Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg116525#msg116525 date=1266960758]

    Ona Vamos zivi ispod oblaka.
    Kada sidje iz autobusa, uzme bocu sa kiseonikom i nastavi peske h5g6k8
    [/quote]

    (&$E# (&$E# (&$E# (&$E#

    vazdusna banja smo za vas l5'%9


    @Vamos
    nema problema,slobodno me pitaj %QWT&W
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Vamos96 link=topic=1649.msg116528#msg116528 date=1266961014]
      Hvala. Poslacu ti zadatke iz zbirke koje ne umem da resim. Pa da mi ti resis. Hvala ti puno [0)-*
      [/quote]

      A pa nisi dobro shvatio. Ti moras sam da ih resavas i da se mucis,pa kad stvarno ne mozes da dodje do resenja, e tek onda da me pitas %QWT&W
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg116527#msg116527 date=1266960922]
        (&$E# (&$E# (&$E# (&$E#
        vazdusna banja smo za vas l5'%9
        [/quote]


        Aha.
        Vi ste karika koja nedostaje izmedju jonosfere i stratosfere *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg116530#msg116530 date=1266961098]

          Aha.
          Vi ste karika koja nedostaje izmedju jonosfere i stratosfere *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
          [/quote]

          ljuta sam

          moj kraj najlepsi kraj na svetu,za razliku od one bivse mocvare gde ti zivis $%&5@$A
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg116531#msg116531 date=1266961167]
            ljuta sam
            moj kraj najlepsi kraj na svetu,za razliku od one bivse mocvare gde ti zivis $%&5@$A
            [/quote]


            [0)-*

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vamos96 link=topic=1649.msg116532#msg116532 date=1266961208]

              Izvini ali ti nisi dobro shvatila. Ima nekih 40-50 zadataka iz zbirke koje ne mogu ni da pocnem. Pa da ih ti pogledas da mi das naznake kako bi trebalo da se urade. Mozes i da ih resis, ali ako mi pomognes da pocnem ne moras.
              [/quote]

              E pa nisi se dovoljno trudio,moras jos malo da razmislis o tim zadacima
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Strucnjak za engleski je Aleksa,nemojte zavaravati momka da sam to ja. &($%WP+
                Oznoji se Tata sav,
                bekendi ga strasno muce,
                borio se kao lav!
                al' mu ipak g.za puce!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Cao Jinxy, od kad si postala moderator ne dolazis na forum,na sledecem sastanku cu predloziti da ti se oduzme status (&$E#
                  Naravno sastanak ce biti kad dodje admin koji je cesto na forumu *T_*@SR
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg116552#msg116552 date=1266965057]
                    Cao Jinxy, od kad si postala moderator ne dolazis na forum,na sledecem sastanku cu predloziti da ti se oduzme status (&$E#
                    Naravno sastanak ce biti kad dodje admin koji je cesto na forumu *T_*@SR
                    [/quote]
                    Ko ne dolazi?
                    Ja sam svaki dan ovdje. :fc-[
                    Tebe nema,izgleda da ti se ne svidja ovaj VIP status.
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=jinxy link=topic=1649.msg116553#msg116553 date=1266965162]
                      Ko ne dolazi?
                      Ja sam svaki dan ovdje. :fc-[
                      Tebe nema,izgleda da ti se ne svidja ovaj VIP status.
                      [/quote]
                      Ja kad god dodjem ne vidim te,ali zato admina stalno gledam na forumu,covjek koji je stalno prisutan na forumu $#^%RT
                      Zadovoljan sam sa svojim VIP statusom.Ne znam jesi li znala,ali to znaci da sam veri important prsn l5'%9
                      I zasto ne igras s nama ligu? &*(@W6
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg116554#msg116554 date=1266965342]
                        Ja kad god dodjem ne vidim te,ali zato admina stalno gledam na forumu,covjek koji je stalno prisutan na forumu $#^%RT
                        Zadovoljan sam sa svojim VIP statusom.Ne znam jesi li znala,ali to znaci da sam veri important prsn l5'%9
                        I zasto ne igras s nama ligu? &*(@W6
                        [/quote]
                        Nisam ti ja za tu ligu.
                        Jesi VIP,ali trebas da znas gdje ti je mjesto,to jeste da smo ti Bojana i ja,ipak nadredjeni. /#*^D
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg116555#msg116555 date=1266965699]
                          Nisam ti ja za tu ligu.
                          Jesi VIP,ali trebas da znas gdje ti je mjesto,to jeste da smo ti Bojana i ja,ipak nadredjeni. /#*^D
                          [/quote]
                          Pa mozes da prepises od mene,nije problem $#^%RT
                          Znam da si mi nadredjena //h*svb
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Nisam spala na to,pa da od tebe prepisujem.
                            Nisi valjda ti vodeci? *YRFR(*
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=jinxy link=topic=1649.msg116557#msg116557 date=1266966004]
                              Nisam spala na to,pa da od tebe prepisujem.
                              Nisi valjda ti vodeci? *YRFR(*
                              [/quote]
                              Mogu ti reci da sam ubjedljivo prvi,jednostavno nemam pravu konkurenciju //h*svb
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Nesto ne vjerujem da si bolji od T-Mac-a. (%fsd%&j
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X