Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=ferrari1 link=topic=1649.msg113373#msg113373 date=1265036160]
    [quote author=Vladan link=topic=1920.msg113355#msg113355 date=1265026700]
    Kako nestade NCAA pdf ;D ;D ;D
    edit:Sad kad malo bolje pogledam,nestali su jos neki ;D
    [/quote]Ja ih izbriso ;)
    [/quote]
    S kojim pravom brises podforume i radis sta god hoces?
    Jbt, ko zna kako si dobio da budes moderator i vec radis na svoju ruku. Lepo cemo fc, gold, vuk i ja da se povucemo pa ti vodi forum po svom.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg113390#msg113390 date=1265056839]
      E ko ce da mi zabrani da otkljucam teamu,imam pravo . 8)
      A je l' on pitao nekog da zakljuca istu tu temu?
      A koliko zena ovde ima treba kao malo vode na dlanu da me cuvate i pazite 8)
      Pa zovi i ti admina na kafu
      ;D ;D ;D
      [/quote]

      Mozda je i nije Ferari 1 zakljucao, ali i sve da nije, red je da ga pitas, da se red ispostuje.

      Evo sad cu da zovnem administratora na kafu.

      Administratore, ako odvedes Bojanu na kafu, ja te vodim na jos jednu!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Tmac link=topic=1649.msg113391#msg113391 date=1265057372]
        [quote author=ferrari1 link=topic=1649.msg113373#msg113373 date=1265036160]
        [quote author=Vladan link=topic=1920.msg113355#msg113355 date=1265026700]
        Kako nestade NCAA pdf ;D ;D ;D
        edit:Sad kad malo bolje pogledam,nestali su jos neki ;D
        [/quote]Ja ih izbriso ;)
        [/quote]
        S kojim pravom brises podforume i radis sta god hoces?
        Jbt, ko zna kako si dobio da budes moderator i vec radis na svoju ruku. Lepo cemo fc, gold, vuk i ja da se povucemo pa ti vodi forum po svom.
        [/quote]


        Moderatoru Tmac, nisi upoznat da smo se mi slozili da Ferarri 1 bude glavni moderator, shodno svom stazu.
        Pisali smo gazdi koji se slozio da mu dodeli funkciju moderatora.

        Tako da ima pravo da brise i postavlja.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Moderatoru Ferrari1, ja se stvarno izvinjavam, nisam znao za ovu informaciju.
          Nastavite da vodite forum, moja malenkost se vice nece mesati.

          Jos jednom se izvinjavam. :-[
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Mora tako.
            Ne mozemo da se mesamo jedni drugima u posao.

            Ferarri 1, mogu li da obrisem temu AO, jer to takmicenje vise nije aktualno?

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ko mu je dozvolio da obrise pod forume? Osim ako on nije nesto vise od ADMINA :-X

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg113395#msg113395 date=1265058308]
                Mora tako.
                Ne mozemo da se mesamo jedni drugima u posao.

                Ferarri 1, mogu li da obrisem temu AO, jer to takmicenje vise nije aktualno?
                [/quote]

                ajde se samo usudi > >
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg113396#msg113396 date=1265058357]
                  Ko mu je dozvolio da obrise pod forume? Osim ako on nije nesto vise od ADMINA :-X
                  [/quote]

                  Ima pravo. Ne mesaj mu se u posao.

                  Procitaj post iznad.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg113397#msg113397 date=1265058469]
                    ajde se samo usudi > >
                    [/quote]


                    Ako mi Ferarri 1 dopusti, ti mi zenska glavo neces naredjivati!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg113398#msg113398 date=1265058727]
                      [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg113396#msg113396 date=1265058357]
                      Ko mu je dozvolio da obrise pod forume? Osim ako on nije nesto vise od ADMINA :-X
                      [/quote]

                      Ima pravo. Ne mesaj mu se u posao.

                      Procitaj post iznad.
                      [/quote]

                      Oprostite molim vas :-X

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg113400#msg113400 date=1265058785]
                        Oprostite molim vas :-X
                        [/quote]

                        Ma sve je OK.
                        Samo citaj, ne skaci odmah.
                        Napravili smo promene, i nadamo se da ce one doneti boljitak na forum.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Izbrisao sam odbojku,NCAA,NFL,supercross,indycar i borilacke sportove,jer su zamrli,a i vise se nista od toga ne prenosi na SK-u,a neko drugi je izbrisao tipovanje i prognoze u fudbalskoj sekciji,pa ponovo vratio,a zakljucao sam AO,jer je to stvar proslosti.Vise nista necu raditi,obecavam.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=ferrari1 link=topic=1649.msg113402#msg113402 date=1265058969]
                            Izbrisao sam Odbojku,NCAA i Borilacke sportove,jer su zamrli,a i vise se nista od toga ne prenosi na SK-u,a neko drugi je izbrisao tipovanje i prognoze u fudbalskoj sekciji,a zakljucao sam AO,jer je to stvar proslosti.Vise nista necu raditi,obecavam.
                            [/quote]


                            Ma daj sta ti je?!
                            Imas pravo na to.
                            Samo radi ti svoj posao i ne brini.
                            Ja sam za to da ovaj forum pocne da radi kako treba. Ako ce svaki koji napravi promene, da se odmah povuce jer ga drugi nisu razumeli, gde smo onda?!
                            Samo ti nastavi svoj posao, ja sam uz tebe.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!


                              Ferarri 1, da obrisem temu AO, jer to takmicenje vise nije aktuelno?

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                voZdra! Ja sam viNo na rumuFo. vemZo se janBo i vimZi u gB 8)

                                Comment

                                Working...
                                X