da bude bolja...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #54
                    Pozz svima .. cekanje se konacno isplatilo!!
                    Vrhunsko treniranje zivaca!!

                    Doktor je pokazao da jos uvek nije za penziju, Mravac da je i dalje lud ko struja .. jedino mi krivo sto je Jorgisha odmah ispao ali onda bi verovatno zavrsila na urgentnom ..
                    Moram da pohvalim mog Jovanču i bas mi je krivo sto izleteo ali magare je neukrotivo..
                    Bradl,Bautista i Smith samo sam cekala kada ce da izlete i povuku nekog sa sobom .. previse su nestabilni ..

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      nisam ispratio gestikulaciju niti bilo sta drugo posle trke, u poslednjih par krugova sam vec kasnio na xbox obracun pa sam ugasio tv cim su njih 2 presli liniju cilja

                      evo sta je imao da kaze Doktor:
                      - "I’m very happy but a little bit upset because I lost. Marc is very strong and I enjoyed very much the whole race. It was a great race, very funny from the beginning, I started from behind and I had to risk in the first laps. I was very precise and didn't make any mistakes. At the end I played my card with Marc but he was stronger than me so he won and he deserved it. It’s the first time it looked like an old race from MotoGP from ten years ago, all together on the same pace, some mistakes, going wide and so on. Maybe Dorna had a great idea! The Yamaha is always good in Qatar and I worked very hard in the practice for the race. I’m very happy with the work of my team and the bike was great in the race too. But anyway I am so happy for this start to the year, now we have to continue like this. Usually Jorge is so fantastic and so strong in the first laps so I don't understand what the mistake was.”

                      znaci to je to, pokusao je ali nije bilo prolaza, ok, mada se opet ponavlja prica iz prosle sezone da Honda dominira na "Hondinim" stazama a na onim "Jamahinim" takodje neretko uspeva da bude bolja...
                      C c c c c c...

                      Juce Honda mislim da je na pravcu pojela i Dukati, brutalni su...

                      Comment


                      • #56
                        Najatraktivnija voznja juce Kal,malo ih pusti pa stegne pa malo vozi na ler i na kraju je ugurao motor kroz cilj

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Viv Li View Post
                          jedino mi krivo sto je Jorgisha odmah ispao ali onda bi verovatno zavrsila na urgentnom ..
                          ne verujem da ovo govorim,ali sam poludela kada sam videla horhea u sljunkutrka je stvarno bila za nezaborav,ali da je i on ostao to bi bilo cisto savrsenstvosreca pa je tek prva....

                          drugaricesad kad smo svi na broju (obe smo tu),mozemo da nastavimo gde smo staliidem da ti spremim dobrodoslicu
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            tumblr_n2u9hfwpBS1snb60zo1_500.jpg

                            Interesantno sto je ovaj put bila i podrzavala ga Rossijeva lepsa polovina .

                            Comment


                            • #59
                              a bas je lepai nekako bas fina i skromna i puna postovanja prema timu,lepo docekala svoj red da mu cestita,za razliku od one stonerove koja je bila bog i batinanadam se da ce se doktor konacno skrasiti
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                @ denia , svaka ti na mestu , nemam sta da dodam

                                Comment

                                Working...
                                X