Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugarica Merline, drugarica
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Koliko citam na netu, SNS botovi vredno rade
      Last edited by Mr. Wolf; 20-05-14, 12:59.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Drugarica Merline, drugarica
        Duboko se izvinjavam ako je tako, zaista nisam znao.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Ne znam da li je to za 70 žrtava tačno, mislim da se ne zna još tačan broj, zato što se voda još nije povukla iz cijelog grada pa nisu sve obišli, na parkingu ispod jednog tržnog centra ostali su zarobljeni ljudi u automobilima tako da se tu očekuje najviše žrtava... mislim da se tačan broj nikada neće znati, ne vjerujem da će to ikada da objave u medije
          Nije mi logicno da ljudi beze na parking ispod trznog centra a znam o kom parkingu se radi ja se tu nebih sklanjao

          Comment




          • Kazu da je ovo pusteno samo jednom na TVu.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Od pocetka nesrece krecu vesti iz `pouzdanih izvora`, pocev od raspada elektrosistema, zagadjenja pijace vode i gomile drugih polu ili apsolutno netacnih informacija. Zato cenzura ne cudi, cak je nuzna. Ljudi ne shvataju da je sirenje laznih vesti kaznjivo zakonom.
              Nope, ovaj blog i tekst koji je Bojana postavila sa imgur-a govori identično kao moji prijatelji iz Obrenovca koji su evakuisani... Videli su previše toga, neću da pišem o tome jer nije za to vreme. Ne bih previše da pametujem iz stolice, samo ću se složiti (jer sam danas toga postao svestan) da ne znamo ništa što se tamo događa, a o razlozima toga... ne bih ovde...

              Originally posted by Johnny View Post
              Koliko citam na netu, SNS botovi rade vrendo
              Pršti na sve strane...
              Last edited by Vanja #66; 19-05-14, 18:45.

              Comment


              • Originally posted by misic23 View Post
                Nije mi logicno da ljudi beze na parking ispod trznog centra a znam o kom parkingu se radi ja se tu nebih sklanjao
                Nije ni meni logično, ali vjeruj mi da u tom trenutku ne stignes baš normalno i logično razmišljati... A i tu je radni dan bio u toku, kada je voda krenula nastala je opšta panika.
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Nope, ovaj blog i tekst koji je Bojana postavila sa imgur-a govori identično kao moji prijatelji iz Obrenovca koji su evakuisani... Videli su previše toga, neću da pišem o tome jer nije za to vreme. Ne bih previše da pametujem iz stolice, samo ću se složiti (jer sam danas toga postao svestan) da ne znamo ništa što se tamo događa, a o razlozima toga... ne bih ovde...
                  Zahvaljujuci vestima `od uva do uva` u Beogradu je za par sati pokupovana sva voda i sve to inicirano iz `proverenih izvora`.
                  Kako ne verujem takvim vestima tako ne verujem politicarima nijedne fele, niti verujem senzacionalistickim medijima a opet svasta citam jer pokusavam iznaci sredinu u kojoj mozda lezi istina.
                  Ko je sta cinio i iz kog razloga neka je na njegovoj savesti, ali je u ovoj situaciji lazno uzbunivanje vrlo opasno.
                  Jedino sto zelim je da je zrtava sto manje i da postradali narod iz ovoga izadje sa sto manje posledica.
                  sigpic

                  Comment


                  • http://isplivalo.tumblr.com/
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Zna li ko gde - kod koga da se prijavi neko, ko želi da primi evakuisane porodice kod sebe?

                      Comment


                      • Je l' i dalje nema #radioamatera ?

                        EDIT: Ipak ima
                        Last edited by Mr. Wolf; 19-05-14, 19:34.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Zahvaljujuci vestima `od uva do uva` u Beogradu je za par sati pokupovana sva voda i sve to inicirano iz `proverenih izvora`.
                          Kako ne verujem takvim vestima tako ne verujem politicarima nijedne fele, niti verujem senzacionalistickim medijima a opet svasta citam jer pokusavam iznaci sredinu u kojoj mozda lezi istina.
                          Ko je sta cinio i iz kog razloga neka je na njegovoj savesti, ali je u ovoj situaciji lazno uzbunivanje vrlo opasno.
                          Jedino sto zelim je da je zrtava sto manje i da postradali narod iz ovoga izadje sa sto manje posledica.
                          Sve se slažem, ovo poslednje nam je svima želja... Sve što sam želeo da kažem je da ništa ne treba unapred osporavati, ni izjave profesionalnih pozera, niti šuškanja od uva do uva, a naročito ne priče ljudi sa lica mesta... Što se pijaće vode tiče, imam neku "informisanu teoriju", mislim da nismo slagani, ali mislim da je i problem brzo rešen. Nije ni bitno...

                          Originally posted by KERSDRS View Post
                          Zna li ko gde - kod koga da se prijavi neko, ko želi da primi evakuisane porodice kod sebe?
                          http://info.poplave.rs/prevoz-i-smestaj/
                          Last edited by Vanja #66; 19-05-14, 19:34.

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny View Post
                            Što je isplivalo, isplivalo je...

                            Comment


                            • kako mi je spor net nikada nije bio ovakav
                              ko zna možda ga od sutra nećemo ni imati
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Posto je to moja struka, poprilicno smo dobro prosli, samo toliko
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X