Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolt iskljucivo na Meku i ostalom fast fudu...kako on kaze ha

    Comment


    • Juussaaaa
      Mrcino jedna..jel se onako dolazi na poslednje SP

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • I prosle godine ga je imao Getlin, bolju formu, cijelo ljeto bio brzi i zestoko podbacio u finalnoj trci. Boltovu zaostavstinu ovo ne moze da poremeti, ali Getlin je covjek sa najboljom sprinterskom tehnikom, nego kao u svim sportovima glava je bitna. Ipak sprinter Boltovih fizickih karakteristika tesko da ce se skoro pojaviti. Ipak jasan je Boltov pad, i to sa ipak za sprintere svega 30 godina, dok Getlin najbolje trci u zivotu poslednjih godina, a stariji je pet godina od Bolta.

        Odlazak Bolta otvara Getlinu sve narednih nekoliko godina, tesko da je neko na njegovom nivou i da ima taj kontinuitet. Ostavice veliku rupu na 100m Boltova penzija.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          I prosle godine ga je imao Getlin, bolju formu, cijelo ljeto bio brzi i zestoko podbacio u finalnoj trci. Boltovu zaostavstinu ovo ne moze da poremeti, ali Getlin je covjek sa najboljom sprinterskom tehnikom, nego kao u svim sportovima glava je bitna. Ipak sprinter Boltovih fizickih karakteristika tesko da ce se skoro pojaviti. Ipak jasan je Boltov pad, i to sa ipak za sprintere svega 30 godina, dok Getlin najbolje trci u zivotu poslednjih godina, a stariji je pet godina od Bolta.

          Odlazak Bolta otvara Getlinu sve narednih nekoliko godina, tesko da je neko na njegovom nivou i da ima taj kontinuitet. Ostavice veliku rupu na 100m Boltova penzija.
          Sve stoji ali sigurno je da nema najbolju tehniku, nego je Bolt ima, kao i sto se Gatlinu otvara jer je katastrofalna konkurencija, ovo je jedna od najsporijih utrka bila. Generalno je konkurencija opala i puno brze je Gatlin prije trcao nikako ovo nije njegov prime...
          Last edited by Mrkela; 06-08-17, 15:10.

          Comment


          • Zapravo po meni je to Dzastinova, Bolt ima nevjerovatne fizicke karakteristike, snagu i misice, i kad dostigne maksimalnu brzinu posle 40 metara drzi je, sto je fenomenalno, ali Getlin od starta do cilja ima najbolji tehniku ako mene pitas, on je bas tehnicki obucen, to je bas pricao i Moris Grin nedje davno, niko nema Boltovu snagu i fizikalije, ali Dzastin mu parira tehnikom.
            sigpic

            Comment


            • Ma Bolt je savrseno graden za ovu disciplinu, kao da je sam sebe pravio. Evo da se ne pravim.pametan video usporedba njega i Gaya u Berlinu.

              Svi pumo ranije dosegnu top speed dok je Bolt dosegne 10ak metara poslije i drzi ju duze. Drugaciji je i start i sila kojom se on odvaja od blokova i nakon toga lakse dolazi do brzine jer ju uzima na drugaciji nacin.


              http://www.index.hr/mobile/clanak.as...port&id=986033
              Last edited by Mrkela; 06-08-17, 15:14.

              Comment


              • Bolt ima najbolje fizicke predispozicije. I najhladniju glavu, najvecu samouverenost. Daleko od toga da mu je tehnika losa, stavise. Medjutim malo je to nezahvalno za porediti kada se ostali porede sa Jusom. Prevashodno zbog Boltove krakatosti i visine. Po meni on izvlaci maksimum sto se tehnike tice.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ovaj Mrki nikad nista ne cita unazad primetila sam -.-

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To ne sporim, samo pricam o tehnici trcanja, a tu spada sve, od starta, preko dolazenja do maksimalne brzine, drzanja iste do ulaska u cilj. Bolt je unikat, tako sprinteri ne izgledaju i on je zaista zastrasujucih fizikalija. Ja se odlicno sjecam kad se probijao, pa Asafa je tada vazio kao sledeci sigurni dominator, ovaj prolazio ispod radara iako je bilo i tada ljudi koji su od njega ocekivali da preuzme palicu i onda eksplozija, a Asafa koliko god bio dobar, a bio je jebeno dobar nikad glavu nije mogao srediiti.

                    Inace Getlin poslednjih godina uvijek ima dobra vremena i u odlicnoj je formi, njega jebe mentalna priprema u finalu i tu gotovo nikad nije na najvecem nivou. Evo i juce ne bi pobijedio da je Bolt na iole svom nivou bio. Prosle godine u finalu podbacio, onakvo ljeto, trcao u top formi, Bolt se isto trazio dugo vremena i kad je najbitnije Bolt bio na nivou, Getlin nije. On je u julu peakova prosle godine i to pocetkom jula, mjesec dana prije najvaznije trke u karijeri
                    sigpic

                    Comment


                    • IMG_20170806_161820.jpg

                      Najbolji rezultati na 100m svih vremena. Precrtani su oni koji su bili dopingovani, bar jednom. Sve je jasno..

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        To ne sporim, samo pricam o tehnici trcanja, a tu spada sve, od starta, preko dolazenja do maksimalne brzine, drzanja iste do ulaska u cilj. Bolt je unikat, tako sprinteri ne izgledaju i on je zaista zastrasujucih fizikalija. Ja se odlicno sjecam kad se probijao, pa Asafa je tada vazio kao sledeci sigurni dominator, ovaj prolazio ispod radara iako je bilo i tada ljudi koji su od njega ocekivali da preuzme palicu i onda eksplozija, a Asafa koliko god bio dobar, a bio je jebeno dobar nikad glavu nije mogao srediiti.

                        Inace Getlin poslednjih godina uvijek ima dobra vremena i u odlicnoj je formi, njega jebe mentalna priprema u finalu i tu gotovo nikad nije na najvecem nivou. Evo i juce ne bi pobijedio da je Bolt na iole svom nivou bio. Prosle godine u finalu podbacio, onakvo ljeto, trcao u top formi, Bolt se isto trazio dugo vremena i kad je najbitnije Bolt bio na nivou, Getlin nije. On je u julu peakova prosle godine i to pocetkom jula, mjesec dana prije najvaznije trke u karijeri
                        Asafa Powel definitivno nije imao pravi metalitet iako je bio strasno talentovan i imao sjajne fizikalije. Lik zavrzi 5. na olimpijadi. Da l' jednu ili dve nedeljen nakon, on istrci u Lozani 9.72 Ko od sale je trcao ispod 10s, i onda kad su ga optuzili za doping, on ih dobio na sudu. Jedini za kojeg mogu reci da je mozda, ali samo mozda, cist.

                        Comment


                        • Onaj mladi Kanadjanin Andre De Grass, ima veliki potencijal za zlato u narednim takmicenjima, uz ovog Kolemana. Getlin je drogos i dopingovanac, nikada ga necu postovati i voleti.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Hajmo Dafne do zlata!
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ovaj Mrki nikad nista ne cita unazad primetila sam -.-

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Haha kako unazad

                              De Grasse je sigurno budici svjetski olimpijski prvak.

                              Evo ti Thompson sta je uradila a par godina je dominator i sad u ovakvoj trci ni na mapi je nema
                              Last edited by Mrkela; 06-08-17, 22:17.

                              Comment


                              • Pa prethodne postove

                                Originally posted by miloolja View Post
                                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1661129
                                Last edited by miloolja; 06-08-17, 23:05.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X