Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Svašta je moglo večeras da se pročita na netu... od ozbiljniih i zabrinutih komentara, do mahom šala, doskočica i smešnih i neozbiljni predloga. Samo veselo.
    Jeste,i ja bio prinudjen da gledam jedno sat vremena ovoga http://en.wikipedia.org/wiki/Miguel_...l_Jim%C3%A9nez umjesto ...
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Nevidjeni polufinalni mecevi

      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ljudi necu biti u moznosti da ispratim finalni mec, odem na putovanje rano ujutro po Evropi, Dino, Niki, Kreso i jos tamo koji sam ih zaboravio ne ljutite se nije namerno , bodrite Rafa uz sve srce, a ovo isto vazi i za sve Novakovce, budite uz svog milenika, zasluzuje on to. Vidimo se za 20tak dana, tada cu i da pogledam snimka sa finala, zapovedao sam mog brata da snimi taj mec.
        Neka bude spektakl i nek pobedi boljeg.

        Last edited by Stefan-kobe; 29-03-14, 09:30.
        OVAKO

        Comment


        • Sreken pat, i se najubavo
          Pisi, kad stignes
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Sad Novak ima sansi u finalu!
            A inače ne bi imao?
            Ni, iznenađuješ me..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              A inače ne bi imao?
              Ni, iznenađuješ me..
              Imao bi i inace, ali sada su mu porasle ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Hvala Kei!
                Hvala Tomice!
                Naspavah se bruka jedna
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by jagodica View Post
                  A inače ne bi imao?
                  Ni, iznenađuješ me..
                  Imao bi je jagodice. Sada je favorit, inace ne bi bio. Tri dana pauze a potom mec sa Nadalom? U takvoj situaciji bi Nadal bio jasan favorit. Sad i Nadal ima dva dana pauze, pa je Novak ponovo, mali favorit ali Novak bi bio veci favorit da su obojica igrali meceve i realativno ih lako dobili.

                  Ima jos jedna svar koja radi za Novaka. Novak je imao tri dobra meca - Sardi, Robredo, Mari. Sva tri su bili u funkciji dizanja forme. Nadal je imao Hjuita, Istomina, Fonjinija i Raonica. Mec protiv Hjuita je bio sto je Rafa trebao u tom trenutku. Moze se donekle reci i za mec sa Istominom, iako bi bolje bilo da je Denis pruzio veci otpor. Medjutim mec sa Fonjinijem nije ucinio nista za Rafinu formu. Foniji se cirkusirao. Novak se nece cirkusirati. S druge strane Raonic i Novak su toliko razliciti igarci tako da ni mec sa Raoniem nije nerocita prirema za mec sa Novakom.

                  Originally posted by Sandugp View Post
                  Imao bi i inace, ali sada su mu porasle ...
                  Hvala

                  Comment


                  • "So Nishikori gave Berdych some rotten sushi and then Berdych kicked him in the groin and they both withdrew"

                    Comment


                    • http://www.tennistv.com/video/clip/2370130

                      Sonja čudila si se kako u onoj najavi za polufinale nisu stavili onu kobnu Novakovu situaciju, ali evo nisu odoljeli da je ne stave ovdje
                      Last edited by proudNolee; 29-03-14, 10:54.
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        http://www.tennistv.com/video/clip/2370130

                        Sonja čudila si se kako u onoj najavi za polufinale nisu stavili onu kobnu Novakovu situaciju, ali evo nisu odoljeli da je ne stave ovdje
                        Kako da ne

                        Comment


                        • Verujem i da kladionice smatraju Novaka favoritom.
                          Ja, onako laički bez parametara koje koriste analitičari i stručnjaci ne mogu jasno da vidim bilo čiju izrazitu prednost.
                          Kao Noletovog navijača teši me način na koji je dobio Andy-ja.
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            Verujem i da kladionice smatraju Novaka favoritom.
                            Sinoc je omjer bio Novak(1,72)-Rafa(2)
                            Sad je Novak(1,66)-Rafa(2,2)

                            Izgleda da i igraci vise vjeruju Noletu pa svoje pare uplacuju na njega
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment


                            • Vise ja predjem dok izvadim sarance nego Svirena za ovih 7 igara
                              sigpic

                              Comment


                              • Osvoji ovaj set Serena molim te, pa je ponizi u rugom, kad ne ume da odservira za set... Uuuuu kako me nervira sto je nesposobna da zavrsi. Gora je Li po tom pitanju od Djokovica.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X