Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Da li vise koristite chat ili pisanje po forumu?
    Kako lep si Rafaele
    sve bi cure tebe htele!
    Protiv njih se stalno boris
    jer ti samo tenis volis!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      A ti ovako postujes za svako pitanje koje hoces da postavis,a Crni ;D ;D ;D ;D
      Ma znas kako je tesko postati mod,moras da si na forumu bar 15 dana,samo legende to postaju ;)
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg113546#msg113546 date=1265292874]
        A ti ovako postujes za svako pitanje koje hoces da postavis,a Crni ;D ;D ;D ;D
        Ma znas kako je tesko postati mod,moras da si na forumu bar 15 dana,samo legende to postaju ;)
        [/quote]


        Ti si neki duhovit decko?
        Kakvih 15 dana? Sta pricas?

        Kako lep si Rafaele
        sve bi cure tebe htele!
        Protiv njih se stalno boris
        jer ti samo tenis volis!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Dobrodosao na forum.

          Da ti odgovrim na ova pitanja

          Chat se pojavio pre par dana,i to slabo ili nikako ne koristimo,
          Nemamo odredjeno vrijeme okupljanja,dolazis kada hoces ;D
          Ova tema je dobila ima po jednom turniru i ovdje se samo spamuje ;D

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113549#msg113549 date=1265294773]
            Ti si neki duhovit decko?
            Kakvih 15 dana? Sta pricas?
            [/quote]
            Vjeruj mi ja nisam duhovit ;)
            Sala mala,potrebno je mnogo postova,ne spamovanja,ozbiljnosti,da bi neko postao mod na ovom forumu,isto tako da ima i dug,ali bas dug staz,nije ovo neka sprdnja,nego respektabilan forum.
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Meni sve radi,Valdane ja ne znam sta ti pricas,kod MOD-ova je sve u redu,a samo se obicni korisnici zale!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg113550#msg113550 date=1265295533]
                Dobrodosao na forum.

                Da ti odgovrim na ova pitanja

                Chat se pojavio pre par dana,i to slabo ili nikako ne koristimo,
                Nemamo odredjeno vrijeme okupljanja,dolazis kada hoces ;D
                Ova tema je dobila ima po jednom turniru i ovdje se samo spamuje ;D
                [/quote]



                Hvala ti decko puno na odgovorima
                Kako lep si Rafaele
                sve bi cure tebe htele!
                Protiv njih se stalno boris
                jer ti samo tenis volis!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg113552#msg113552 date=1265300641]
                  Vjeruj mi ja nisam duhovit ;)
                  Sala mala,potrebno je mnogo postova,ne spamovanja,ozbiljnosti,da bi neko postao mod na ovom forumu,isto tako da ima i dug,ali bas dug staz,nije ovo neka sprdnja,nego respektabilan forum.
                  [/quote]


                  Hvala ti Sumaheru (mada ga ne podnosim i ne znam kako neko moze da navija za njega).
                  Koliko mnogo postova?
                  Sta se ovde vodi pod spamovanje?
                  Da li se sa moderatorima moze "saliti" ili su i ovde ozbiljni moderatori?
                  Kako lep si Rafaele
                  sve bi cure tebe htele!
                  Protiv njih se stalno boris
                  jer ti samo tenis volis!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Evo Sumaheru, malo sam pregledao, vecina sa preko 2000 postova su moderatori.
                    Ali ima par njih sa puno mnogo postova koji nisu. Zasto ti nisi moderator?
                    Mogu li ja ocekivati kada ispisem 2000 postova da cu postati moderator.

                    I da, podrzavam ovaj chat, to je super stvar. Samo sto niko ne pise u njemu.

                    Vidim da je ovo tema sa najvecim brojem postova, sto znaci da ovde postuju svi clanovi foruma?
                    Neka univerzalna tema?
                    Kako lep si Rafaele
                    sve bi cure tebe htele!
                    Protiv njih se stalno boris
                    jer ti samo tenis volis!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ovde cu da odgovorim,da ne spamuje ostale teme

                      Cika Crni ja tebe ne zezam,samo ti kazem kakva su pravila,to jem oja duznost kao moderatora.

                      Tmac,u pravu si, mora ferrariju da ostavi broj telefona,on je ipak ovde glavni. 8)
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg113589#msg113589 date=1265311625]
                        Ovde cu da odgovorim,da ne spamuje ostale teme

                        Cika Crni ja tebe ne zezam,samo ti kazem kakva su pravila,to jem oja duznost kao moderatora.

                        Tmac,u pravu si, mora ferrariju da ostavi broj telefona,on je ipak ovde glavni. 8)
                        [/quote]


                        Kakavi bre telefoni? Sta pricas ti?
                        Pitao sam danas administratora nista mi nije rekao za to.
                        Neverujem ti. Nista.
                        Kako lep si Rafaele
                        sve bi cure tebe htele!
                        Protiv njih se stalno boris
                        jer ti samo tenis volis!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Cika Crni link=topic=1649.msg113592#msg113592 date=1265312026]
                          Kakavi bre telefoni? Sta pricas ti?
                          Pitao sam danas administratora nista mi nije rekao za to.
                          Neverujem ti. Nista.
                          [/quote]

                          Pa broj ttelefona i fiksni i mobilni,jednostavno moras da ih da adminu,takvi su propisi.
                          A zasto mi ne verujes,pa ja zelim samo da se ti sto pre uklopis u forum :-\ :-\
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Zar jos nisi dao broj mobilnog i fiksnog! :o
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=manda link=topic=1649.msg113595#msg113595 date=1265312344]
                              Zar jos nisi dao broj mobilnog i fiksnog! :o
                              [/quote]

                              mando,je l' vidis kako je ovaj newbie neozbiljan?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Steta, bas sam hteo da ga predlozim za novog moderatora posto je gazda tu, ali vidim da on jos nije dao ni broj telefona. :-\
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X