Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113870#msg113870 date=1265399539]
    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg113865#msg113865 date=1265399108]
    [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113864#msg113864 date=1265398913]
    ne derem se. kakvo je to pravilo? zasto postoji onda to zasto ne ukinete? pokazimi gde se nalaze pravila foruma da procitam sta se nesme.

    hvala za molbu. kada ces mi javiti?
    [/quote]

    poslacu ti pravila na pm da ih uvek imas i da mozes lepo da ih procitas i prostudiras

    pa javi cu ti kad odlucim,nemoj da budes nestrpljiv ;) tvoja molba je originalna i tvoji postovi su veoma upecatljivi,skrenuo si paznju na sebe i postoje velike sanse da postanes moderator

    ali moras da naucis da citiras samo 1 post,to je glavni uslov
    [/quote]



    jos nista nisam dobio. hvala na pohvlama. Naucicu da citiram jedan post mada mi nije jasno zasto. koliko pravila imate ovde?
    [/quote]


    Sta da dobijes? Pa nema pravila foruma. Pisi bre sta hoces, pusti ti bojanu.
    Evo, gledaj mene

    JA MOGU DA RADIM STA HOCU!!!

    Ajde sad ti.
    Ne boj se, Bojana ne ume da banuje

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Gold,nemoj da se pravis da si neki mangup
      kvaris novog clana foruma > ustvari tebi je krivo,posto on ima sansu da postane moderator, a ti si svoju prokockao >
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg113874#msg113874 date=1265400320]
        [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113870#msg113870 date=1265399539]
        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg113865#msg113865 date=1265399108]
        [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113864#msg113864 date=1265398913]
        ne derem se. kakvo je to pravilo? zasto postoji onda to zasto ne ukinete? pokazimi gde se nalaze pravila foruma da procitam sta se nesme.

        hvala za molbu. kada ces mi javiti?
        [/quote]

        poslacu ti pravila na pm da ih uvek imas i da mozes lepo da ih procitas i prostudiras

        pa javi cu ti kad odlucim,nemoj da budes nestrpljiv ;) tvoja molba je originalna i tvoji postovi su veoma upecatljivi,skrenuo si paznju na sebe i postoje velike sanse da postanes moderator

        ali moras da naucis da citiras samo 1 post,to je glavni uslov
        [/quote]



        jos nista nisam dobio. hvala na pohvlama. Naucicu da citiram jedan post mada mi nije jasno zasto. koliko pravila imate ovde?
        [/quote]


        Sta da dobijes? Pa nema pravila foruma. Pisi bre sta hoces, pusti ti bojanu.
        Evo, gledaj mene

        JA MOGU DA RADIM STA HOCU!!!

        Ajde sad ti.
        Ne boj se, Bojana ne ume da banuje
        [/quote]


        Lako je tebi ti imas 5000 poruka
        Kako lep si Rafaele
        sve bi cure tebe htele!
        Protiv njih se stalno boris
        jer ti samo tenis volis!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!


          Jel vidis da me nije banovala

          Ne zna ona to

          Prikljuci se ti meni i uzivaj
          Javicu ti ja na PM sta treba da radis.
          Ako hoces da budes mod, poslusaj me. Vidis da ja sve mogu?!


          dosta je bilo haos,nema vise citiranja milion poruka,1 maximalno > >

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahaha bwahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa
            aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa
            aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa E PA BAS HOCU!!!

            Da vidim sta mi mozes nabedjeni moderatoru !!!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              mr.gold pa zasto radis to da te kazni?
              Kako lep si Rafaele
              sve bi cure tebe htele!
              Protiv njih se stalno boris
              jer ti samo tenis volis!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113896#msg113896 date=1265408494]
                mr.gold pa zasto radis to da te kazni?
                [/quote]


                Koga da kazni? Mene?
                Pa sama ce sebe da banuje

                To ovdasnji moderatori najbolje znaju

                JA SAM NAJJACI!!!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg113897#msg113897 date=1265408607]
                  [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113896#msg113896 date=1265408494]
                  mr.gold pa zasto radis to da te kazni?
                  [/quote]


                  Koga da kazni? Mene?
                  Pa sama ce sebe da banuje

                  To ovdasnji moderatori najbolje znaju

                  JA SAM NAJJACI!!!
                  [/quote]
                  jao mr gold,pa tiimas obraza da se protivis Cak Norisu i Bojani ti si moj hetoj! ;D ;D ;D ;D
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Da pitam ovde neznam gde bih. neki stranac je postavljao nove teme i ja sam pisao u njima. Sada tih tema nema jesu li i moji postovi obrisani? Da li mi se racunaju ti postovi sto su obrisani? Ako tako sve brisete nikada necu stici do 2000 postova
                    Kako lep si Rafaele
                    sve bi cure tebe htele!
                    Protiv njih se stalno boris
                    jer ti samo tenis volis!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113985#msg113985 date=1265465284]
                      Da pitam ovde neznam gde bih. neki stranac je postavljao nove teme i ja sam pisao u njima. Sada tih tema nema jesu li i moji postovi obrisani? Da li mi se racunaju ti postovi sto su obrisani? Ako tako sve brisete nikada necu stici do 2000 postova
                      [/quote]
                      Ne racunaju se
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Liverpool FC link=topic=1649.msg113986#msg113986 date=1265465410]
                        [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113985#msg113985 date=1265465284]
                        Da pitam ovde neznam gde bih. neki stranac je postavljao nove teme i ja sam pisao u njima. Sada tih tema nema jesu li i moji postovi obrisani? Da li mi se racunaju ti postovi sto su obrisani? Ako tako sve brisete nikada necu stici do 2000 postova
                        [/quote]
                        Ne racunaju se
                        [/quote]


                        pa kakav je to nacin? zasto to radite? odkale vam pravo? vratite mi postove
                        Kako lep si Rafaele
                        sve bi cure tebe htele!
                        Protiv njih se stalno boris
                        jer ti samo tenis volis!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Liverpool FC link=topic=1649.msg113980#msg113980 date=1265464750]
                          jao mr gold,pa tiimas obraza da se protivis Cak Norisu i Bojani ti si moj hetoj! ;D ;D ;D ;D
                          [/quote]


                          Hvala hvala
                          Ako ti treba nesto, samo reci.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113987#msg113987 date=1265465658]
                            [quote author=Liverpool FC link=topic=1649.msg113986#msg113986 date=1265465410]
                            [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113985#msg113985 date=1265465284]
                            Da pitam ovde neznam gde bih. neki stranac je postavljao nove teme i ja sam pisao u njima. Sada tih tema nema jesu li i moji postovi obrisani? Da li mi se racunaju ti postovi sto su obrisani? Ako tako sve brisete nikada necu stici do 2000 postova
                            [/quote]
                            Ne racunaju se
                            [/quote]


                            pa kakav je to nacin? zasto to radite? odkale vam pravo? vratite mi postove
                            [/quote]

                            Po pravilniku ,clan 7 pod clan 79 G. Nema vracanja obrisanih postova,zbog naleta pobesnelih moderatora
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Ja se najvise bojim fc-a. :-\
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Realno, i ja.
                                Ko zna sta sve fc moze da smisli.

                                Mada, ni zenska sujeta olicena u Bojani nije daleko.

                                Comment

                                Working...
                                X