Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg111978#msg111978 date=1264098712]
    Mislim da previse zahtevate.
    Jel' mozete da pisete po forumu? Sta hocete jos?

    Kao da je tema nesto bitna!
    I sta ima da saljete PM?! Sve javno na forumu pisite!

    Od jednog navijaca narcisoidnog Svabe koji izgurava sa staze i coveka za koga su teniseri komandosi, sam tako nesto i ocekivao!
    Ali od vas drugih i nisam.

    Meni je sve super i potaman. Forum nikada nije bio bolji.
    Kome se ne svidja neka ide.
    [/quote]
    Za ovo si sve ti i kriv,ti si trazio stabilan forum,da nisi to trazio sad bi fino imali onaj nas stari dobri forum,sa lijepom temom,doduse funkcionisao bi jednom u 7 dana,ali je imao neki smek.


    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Tmac link=topic=1649.msg111980#msg111980 date=1264098839]
      Da brate, nekad mi na nekim kanalima samo stoji upitnik, a nekad pocnu i puni nazivi da se pojavljuju, recimo ES2 Bundesliga, Film + Serbia, cak je na SK-u pisalo SK Slovenia itd.
      Kad gledam Life duze od pola sata nestane mi EPG na vise od pola kanala.
      [/quote]
      A sto je ovo danas,sve me nervira >
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Bajka, jesu te banovali?
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg111981#msg111981 date=1264098872]
          Za ovo si sve ti i kriv,ti si trazio stabilan forum,da nisi to trazio sad bi fino imali onaj nas stari dobri forum,sa lijepom temom,doduse funkcionisao bi jednom u 7 dana,ali je imao neki smek.
          [/quote]


          Ko je kriv? Ja? ???
          Ja sam najbolje hteo i sve sam se dogovorio sa gazdom, a onda je fc zahtevao neke gluposti i gledaj dokle je to dovelo?! ??? :-\

          Zalim iskreno za onim forumom. Bas je bilo super kada se pokvari, pa se mi nerviramo ... pa kada proradi za neki sat, a mi svi srecni kao deca
          To su bili dani ....

          Ovaj novi forum je super i ima super ekstra smajlije ;D :-*

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Tmac link=topic=1649.msg111983#msg111983 date=1264099125]
            Bajka, jesu te banovali?
            [/quote]
            Nisu jos,ocekujem to svakog momenta ;D
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Nisam ja nista zahtevo,oni su sami imalu planu da "urede" forum

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Koliko pobedjujemo Dance veceras?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg111984#msg111984 date=1264099158]
                  Ko je kriv? Ja? ???
                  Ja sam najbolje hteo i sve sam se dogovorio sa gazdom, a onda je fc zahtevao neke gluposti i gledaj dokle je to dovelo?! ??? :-\

                  Zalim iskreno za onim forumom. Bas je bilo super kada se pokvari, pa se mi nerviramo ... pa kada proradi za neki sat, a mi svi srecni kao deca
                  To su bili dani ....

                  Ovaj novi forum je super i ima super ekstra smajlije ;D :-*
                  [/quote]

                  Ajde nemoj da si tuzan,naravno da nisi ti kriv,nego onaj FC,uvijek on nesto zahtijeva mimo drugog naroda >

                  Ali stvarno mi nedostaje onaj stari forum,taman je bolje i kad nije radio nego kad je ovakav ;D

                  Ovaj forum je mnogo napredniji ima ogroman izbor smajlija,puno raznih tema foruma,sve ovo izgleda moderno,svjetski,a ipak nase.

                  Bravo!
                  ;) ;D > :o 8) ??? :P :-[ :-X :-\ :-* :'(
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Tmac link=topic=1649.msg111989#msg111989 date=1264099357]
                    Koliko pobedjujemo Dance veceras?
                    [/quote]

                    Opasno tezak protivnik. Morace igra da se poboljsa drasticno.
                    A pre svega pristup igri. Jedan klasica Djokovic pristup - lako cemo.
                    Da nemamo onog nenormalnog Ilica, ne bi smo nista uradili.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Fc, ajde zamoli gazdu da vrati onaj stari forum.
                      Kada si vec svojim molbama sve upropastio, probaj da vratis na staro.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Tmac link=topic=1649.msg111989#msg111989 date=1264099357]
                        Koliko pobedjujemo Dance veceras?
                        [/quote]
                        Evo mi rece Mandusic da su Island i Austrija igralo nerijeseno,to nam odgovara 8)

                        Bice teko protiv Danaca,samo da se igra ne bazira na 3 beka,ne mogu oni da daju golove u cijeloj utakmici!
                        Uzdam se u Stankovica 8)
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg111998#msg111998 date=1264099656]
                          Fc, ajde zamoli gazdu da vrati onaj stari forum.
                          Kada si vec svojim molbama sve upropastio, probaj da vratis na staro.
                          [/quote]

                          Meni je ovako super,kome ne valja,neka zamoli ;) ;D > :o 8) ??? :P :-[ :-X :-\ :-* :'(

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg112000#msg112000 date=1264099726]
                            Meni je ovako super,kome ne valja,neka zamoli ;) ;D > :o 8) ??? :P :-[ :-X :-\ :-* :'(
                            [/quote]
                            Ti si FC od kad si postao moderator strasno drzak ;D
                            Idi im reci da ovo nista ne valja,i onako si ti za sve ovo kriv,samo se tebi svidja ovakav forum ;D
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Protiv Islanda je pocetak bio katastrofa, onda u drugom poluvremenu posle ulaska Vuckovica i Stankovica se sve promenilo, Momir je dobio daleko vise prostora sto je znao da iskoristi.
                              Pre svega moramo zameniti krila, Nikcevic obavezno umesto Markovica i na drugom krilu ne znam ko je zamena za Kojica.
                              Igramo daleko sporije nego kad je selektor bio Cvetkovic, covek je znao da dvaput izmenja sve igrace za jedno poluvreme i da odrzava brutalan tempo.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg112003#msg112003 date=1264099811]
                                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg112000#msg112000 date=1264099726]
                                Meni je ovako super,kome ne valja,neka zamoli ;) ;D > :o 8) ??? :P :-[ :-X :-\ :-* :'(
                                [/quote]
                                Ti si FC od kad si postao moderator strasno drzak ;D
                                Idi im reci da ovo nista ne valja,i onako si ti za sve ovo kriv,samo se tebi svidja ovakav forum ;D
                                [/quote]

                                Samo meni :o i Tmacu se svidja :o

                                Comment

                                Working...
                                X