Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • изгледа да сам био у праву кад сам рекао да ће први пораз Вавринку да врати на старе стазе...???
    sigpic

    Comment


    • Jeste Zika, vidjelo se to na proslom turniru a vidi se i sad.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        изгледа да сам био у праву кад сам рекао да ће први пораз Вавринку да врати на старе стазе...???
        Covek ne igra ni upola dobro kao sto je igrao na AO ili na USO 2013. Tesko biti prorok kad on ovako igra.

        Comment


        • Cekam ja Vavrinku na sljaci, da vidim kakav ce tamo da bude, mislim da na sljaci moze mnogo.
          A ovaj IW i Majami su ocekivani sled dogadjaja, barem sto se mene tice ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ma rekao sam prije IW, ako dodje do SF na jednom od ova dva turnira to ce biti najvece iznenadjenje

            Comment


            • E Dusane, Dusane
              sigpic

              Comment


              • A Dolgo kao da je sa druge teniske planete.. kakva čudna tehnika udaraca..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Covek ne igra ni upola dobro kao sto je igrao na AO ili na USO 2013. Tesko biti prorok kad on ovako igra.

                  али ја сам то написао пре ИВелса, још док је био непобедив и говорило се да иде ове године да нападне прву позицију!!! Упозорио сам да се такве ствари дешавају. Било је приче да има новог тренера и да је Стан сада нови играч.... јесте да све зна, али природа је створила полу-лузера... ту тренер не помаже...
                  sigpic

                  Comment


                  • Jos jedan dokaz da su se dosta stvari poklopile na onom AO-u
                    OVAKO

                    Comment


                    • Sa je ovo, pusta ga ocigledno Sten
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • DC, šljaka...valjda će do MCa biti ok

                        Comment


                        • E moj Dusane
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            DC, šljaka...valjda će do MCa biti ok
                            Jel on bijese povrijedjen sve ovo vrijeme, jah,jah

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              E moj Dusane
                              mislis da bi Duci uspeo Stanislava (ovakvog) da otrese?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Cestitke Dolgu

                                Comment

                                Working...
                                X