Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TAKO JE BRE BEKRICU!!!

    Sta radi Bondarenko Bog te vidio
    Last edited by Reise; 15-08-13, 18:24.
    sigpic

    Comment


    • Koje ludilo, cim je presao finis skakao sam od srece.Komsije, nemojte mi zameriti.Mi medalju nismo videli godinama, a u samo par dana dva komada.

      Njegovo vreme dolazi i ako se posloze kockice mozemo vece uspehe ocekivati od njega.
      Last edited by Ricma; 15-08-13, 18:11.

      Comment


      • Mislio sam da ce Bondarenko preskociti 2.46 u onom drugom skoku, u trecem nije imao sanse. Mislim da moze on preko rekorda.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Mislio sam da ce Bondarenko preskociti 2.46 u onom drugom skoku, u trecem nije imao sanse. Mislim da moze on preko rekorda.
          Ja sam mislio isto da ce preskociti 2.46 u mojoj omiljenoj disciplini ,posle toliko godina da su se pojavili skakaci koji mogu i preko svetskog rekorda ovaj Bondarenko sigurno
          obara rekord uskoro .... bravo BEKRICU
          GIFSoup

          Comment


          • Bekricu, majstore !!!!
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Какав мајстор бре.

              Last edited by Урош94; 15-08-13, 18:41.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Bekrija kao Bolt u poslednjih 100m... Kakav uspeh, ovo je zaista neverovatno. Nisam nikad sanjao da ce bre Evropa imati ovako dobrog sprintera na 400m prepone, a kamoli mi Srbi...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • Još jednom - hvala ti Emire...
                    http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                    Sve je rečeno...
                    Majstor svoga posla...

                    Comment


                    • Поново сам гледао и поново сам се најежио. Слабо гледам атлетику али ово је стварно за све похвале, велики успех. Браво Емире!

                      Comment


                      • Kakav je ovo majstor

                        Bravo Emire, sve cestitke. Srpska atletika se dize na visi nivo.

                        Emir je veliki talenat, kako je ubrzao na kraju i dao zadnje atome snage na finis .

                        Sve crnci oko njega a on jedini Evropljanin i medalja .

                        Comment


                        • Bekrija nasa! Kako ga je puko adrenalin.. Zlo
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Neverovatno koliko je znacila ona Ivanina medalja, pokrenula je lavinu, pre svega samopouzdanja, kod cele nase ekspedicije, evo i Jelaca u finalu i to sa prebacenom prilicno visokom normom. Steta sto je Amela trcala pre ovog talasa, siguran sam da bi i ona u finale, ima ona to u nogama. No dobro, bar za nju ima vremena.

                            Ocekujem od ove bedne drzave u roku od odmah: finansiranje nove opreme i prostorija (pre svega svlacionica i tus kabina) za atletske klubove, izgradnju hale za bavljenje atletikom u zimskom periodu, bar tri balona za istu namenu, stipendiranje talentovanih atleticara (a imamo ih na lopate), otvaranje klubova, skola i akademija, popularizaciju kod dece. Dobili smo retku priliku da razvijemo kraljicu sportova, bazicne discipline koje su osnova za druge sportove, kao i zdrav zivot. Cekam. Zasluzili su ovi momci i devojke, sta su sve istrpeli, kako su se pripremali i koliko sistematski zaostaju za konkurencijom, talentom nikako.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Татјана Јелача пласирала се у финале дисциплине бацање копља на Светском првенству!



                              Јелача је у квалификацијама направила национални рекорд хицем од 62.68 метара.

                              Норма за пласман у финале је била 61,50, што је Јелача пребацила у другој серији хицем од 62,68.
                              Српској атлетичарки је то било довољно за шесто место у квалификацијама.

                              Финале у бацању копља на програму је у недељу од 14 сати.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Neverovatno koliko je znacila ona Ivanina medalja, pokrenula je lavinu, pre svega samopouzdanja, kod cele nase ekspedicije, evo i Jelaca u finalu i to sa prebacenom prilicno visokom normom. Steta sto je Amela trcala pre ovog talasa, siguran sam da bi i ona u finale, ima ona to u nogama. No dobro, bar za nju ima vremena.

                                Ocekujem od ove bedne drzave u roku od odmah: finansiranje nove opreme i prostorina za atletske klubove, izgradnju hale za bavljenje atletikom u zimskom periodu, bar tri balona za istu namenu, stipendiranje talentovanih atleticara (a imamo ih na lopate), Otvaranje klubova, skola i akademija, popularizaciju kod dece. Dobili smo retku priliku da razvijemo kraljicu sportova, bazicne discipline koje su osnova za druge sportove, kao i zdrav zivot. Cekam. Zasluzili su sta su sve istrpeli.
                                Svaka cast za post,slazem se u svemu a pogotovo ono za drzavu i ono U ROKU OD ODMAH !
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X