Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    I kakav je osjecaj izgubiti? Vise i ne pamtim

    Spoiler
    Izvini Vajda što sam morala u spojler da te stavim, ali čisto da bih istakla ovo podebljano, jer kao što je ovaj Vladan pa to nigde nema....
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ali to je naš Nole, kad dotera cara do duvara, kad je sateran u ćošak, kad počnu priče o kanalu i penziji, on uradi ovakve stvari..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Како је Рафа истрчао на терен, реко оде човек преко трибина, аууу реко како ће Ноле овога да стигне?
        sigpic

        Comment


        • i Role gledao mec, da ne bude da nikad ne gleda

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Gari NS View Post
            Nema sta,Novak je odigrao maestralan mec danas.Preuzeo inicijativu,napadao,konacno koristio bh kako treba.Bas ga je ubio kao vola

            Ali ne treba sad ni preterivati,ovo je samo jedan mec,sad ide sezona sljake,to je Nadalova teritorija.Ono sto je bitno sto Novak u nju ulazi sa velikim samopouzdanjem posle ova dva turnira.

            Za RG je jos rano,dosta stvari do tada moze da se desi.U svakom slucaju Nadal ce imati izazivaca na sljaci,najtezeg moguceg po njega.
            Ne smije biti euforije, on nema Slam u svom posjedu i dok je god tako nema mjesta euforiji. Nadal ce vremenom ulaziti u formu, njemu trebaju mecevi za formu, a realno ovo sto igra trenutno nije nivo Montreala, Cincya i USOa od prosle godine.
            sigpic

            Comment


            • Само да се Ноле сада не уобрази!
              sigpic

              Comment


              • Svesna sam da cu navuci hejt na sebe, ali opet vi sa pricom da ako ne osvoji RG nista nije uradio jel to tako svesno volite da mucite sebe? Koga briga za RG, dozvolite sebi da budete srecni, bez neke zadrske "lepo je sve ovo ali bez RG bla bla bla..."
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne smije biti euforije, on nema Slam u svom posjedu i dok je god tako nema mjesta euforiji. Nadal ce vremenom ulaziti u formu, njemu trebaju mecevi za formu, a realno ovo sto igra trenutno nije nivo Montreala, Cincya i USOa od prosle godine.
                  Slazem se sa tobom u tom aspektu, Rafa ce biti sve bolji, a Nole mora da osvoji barem jedan masters na sljaci pred RG.

                  Originally posted by Shardonnay View Post
                  Svesna sam da cu navuci hejt na sebe, ali opet vi sa pricom da ako ne osvoji RG nista nije uradio jel to tako svesno volite da mucite sebe? Koga briga za RG, dozvolite sebi da budete srecni, bez neke zadrske "lepo je sve ovo ali bez RG bla bla bla..."
                  RG nosi tezinu i zato nam je toliko vazan. To je kao pojas u boksu.

                  Comment


                  • Kako ga odvali ...a finale kao da je bilo prvo kolo
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Jeste RG bitan, i toliko čekamo na njega, ali daj da sad uživamo u ovom trenutku i u protekle 2 nedjelje, sutra ćemo razmišljati o tome "šta ako uzme ili ne uzme RG" idemo polako korak po korak
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Svesna sam da cu navuci hejt na sebe, ali opet vi sa pricom da ako ne osvoji RG nista nije uradio jel to tako svesno volite da mucite sebe? Koga briga za RG, dozvolite sebi da budete srecni, bez neke zadrske "lepo je sve ovo ali bez RG bla bla bla..."
                        Kada neko napise nesto mudro, barem ovde (na ovom nasem "malom" pdf-u gde su normalni i inteligentni ljudi u vecini) nikako ne moze da navuce hejt na sebe, vec samo postovanje ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ovdje o igri...a vlastita vidjenja tipa...pregazio ga ko potok i slično u Novakovoj temi

                          Comment


                          • Originally posted by salinjo90 View Post
                            Slazem se sa tobom u tom aspektu, Rafa ce biti sve bolji, a Nole mora da osvoji barem jedan masters na sljaci pred RG.
                            Tipujem na Monte Karlo,Rafinu tvrdjavu koji ce hteti posto poto da vrati nakon ovog poraza ,tu moze da mu poljulja samopouzdanje skroz, kao 2011

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              Svesna sam da cu navuci hejt na sebe, ali opet vi sa pricom da ako ne osvoji RG nista nije uradio jel to tako svesno volite da mucite sebe? Koga briga za RG, dozvolite sebi da budete srecni, bez neke zadrske "lepo je sve ovo ali bez RG bla bla bla..."
                              Svaka čast. Apsolutno se slažem. Nekada imam utisak kao da će smak svijeta ako Novak ne osvoji ovogodišnji RG. Neka dadne sve od sebe na tom turniru i ne može mu se ništa zamjeriti.

                              Ja u ovom trenutku uopšte ne razmišljam o sezoni šljake i RG-u, večeras slavimo.

                              Comment


                              • Pokusavam da podjem od sebe kao Fedovog navijaca. Meni njegov RG znaci samo to sto su njega prestali da smaraju sa tim - to sam jednom napisala a i ponovicu, ja kao devojka imam jak neki zastitnicki osecaj prema njemu, ne volim da ga ljudi "diraju". Uopste mi nije trebao RG da mi potvrdi tu neku njegovu zaokruzenost ili zrelost kao igraca. Ne znam zasto vi razmisljate drugacije.
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X