Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Gde da vam se pridruzi Aca, mlad je on jos za pivo.
    Aham, mlad, a danas kaze ubio se od piva..

    Originally posted by Ivan Piper View Post
    Aca je ubica decijeg lica
    Ma Aca je stari lisac. Iako je mlad Bice opasan za koju godinu, sve ribe ce biti njegove..
    ....

    Comment


    • Zajebani ovi klinci danas, piju, pusu, i drogiraju se, cak i na 'ladnom betonu sedu.

      Aco, sisa si, ne zoves na pivo, nego popijes i onda se hvalis, totalno nepostovanje.

      Comment


      • @dreamy
        Aca je dobar momak ;) Mozemo mi da se salimo koliko nam volja, ali on je dobar momak
        Kazes bice riba za nekoliko godina. Grijesis, vec ih on ima dosta. Covjek dosao ovamo kod mene u CG i haos napravio. Sve djevojke su bile njegove. Meni nista nije ostalo Cak je i matori Vladan ostao bez djevojaka. Mada i njega nece, omatorio je previse

        Malo smo pretjerali, tj ja sam pretjerao. Ukljucilo me nesto nocas
        Laku noc, fino spavajte
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          Ja ne bih, nego mi javio u inbox da je pio pivo Odmah se pohvalio
          Hvala Ivane.. aj' moze meni jedan vinjak! Znam ko ce se pridruziti, da ne pijem sama.. Pivo nesto ne volim
          Odakle sad ovo jos me ovako indirektno prozivas
          Napokon si shvatila koje je pravo pice

          Mora da se zabrani rijec Multivita na ovom forumu,stvarno su neki precerali

          Ajte u 'aljine vise,da radite nesto ne bi zujali po netu do 4 ujutro
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Odakle sad ovo jos me ovako indirektno prozivas
            Napokon si shvatila koje je pravo pice

            Mora da se zabrani rijec Multivita na ovom forumu,stvarno su neki precerali

            Ajte u 'aljine vise,da radite nesto ne bi zujali po netu do 4 ujutro
            Ko im kaze...

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Odakle sad ovo jos me ovako indirektno prozivas
              Napokon si shvatila koje je pravo pice

              Mora da se zabrani rijec Multivita na ovom forumu,stvarno su neki precerali

              Ajte u 'aljine vise,da radite nesto ne bi zujali po netu do 4 ujutro
              Hahahahahahahaaha, i posle ti kazes njoj da ona tebe indirektno proziva. A sta ti radis meni?
              Ali covjece moras priznati da te provaljujem majstorski. Gulbis, pa vinjak... Cccccc
              I da, ovo za posao, nemamo svi vezu ko ti, pa da radimo sta hocemo(ovo ti je rekao i Adin cini mi se, i njega si napao kao sada mene,aooo). Pusti se tih izjava
              Ili mozda, kad malo bolje pogledam, po pitanju posla svi smo mi isti, zar ne Vladane
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ona mene proziva iz zadovoljstva.Vidis da oce na pice sa zgodnim,markantnim muskarcem.Za razliku od nje ti mene prozivas iz bezobarzluka jer zelis da me otrujes!Ja tebe ne prozivam,ja se samo branim

                Ne budi ljubomoran.Nije sve bas ni meni lako.Danas nisam isao zbog tenisa.Nisam ni juce.A zelio sam da vidim drage ljude na poslu,kolege.Zbog obaveza nisam mogao.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ona mene proziva iz zadovoljstva.Vidis da oce na pice sa zgodnim,markantnim muskarcem.Za razliku od nje ti mene prozivas iz bezobarzluka jer zelis da me otrujes!Ja tebe ne prozivam,ja se samo branim

                  Ne budi ljubomoran.Nije sve bas ni meni lako.Danas nisam isao zbog tenisa.Nisam ni juce.A zelio sam da vidim drage ljude na poslu,kolege.Zbog obaveza nisam mogao.
                  Sa matorim muskarcem
                  Ja tebe zelim da otrujem? Hmmm... Da zelim, dao bih ti jednu Cedevitu, ubila bi te na licu mjesta.
                  I tebi je to problem, sto nisi mogao da vidis prijatelje na posli? Eeee blago tebi. A kako je meni, moram da ustanem sjutra u 13:00 h, jer mi se najavio prijatelj iz PG-a da dolazi.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Nemoj da ko odje proziva AcU ili Aca,mi odje u Crnooj Gori kazemo Aca
                    znaci,sinoc par litara piva,i na kraju se zasladio shpriceromuhh kako Novak zna da uljepsa zivot,jeeeeebt


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ona mene proziva iz zadovoljstva.Vidis da oce na pice sa zgodnim,markantnim muskarcem.Za razliku od nje ti mene prozivas iz bezobarzluka jer zelis da me otrujes!Ja tebe ne prozivam,ja se samo branim

                      Ne budi ljubomoran.Nije sve bas ni meni lako.Danas nisam isao zbog tenisa.Nisam ni juce.A zelio sam da vidim drage ljude na poslu,kolege.Zbog obaveza nisam mogao.

                      Kako to da nije primljena u LEPE? Primjećujem neke kvalitete, pa se nadam da se razmatra ta mogućnost.

                      Comment




                      • hahhaha kkako ja ovog lika volim!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          @dreamy
                          Aca je dobar momak ;) Mozemo mi da se salimo koliko nam volja, ali on je dobar momak
                          Kazes bice riba za nekoliko godina. Grijesis, vec ih on ima dosta. Covjek dosao ovamo kod mene u CG i haos napravio. Sve djevojke su bile njegove. Meni nista nije ostalo Cak je i matori Vladan ostao bez djevojaka. Mada i njega nece, omatorio je previse
                          Ma Aca je sjajan momak, on mi je ovde jedan od favorita. Samo je sljokara. Mora da je video od NEKIH DRUGIH FORUMASA


                          Originally posted by Vladan View Post
                          Odakle sad ovo jos me ovako indirektno prozivas
                          Napokon si shvatila koje je pravo pice
                          Ajte u 'aljine vise,da radite nesto ne bi zujali po netu do 4 ujutro
                          Ti da cutis.

                          Originally posted by majabl View Post
                          Ko im kaze...


                          Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Hahahahahahahaaha, i posle ti kazes njoj da ona tebe indirektno proziva. A sta ti radis meni?
                          Tako je Ivane, udri, brani svoju licnost od poganog Vladana Budi dzentlmen, odbrani dame i cast crnogorsku


                          Originally posted by Vladan View Post
                          Ona mene proziva iz zadovoljstva.Vidis da oce na pice sa zgodnim,markantnim muskarcem.
                          Ja sve radim iz zadovoljstva :P

                          Originally posted by notorious View Post
                          Kako to da nije primljena u LEPE? Primjećujem neke kvalitete, pa se nadam da se razmatra ta mogućnost.
                          Niste me ni zvali :P

                          Au kol'ki citat! Koristim post i da posaljem Aci za dobro jutro
                          ....

                          Comment


                          • Auuuuuuuuuuu koje ogovaranje mene nocas... znaci neveruem


                            Dreamy
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Аууу Ацо, па сада тек сазнах да си бекрија и мераклија... ако, ако, једном се живи... удри брате!
                              sigpic

                              Comment


                              • Zar jucerasnji uspesi nisu dovoljan razlog da se popije malo

                                Kako li ce tek sutra biti...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X