Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je muska stafeta 4x100m?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Uvijek su bile zadnji dan ako se sjecam

      Comment


      • Postavila sam pre par dana link programa sa IAAFovog sajta, tamo gde sam Mandi ispisala kada trci Bolt -.- Nema mnogo da se lista

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • 4x100 je u subotu, a 4x400 u subotu i nedelju
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Postavila sam pre par dana link programa sa IAAFovog sajta, tamo gde sam Mandi ispisala kada trci Bolt -.- Nema mnogo da se lista
            A postavio je neko i pre tebe

            Comment


            • Eto, promakne i meni
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Eto, promakne i meni
                Ne citas unazad

                Comment


                • 200m muškarci 10.08. u 21.50
                  400m muškarci 08.08. u 21.50
                  800m muškarci 08.08. u 21.35
                  1 500m muškarci 13.08. u 20.30
                  5 000m muškarci 12.08. u 20.20
                  4x100m muškarci 12.08. u 21.50
                  4x400m muškarci 13.08. u 21.15

                  200m žene 11.08. u 21.50
                  400m žene 09.08. u 21.50
                  800m žene 13.08. u 20.10
                  1 500m žene 07.08. u 21.50
                  5 000m žene 13.08. u 19.35
                  4x100m žene 12.08. u 21.30
                  4x400m žene 13.08. u 20.55

                  Ovo je vrijeme u Londonu, tako da kod nas počinje sat kasnije.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Svaka cast za satnicu!
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Jeeee Mrki, nemoj da si na kraj srca ...nije ista situacija.

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sjajna borba u troskoku za zene!
                        Rohas prva za 2 cm u odnosu na Ibarguenovu

                        Al kad se ovaj Mijaljevic pogubi..prenosi celo vece ovo takmicenje i ne zna koja je koja

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Meni je iznenadjenje bila diskvalifikacija Munyaija i Arona Browna u kvalifikacijama na 200 m, a zauzeli su prva 2 mesta u svojoj grupi, i ne znam zbog cega, trazim i ne mogu naci. Steta, dobra su vremena imali.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Meni je iznenadjenje bila diskvalifikacija Munyaija i Arona Browna u kvalifikacijama na 200 m, a zauzeli su prva 2 mesta u svojoj grupi, i ne znam zbog cega, trazim i ne mogu naci. Steta, dobra su vremena imali.
                            Diskvalifikovani su zbog prelaska u tuđu stazu.

                            Fenomenalna finala u troskoku i 1500m. Baš mi ke žao Lore Mjur, bila je baš blizu medalji.
                            Ako nekoz zanima pronašao sam link za BBC u HD-u. Nivo prenosa je fenomenalan, stručni komentatori su Kolin Džekson , Majkl Džonson i Pola Retklif.

                            Comment


                            • Baci ovde link, neko ce sigurno da iskoristi..sa ovim smaracima na RTS je ubistvo..predjoh na eng ES (zaboravim na tu opciju stalno)

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Last edited by miloolja; 07-08-17, 22:39.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • https://www.firstone.tv/Live/United-Kingdom/BBC-One-4
                                https://www.firstone.tv/Live/United-Kingdom/BBC-Two-5

                                Evo i One i Two. Na Two su prenosi od 19:00 do 21:30, a na One od 21:30 do 23:00. Dobro je i što nemaju reklame, već prazan hod popunjavaju studiom.

                                Comment

                                Working...
                                X