Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA TOURNAMENT 2014 - MARCH MADNESS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ovaj Calipari izigrava?
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Bravo za Wildcatse! Dva upseta za redom

      Comment


      • Odose Masoni dalje jebem ih u usta, valjda ce jos malo da ih poguraju sudije protiv Michigan-a, pa da prodju i na F4.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • NCAA TOURNAMENT 2014 - MARCH MADNESS

          Svaka čast Wildcatsima, ali mogao je Louisville izvesti bolje zadnji napad.
          Zadnji sut Russ-a Smith-a za Louisville je preko dvije ruke iz pada.
          Last edited by stefan12; 29-03-14, 04:35.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Znao sam da ce ono biti teska utakmica i nisam pogresio. Virginia se zaista pokazala kao dostojan protivnik i ono sto su odigrali u odbrani je za svaku pohvalu. Dokazali su da su zasluzili jedno od 4 prva mesta. Ipak, Spartanci su bili za nijansu bolji. Prekretnica u utakmici je bila trojka u kontri Travisa Trice-a, jer su to bili (mislim, nisam siguran) prvi poeni u tranziciji u drugom poluvremenu. Upravo se taj faktor (laki poeni Michigan State-a, a za Virginiu sprecavanje istih) pokazao kao odlucujuci, jer su Cavaliersi tokom veceg dela utakmice drzali prikljucak, ili su cak vodili zahvaljuci dobroj odbrani u tranziciji, odnosno malom broju prodatih lopti. Covek koji je presudio utakmicu je bio ko drugi nego Adreian Payne, trojkom na manje od dva minuta do kraja pri izjednacenom rezultatom, a zatim i sjajnim alley-oop pasom za Brandena Dawsona, koji je takodje odigrao jos jedan odlican mec.

            Sto se tice druge utakmice, pobeda Kentucky-a me nije iznenadila, cak sam i pare stavio na njih. Verujem da ce sada proci do finala. Mislim da su utakmicu odlucili problemi sa faulovima Harrella, kao i promasena slobodna bacanja Russa Smitha sredinom prvog poluvremena. Julius Randle je na kraju pokazao najvise na turniru od svih freshmena.
            sigpic

            Comment


            • Sta ocekujete od Arizone veceras mislim da ce dobiti oni Wisconsin.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Jesmo li spremni deco ?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Rondo9 View Post
                  Jesmo li spremni deco ?
                  Ovi tvoji izgleda nisu

                  Comment


                  • Nemoj dvaput reci

                    Mora Appling poceti da igra, fale njegovi poeni na celom turniru.
                    sigpic

                    Comment




                    • Harris i Payne drze Spartance u igri za sad, potrebno je da se bar jos jedan igrac probudi.

                      EDIT: Moze Gary i sam ocigledno

                      Comment


                      • GARY!
                        sigpic

                        Comment


                        • Jel ima neki dobar stream ?

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Jel ima neki dobar stream ?
                            http://goatd.net/79862/watch-connect...michigan-state

                            Comment


                            • Radi i onaj na ncaa.com-u, ja preko njega gledam:

                              http://www.ncaa.com/march-madness-live/game/502
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Rondo9 View Post
                                Radi i onaj na ncaa.com-u, ja preko njega gledam:

                                http://www.ncaa.com/march-madness-live/game/502
                                Ne mogu da gledam preko njega pise samo gradjane Amerike.

                                Comment

                                Working...
                                X