Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg110680#msg110680 date=1263120048]
    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg110679#msg110679 date=1263119045]
    Evo, Novak se pojavio na treningu sa majicom novog sponzora. Doduse, ovo je majica iskljucivo za treninge.

    http://www.novak-djokovic.com/forums...187557#p187557
    [/quote]
    Auuuuuuuuuu premocno izgleda maja,pa i ako je samo za trening 8)
    Ljepsi je i bolji Serdjio Taciani od Adidasa,barem duplo
    A ono sto mene intresuju je, hoce li Nokia nositi patike Serdjio Taciani ili ce ostati u Adidasu?
    Aleksa ti vjerovatno ovo znas,posto si respektabilan clan Nokiinog foruma i super si informisan
    [/quote]

    Najvjerovatnije ostaju Adidasove patike.
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg110690#msg110690 date=1263125181]
      Najvjerovatnije ostaju Adidasove patike.
      [/quote]
      Koliko je to ispravan potez po tebi?
      Skoro sam pricao s jednim drugom koji vec dugi niz godina zivi u Rimu i on kaze da je Serdjio Taciani patika vrhunskog kvaliteta,sigurno bolja od Adidasove.E sad ne znam je li to tacno? :-\
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Bitno je imati dobar imidz, ali najbitnije je da pobjedjuje. Po tome se sportiste pamte.

        Ove godine ce se voditi mrtva trka izmedju Novaka, Del Potra, Davidenka I Federera, stim da ce i Nadal predstavljati uvijek potencijalnu opasnost.

        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg110692#msg110692 date=1263125492]
          Bitno je imati dobar imidz, ali najbitnije je da pobjedjuje. Po tome se sportiste pamte.

          Ove godine ce se voditi mrtva trka izmedju Novaka, Del Potra, Davidenka I Federera, stim da ce i Nadal predstavljati uvijek potencijalnu opasnost.


          [/quote]
          Ma u pravu si ti,ali lijepo je i kad ima dobru opremu.Pa Serdjio Taciani je vrhunski brend tu nema price,Italijani su za modu,ne Njemci,tako da je Nokija sigurno na kraju dobro izabrao 8)

          Mislis da ce moci Federer da se nosi sa ovim mladicima,sa Davidenkom,Rodikom...?
          Nadal je super sportista i najveci fer plej,ali limitiran kao igrac!
          Vidjecemo koliko moze Nole sad na Kujong klasiku...
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Nekako mi izgleda (pu, da ne ureknem), da ce ovo biti Novakova sezona. Zadnji od boljih tenisera pocinje sezonu, odmorio se bas, a i vrijedno svaki dan trenira po nekoliko sati, radno je docekao Novu godinu, usavrsio je igru na mrezi i servis sa Martinom.

            Bice ludooo.
            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg110694#msg110694 date=1263125855]
              Nekako mi izgleda (pu, da ne ureknem), da ce ovo biti Novakova sezona. Zadnji od boljih tenisera pocinje sezonu, odmorio se bas, a i vrijedno svaki dan trenira po nekoliko sati, radno je docekao Novu godinu, usavrsio je igru na mrezi i servis sa Martinom.

              Bice ludooo.
              [/quote]
              Da ti pravo kazem i meni sve mirise na to da ce Nokija da ih dere ove godine.Ne bi me zacudilo da uzme sve GS-ove ove godine! :-\
              Samo ne znam koliko mu moze smetati ova promjena opreme,prije svega na psihickom planu? :-\
              Tako da ako ne osvoji AO,vjerovatno ce biti zbog toga...

              Sto se tice pripreme za novu sezonu svaka mu cast,vrijedno ,a da kazem i marljivo je radio(iako ne radi u Telekomu ;D)
              Ovo bi moglo da bude najbrutalnije nesto sto je ikad vidjeno u muskom tenisu!
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                80 posto turnira u dosadasnjoj Novakovoj karijeru u protekloj godini je zavisilo od njega. Nije onaj Kolsrajber, ni Has...nisu bili bolji, vec je Novak odustao od igre, jer mu nije islo,a takav kakav je, po tom pitanju, los...postao je malodusan i samo cekao da se zavrsi mec. Predao se vec.
                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg110696#msg110696 date=1263126392]
                  80 posto turnira u dosadasnjoj Novakovoj karijeru u protekloj godini je zavisilo od njega. Nije onaj Kolsrajber, ni Has...nisu bili bolji, vec je Novak odustao od igre, jer mu nije islo,a takav kakav je, po tom pitanju, los...postao je malodusan i samo cekao da se zavrsi mec. Predao se vec.
                  [/quote]
                  Potpuno tacno.
                  Koliko je samo meceva izgubio,a bio je za klasu bolji od protivnika?Preko 10 sigurno...
                  MC,Rim i Madrid od Fafice,pa Cincy od Rogera,pa Majami od Muraja,sve tijesni mecevi u kojima mu je falilo sportske srece,e pa doslo je vrijeme da se i to vrati!
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Da ne pricam o onim anti teniserima koji samo serviraju, tipa Has, Karlovic, ( Dobro, nije sa Karlovicem igrao u 2009, ali svejedno).
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ma o njima bolje i da ne pocinjem >
                      Pogotovo o Hasu,covjek ima samo servis i samo umije da igra na travi,dje je posle sezone trave bio,dje pitam vas? >
                      Smijesan igrac...
                      Karlovic je talenat veliki bio,ali ga je visina sprijecila da pokaze sve sto zna.Inace repertoar udaraca mu je izuzetno veliki i covjek ima tenisku igru u malom prstu!
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        E Vladane svaka ti je zlatna,a posebno sto se tice Haas-a,ma decko nema veze sa tenisom,Karlovic je za njega izmislio ovu igru.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Cao Boki
                          Drago mi je da se slazes da je Ivo bolji od onog Hasa koji ima samo servis i nista vise 8)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ma onaj Haas je sramota za tenis,ja bih njemu zabranila da igra tenis,zna samo da servira, nista vise
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Najbolji jednorucni BH svih vremena..Nadam se da ce jos popraviti svoj ranking ove godine 8)

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Karlovic? I ja to mislim, decko kida kako igra 8)
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X