Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg115561#msg115561 date=1266349932]
    Jos ova 2 para
    Andy Roddick - James Blake
    Leonardo Mayer - Mardy Fish

    svi ostali su ili odigrani ili su danas na programu i 1 par je nevazeci,Istomin-Rochus, Rochus se povukao sa turnira %QWT&W
    [/quote]

    %QWT&W
    ovi se ne igraju danas,tako da nista od tabele do sutra %QWT&W

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Profile opet ne mogu da vidim...
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ne mozes nijedan profil da vidis,kakvu poruku ti izbacuje?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Zelio bih svima da se zahvalim,stvarno je velika cast dobiti preko 100 PLUSEVA za jedan dan,hvala '65slif
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg115622#msg115622 date=1266402688]
            Ne mozes nijedan profil da vidis,kakvu poruku ti izbacuje?
            [/quote]
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Videla sam,imao si tako lepu roze boju,a sad si obican clan //h*svb
              Ma sredicemo sve to l5'%9
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ja sam cijelu noc imao akciju,napravio sam 10.novih racuna,i uspio sam!
                A nemam ni ja pristup,dobro je rade privatne!
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Za sve informacije obratite se goldu i vuku oni su odredjivali ko sta moze ...

                  tako da je to malo vise srezano za sve clanove ;) /#*^D

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Ajde da se vise nista ne radi,pa ce Gold kad dodje to srediti,posto on umije da obavlja svoj posao! @(*6sd$%
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg115629#msg115629 date=1266403084]
                      Ajde da se vise nista ne radi,pa ce Gold kad dodje to srediti,posto on umije da obavlja svoj posao! @(*6sd$%
                      [/quote]

                      U potpunosti se slazem sa tobom $%&5/

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=admin link=topic=1649.msg115630#msg115630 date=1266403208]
                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg115629#msg115629 date=1266403084]
                        Ajde da se vise nista ne radi,pa ce Gold kad dodje to srediti,posto on umije da obavlja svoj posao! @(*6sd$%
                        [/quote]

                        U potpunosti se slazem sa tobom $%&5/
                        [/quote]
                        Eto slozismo se i ja i ti jednom.
                        Nego svi mogu da vide pdf za admine i modove,mislim da bas tako i treba da bude (%fsd%&j
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg115631#msg115631 date=1266403434]
                          [quote author=admin link=topic=1649.msg115630#msg115630 date=1266403208]
                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg115629#msg115629 date=1266403084]
                          Ajde da se vise nista ne radi,pa ce Gold kad dodje to srediti,posto on umije da obavlja svoj posao! @(*6sd$%
                          [/quote]

                          U potpunosti se slazem sa tobom $%&5/
                          [/quote]
                          Eto slozismo se i ja i ti jednom.
                          Nego svi mogu da vide pdf za admine i modove,mislim da bas tako i treba da bude (%fsd%&j
                          [/quote]


                          mr.gold podesio ja samo import baze


                          tako da on je to radio sa dozvolama

                          on ce da sredi kad dodje ...

                          samo opusteno

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Vladane ti si VIP!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=manda link=topic=1649.msg115633#msg115633 date=1266404043]
                              Vladane ti si VIP!
                              [/quote]
                              Odakle ti molim te taj smajli *T_*@SR
                              Naravno da sam VIP,vidis kako imam lijepu pink boju '65slif
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=manda link=topic=1649.msg115633#msg115633 date=1266404043]
                                Vladane ti si VIP!
                                [/quote]
                                Mando,ti si full member *T_*@SR

                                Comment

                                Working...
                                X