Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaš da ti je startovan pomenuti plugin



    i otvoriš adresu: http://espn.go.com/watchespn/index?e...ick&id=1448158

    Ako imaš neki add blocker, ubaciš gornju adresu u belu listu. Nekad treba omogućiti i popupove u browseru.
    Last edited by Nesic; 31-03-16, 19:51.

    Comment


    • Originally posted by coyote View Post
      sve napravio,ali šta dalje,ukucao u taj sve to,ako možeš pojasniti
      action-šta ukucaš?
      unaprijed hvala
      podesis da izgleda ovako

      kliknes na dugme ispod kojeg pise enable all i posle toga odes na sajt espn i gledas.
      Last edited by Novak GO!; 31-03-16, 20:16.
      I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

      sigpic

      Comment


      • Jel to radi samo na ESPN sajtu ili ?

        Comment


        • Veeliko hvala svima koji su mi pomogli
          upravo gledam kako Monfils ide u polufinale



          http://espn.go.com/watchespn/player/_/id/2773213/
          Last edited by coyote; 31-03-16, 21:26. Reason: dodatak,link

          Comment


          • Originally posted by coyote View Post
            Veeliko hvala svima koji su mi pomogli
            upravo gledam kako Monfils ide u polufinale

            http://espn.go.com/watchespn/player/_/id/2773213/
            Ne znam kakav su ti ESPN dali, da li si porucio neki odredjen al` na ovom mom Monfa ne ide u SF - ne jos
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Ne znam kakav su ti ESPN dali, da li si porucio neki odredjen al` na ovom mom Monfa ne ide u SF - ne jos
              ne znam kad si pisao, ide treći set
              probaj taj link što sam stavio,tu gledam

              Comment


              • Originally posted by coyote View Post
                ne znam kad si pisao, ide treći set
                probaj taj link što sam stavio,tu gledam
                Ma zezam se bre...
                Tacno, na ovom tvom Monfa servira za mec a na mom je trenutno treci set i 3:2 za Karate Kid-a
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Jbg, prenos kasni minut dva, ali oprostivo jer je neretko 1080p.
                  I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                  sigpic

                  Comment


                  • Novak GO! Mozda i sada ovo citas, ali bi svakako voleo da procitas kada se vratis.
                    Ja se ne pravim nista, ja komentarisem post.
                    Ti si se prvi ukljucio sa sahovskim temama, a sada vrlo bezobrazno diskutujes.
                    Drago mi je da ti je to zanimljivo istorijski ( i meni je) ali pored toga da bi uvideo nesto u potpunosti treba i sam da pogledas odredjene partije a ne da se samo vodis mislju velikana. Dobro za to mogu da te razumem. Mada i tu si vrlo iskljuciv jer uzimas za relevantne samo odredjene komentare odredjenih velemajstora. Procackaj jos malo po netu i vidi sta su o Fiseru govorili Silman, Barden, pa i Karpov i Kasparov. A da ne govorim o Talju.

                    Znaci vrlo je iritantno to sto kada neko nema misljenje slicno ili isto kao sto je tvoje - ti postajes veoma bezobrazan, neretko i agresivan. Sta ce ti to? Samo bezveze nerviras druge ljude i navlacis na sebe gnev istih - bespotrebno potpuno.
                    Misli sta hoces, ali pusti i ostale da to isto rade i ne diraj ih u koliko ne misle kao ti - jer tako samo radis protiv sebe.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ipak se nadam da ce Novak biti teniski Aljehin. Jedini sampion koji je to ostao do samog kraja.
                      Samo da mu ne izbaksuziram neku sudbinu poput Seleseve, da ga neki samoubica digne u vazduh il sl..

                      Aljehin mi je kralj, jer je valjda samo jednom izgubio titulu sampiona svijeta. Od Max Evea, nesto za dlaku.. I Aljehin popizdi, odluci da baci vodku i duvan i sledece prilike totalno razglavi svog oponenta. I nakon toga je drzao tron do smrti.. Legenda kaze da je nadjen u svojoj sobi kako lezi sa cvrsto stegnutim bijelim kraljem u ruci, dok se spremao za mech sa Botvinikom.. Kakva predivna simbolika Cudi me da nikad ta njegova prica, koja obiluje i brojnim drugim zanimljivostima i kontroverzama, nije ekranizovana...

                      Comment


                      • Joj Joker, gluho bilo što kažu kod nas, tj daleko bilo.
                        Ovo je NovakGO napisao
                        "Ima na netu i komentari velemajstora tipa Topalov i Šort koji Fišerovu igru opisuju bez ikakvih iznenađenja, savršeno logičnu, ali tim da potezi postaju logični tek nakon što se vidi šta je Fišer otkrio."
                        To znači složio se sa mnom
                        Sama rasprava je glupa jer se svodi na ono ko je šta pročitao, čuo, vidio, igra gluvih telefona.
                        O ukusima ne vrijedi raspravljati.
                        Slažem se da ne treba biti agresivan i napadan u raspravi, što kod njega nisam primjetio, možda moderatori to drugačije dožive

                        Comment


                        • Olja,

                          Impresivni brojevi koji svaki dan postaju sve impresivniji. Ali mene muce one 23 ptice, koji sasavi broj.

                          Comment


                          • Da, da, za sve je Novak kriv... čime se vi bavite....ccccc... obest, dosada, nedostatak takmičarskog duha ili neizvesnosti... sve pomalo?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Nemas sto da ispravljas. Ko zna sto te 23 price predstavljaju.
                              Ja sam izbrojala 24 kad sam pogledala video.

                              https://twitter.com/Halbvolley/statu...95172227207168

                              (Kazem video jer znam da postoji i slika na kojoj 1 pelikan fali. )
                              Last edited by icetea; 04-04-16, 15:19.
                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Da, da, za sve je Novak kriv... čime se vi bavite....ccccc... obest, dosada, nedostatak takmičarskog duha ili neizvesnosti... sve pomalo?
                                Ocigledno ne vjerujes u natprirodno, ne vjerujes da su price bile znak... Airborne je mislo da su 28 mastersa.

                                Comment

                                Working...
                                X