Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Wanderwall link=topic=1649.msg122345#msg122345 date=1271013087]
    Eto, cekali ste a niko ne odgovara. ^*#(- ^*#(- ^*#(-
    [/quote]
    *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
    Ahahahahahahha majstore &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Wanderwall link=topic=1649.msg122341#msg122341 date=1271012801]
      Pitanje glasi:

      Kako se zove muz Eve Ras???
      Ko prvi odgovara, spasen je, svi ostali ce nositi avatare.
      Vladan ne igra.
      [/quote]

      Radomir Stevic - Ras

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Bravo Gold.

        E sad, ako su postene, a nadam se da jesu...Jinxy i Bojana sledeci avatari 4 dana:

        Jinxy - http://www.dodaj.rs/f/2P/Rz/NiQQo9X/oskar.jpg Nadam se da ne gotivis Oskara.
        Bojana - http://extekst.net/wp-content/upload.../06/sasa-1.jpg Nadam se da ne podnosis Popovica, da ti bude grdno da ga nosis na avataru.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Cekaj bre malo!
          Kako kaznjavas one koji nisu odgovarali?
          Onda moras da kaznis sve koji su trenutno online.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            A i ja sam tacno odgovorio,Zidu!Ne igras po pravilima,sramota *%@(D!RY-
            I zasto mrzis Bojanu pa zelis da ne voli Saleta i da ce joj biti grdno da ga nosi na avataru?Sta ti je uradila,nije mi jasno $%&5qw7
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Nije fora,ja nisam bila na forumu (&$E# (&$E#
              cekam ceo dan i on sad postavi pitanje kad ja nisam tu &*(@W6 &*(@W6
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Koliko znam, Jinxy, Bojana i ti ste ucestvovali. Vi ste me trazili.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Wanderwall link=topic=1649.msg122352#msg122352 date=1271013468]
                  Koliko znam, Jinxy, Bojana i ti ste ucestvovali. Vi ste me trazili.
                  [/quote]

                  Dobro evo pitanje za tebe.
                  Šta je to: osa jeste, pčela nije?

                  Imaš pet minuta %QWT&W

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Aj posto nisi bla na forumu, nista. Niko ne nosi avatar.. Avatari ostaju isti, za Jinxy i Bojanu, stim da Gold ne zna koji mu je avatar bio u pripremi. Sutra ocekujte novo pitanje.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg122353#msg122353 date=1271013534]
                      [quote author=Wanderwall link=topic=1649.msg122352#msg122352 date=1271013468]
                      Koliko znam, Jinxy, Bojana i ti ste ucestvovali. Vi ste me trazili.
                      [/quote]

                      Dobro evo pitanje za tebe.
                      Šta je to: osa jeste, pčela nije?

                      Imaš pet minuta %QWT&W
                      [/quote]

                      Jao, sto si me podsetio na to: jedan moj drug je rekao: bumbar

                      ahahha

                      Pa naravno da je osa.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Evo i ja da pitam nesto Zida
                        Sta je starije,kokoska ili jaje?
                        Imas 10 minuta,proguglaj ^%@7f
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Wanderwall link=topic=1649.msg122354#msg122354 date=1271013569]
                          Aj posto nisi bla na forumu, nista. Niko ne nosi avatar.. Avatari ostaju isti, za Jinxy i Bojanu, stim da Gold ne zna koji mu je avatar bio u pripremi. Sutra ocekujte novo pitanje.
                          [/quote]

                          Sutra fghj48d
                          Nije valjda da ti je kapacitet pitanje po danu?

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Pa ja sam mislila da je ovo duzi kviz,a ono samo 1 pitanje po danu *%@(D!RY-
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Evo ti jos jedno pitanje. Mora malo da se misli:

                              Tri dobra drugara odose u kafanu i naruce picence. Ceh je bio 30 EU, ali gazda odusevljen gostima poruci po konobaru, da im daje popust, tj. 5 EU nazad.
                              Super, podelise oni tih 5 EU, tako sto svako (od njih 3) dobije nazad 1 EU, a konobaru, vala, baksis od 2 EU.
                              E sad, kada su napokon sveli racune, svaki od njih 3, je u principu potrosio 9 EU ( 3 X 9 = 27 ) konobaru su dali 2.....( 27 + 2 = 29 )....Cekaj malo...od onih 30 EU na pocetku...GDE JE JOS JEDAN EU ?


                              Imas do sutra uvece vremena da resis problem.
                              Ne smes nikoga da pitas.
                              Verujem u tvoje postenje %QWT&W

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Eh, jedno je dosta.

                                Vladane, nemam sad vremena. Zovu me iz redakcije. Pozz.

                                Comment

                                Working...
                                X