Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Капирам да се Болт заситио, али би мени било лоше да се опростим овако. Хоћемо повратак шампиона

    Comment


    • Kakvu glupost su napravili Amerikanci sa štafetama. Postavili ljudi Kolmana zadnjeg umjesto prvog. Momak ima ubjedljivo najbolji start od svih sprintera na svijetu. Da se Bolt nije povrijedio, ne bi imali šansi ni oni ni Britanci. Baš se zaletio Bolt bio.

      Šta hvalite ovog Johana Blejka. Ako je on bio treća izmjena, očajno je istrčao. Kao i cijelo prvenstvo. Vjerovatno mu istekao rok trajanja steroidu.

      Ne pamtim kad je ovaj Dudaš završio desetoboj. Ne umije momak.
      sigpic

      Comment


      • Blake je bio 2. izmena, 3. je bio Forte cini mi se.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post

          Ne pamtim kad je ovaj Dudaš završio desetoboj. Ne umije momak.


          Comment


          • Kako Perkoviceva dominira i to nakon sto je izgubila 10 kila, surovo, straasno.

            Comment


            • Sjajna je Sandra! Brutalna dominacija!

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Očajno prvenstvo.. Pamtiće se samo po Boltu..

                Comment


                • Gdje si bila Sandra kad sam ja bacao ovoliko.



                  Comment


                  • Jaooo Jamajcanke!

                    Nerviraju me Ameri, ali Alison obozavam...kao vihor...

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Gdje si bila Sandra kad sam ja bacao ovoliko.



                      Kakva lutkica..

                      A dobro.. Samo 6 metara manje..Ili 7%..

                      Comment


                      • Koliko su spore i Amerikanke a osvojiše ubjedljivo

                        Uživajte u kvalitetu

                        Comment


                        • Jeste izvalili da je Lukaku danas trčao zadnju izmjenu na 4x400 za Trinidad? Dobar dan za njega danas, dva gola i zlato.

                          Kad sam vidio da im trče Ričards i Sedenio, znao sam da uzimaju neku od medalja. Uživao sam u ovoj zadnjoj trci, vjerovatno zato što je cijelo prvenstvo bilo tužno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ima li kakvih vesti o Boltu u fudbalu?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Baš je neukusna poplava tekstova sa temom ,,Šta nam radi zli zapad" u našim medijima posle Španovićkinog peha.. Što se toče brojeva, dobro je što su ih već sledećeg dana izbacili, recimo u skoku u vis.

                              Comment


                              • Originally posted by kbk View Post
                                Baš je neukusna poplava tekstova sa temom ,,Šta nam radi zli zapad" u našim medijima posle Španovićkinog peha.. Što se toče brojeva, dobro je što su ih već sledećeg dana izbacili, recimo u skoku u vis.
                                Ma licemjerno je ovo sto se radi. Da je Amerikanka ovako izgubila zlato, mi Srbi bi likovali i ubjedjivali cijeli svijet da je sve regularno. Buduci da nije Amerikanka izgubila, palamudi se o nekim teorijama zavjere itd. Bas bas nisko.

                                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X