Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Bolt posle zlata na 200m

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jamajka,Bolt
      Asafa je psiho,zakaze kad je najbitnije,da je on trcao(a bio bi zadnja izmjena) ubijedjen sam da ne bi imali ovako dobro vrijeme.Inace Asafa mi je najdrazi sprinter,ali puca opasno pod pritiskom.
      Lemetr do srebra,bravo Francuzi
      Amerikanke ipak ocekivano,stizala je na kraju Kembel,ali je zaostatak bio preveliki,ali kako je trcala tih letecih 100 metara svaka joj cast
      Tejlor sve iznenadio,postavio 4. rezultat svih vremena,strahovito popravio najbolji rezultat i u Londonu ce svasta da bude,posto je Idovu izuzetno konstantan i mislim da ce i on imati ovu duzinu,ako ne i vecu.Edvards ima sjajnog naslednika.
      Kakva borba Mo Faraha i Lagata,fantasticno!
      Sjajno prvenstvo koje je obiljezila Ceriot,3 zlata.
      Last edited by Vladan; 04-09-11, 15:04.
      sigpic

      Comment


      • U štafeti ne bi kiksnuo Asafa... Ovako individualno tu je nekoliko puta zakazao ali u štafeti ne. Ako trče njih troje (Bolt, Asafa i Blejk) + Karter ili Frejter na OI mislim da mogu da obore i ovaj rekord...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • To je tacno za stafetu,ali mislim da bi problem bio sto bi on trcao poslednjih 100 metara,a ne Bolt i pogotovo sto nikoga ne bi bilo da ga "gura" ne bi ovako istrcao,Bolt je bas forsirao.
          Kako bi volio kad bi Asafa uzeo zlato u Londonu,ali nece nista biti od toga
          sigpic

          Comment


          • Asafa bi namerno izgubio stafetu On je meni legenda i ja navijam za njega i jedva cekam London , kao sto sam rekao sve discipline ce biti lude a biti ce ih dosta u atletici a uopsteno olimpijada ce biti strasna , svi sportovi na jednom mestu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ne znam zašto mislite da bi Asafa zeznuo stvar, kad je u Berlinu trčao maximalno motivisan doveo štafetu do svetskog rekorda ..
              U pojedinčanoj konkurenciji opasno puca pod pritiskom na najvećim takmićenjima, baš mi tuga ..

              Comment


              • Ne vjerujem ja da bi on zeznuo zlato,samo ovo vrijeme pitanje je bi li izvukli,to je sve
                sigpic

                Comment


                • prekosutra se odrzava 59. izdanje memorijala Borisa Hanžekovića, popularnog Hanžeka. na njemu ce biti 8 svjetskih prvaka iz Daegau-a, između ostaloga i najbolji sportas planete veliki, najveci Usain Bolt. Tu ce naravno biti i Blanka Vlasic kao i nova svjetska prvakinja Ana Čičerova. Dakle zajamčen je pravi spektakl.
                  Velika je stvar za Hrvatsku sto poslije Pele-a i Maradone dolazi tako veliko ime iz svijeta sporta.
                  Covjek je rekao da je u jako dobroj formi i da se odlicno osjeca i da ce sigurno srusiti rekord mitinga. A rekord je 9.92, bas onoliko koliko je trcao i novi svjetski prvak, ohan Blake.

                  Comment


                  • MONTE CARLO: Jamaican sprinting star for third time and Australian hurdler for first are Athletes of the year 2011 by IAAF. Usain Bolt and Sally Pearson were awarded at the traditional IAF World Athletics Gala in Monaco. Bolt except of the false start in Daegu finals won all his races and world lead at 1oo m and second fastest at 2oo m. Pearson won all races except the last at SDL finals in Brussels when she stumbled and did not finish the race. Other finalists were Yohan Blake and David Rudisha on men and Valerie Adams with Vivian Cheruiyot on the women side.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sledeće sedmice u Helsinkiju u srijedu počinje EP u atletici, a Srbiju predstavlja 11 atletičara...
                      Djevojke:
                      1. Ivana Španović (skok u dalj)
                      2. Marina Munćan (1500m)
                      3. Tatjana Jelača (bacanje koplja)
                      4. Dragana Tomašević (bacanje diska)


                      Momci:
                      1. Goran Nava (1500m)
                      2. Mihail Dudaš (desetoboj)
                      3. Igor Šarčević (desetoboj)
                      4. Asmir Kolašinac (bacanje kugle)
                      5. Božidar Antunović (bacanje kugle)
                      6. Dragutin Topić (skok u vis)
                      7. Emir Bekrić (400m prepone)


                      SREĆNO SRBIJOOO!!!!
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                      Comment


                      • Emir Bekrić ušao je u finale 400m prepone sa nacionalnim rekordom 49:37 sa najboljim vremenom u polufinalu... BRAVO EMIRE!!!!!
                        Dudaš je nakon 7 disciplina 4. u desetoboju...
                        IDEMO PO MEDALJEEEEEEEE!!!!!
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                        Comment


                        • Emir Bekrić ušao je u finale 400m prepone sa nacionalnim rekordom 49:37 sa najboljim vremenom u polufinalu... BRAVO EMIRE!!!!!
                          Dudaš je nakon 7 disciplina 4. u desetoboju...
                          IDEMO PO MEDALJEEEEEEEE!!!!!
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment


                          • Poceo je dnevni program u Helsinkiju gde cemo videti tri nasa takmicara u finalu...prvo Tatjana Jelaca u bacanju koplja, zatim Kolasinac u kugli i za kraj gde mozda i decko od kojeg najvise ocekujemo (to je i pokazao), Emir Bekric na 400m prepone Srecno ljudi
                            sigpic

                            Comment


                            • Jelača sedma sa 57.58 što joj je i najbolji rezultat ove sezone...
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                              Comment


                              • Zadovoljan sam Jelacom...pre par godina bacala je oko 60 metara, ali poslednjih godinu-dve nije prebacivala 55. Za nju odlican rezultat, a u London nek se priblizi toj cifri od 60m.

                                Uskoro krece Kolasinac i od njega ocekujem plasman u top 8 tj da 6 puta baca kuglu, a od Emira ocekujem bar neku bronzu mada iako ne ossvoji sve cestitke nasem mladom pulenu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X