Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Da mi se odsece jezik!

    Comment


    • Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg109547#msg109547 date=1260743289]
        Da mi se odsece jezik!


        [/quote]
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg109549#msg109549 date=1260743408]
          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg109547#msg109547 date=1260743289]
          Da mi se odsece jezik!


          [/quote][/quote]

          za takve prijestupe, ja sam za upravo takve metode. :-X

          Comment


          • [/quote]


            Pored posedovanja takvih moralnih i ljudskih kvaliteta, taj mora da nosi i kecelju

            Comment


            • [/quote]

              Kakvo crno Federerestvo!!!
              Sta ce mi to?
              Pa da mi usivaju guzu na sred terena


              ... ne treba meni taj Federerovski mazohizam.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg109551#msg109551 date=1260743524]
                Pored posedovanja takvih moralnih i ljudskih kvaliteta, taj mora da nosi i kecelju
                [/quote]
                Aaaaaaaaaaaaaaaa.
                Dobra!!! ;D ;D ;D
                Oznoji se Tata sav,
                bekendi ga strasno muce,
                borio se kao lav!
                al' mu ipak g.za puce!

                Comment


                • Aktuelna zbivanja u korak s vremenom.I da li ja trebam samo da napisem,neka zbivanja u svetu ili nesto drugo?

                  Comment


                  • [/quote]


                    Pored posedovanja takvih moralnih i ljudskih kvaliteta, taj mora da nosi i kecelju
                    [/quote]

                    kakava kecelja,taj mora da bude u formi sto se tice alkohola 8) to je presudno
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Aktuelna zbivanja u korak s vremenom.I da li ja trebam samo da napisem,neka zbivanja u svetu ili nesto drugo?
                      [/quote]

                      Mozes malo da pojasnis sta tacno treba da uradis.
                      Ili ste samo dobili temu pa pisi?

                      Comment


                      • Aktuelna zbivanja u korak s vremenom.I da li ja trebam samo da napisem,neka zbivanja u svetu ili nesto drugo?
                        [/quote]
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Inace mi je malo taj naslov nelogican.
                          Ako su aktuelna zbivanja, onda ona moraju biti u koraku sa vremenom.

                          Comment


                          • Aktuelna zbivanja u korak s vremenom.I da li ja trebam samo da napisem,neka zbivanja u svetu ili nesto drugo?
                            [/quote]

                            Mozes malo da pojasnis sta tacno treba da uradis.
                            Ili ste samo dobili temu pa pisi?

                            [/quote]

                            da,dobijemo teme i ako hoces napisi nesto u vezi nje ili skini sa neta,ali mene buni naziv ove teme :-\

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Pa kazem, je li tacan naziv te teme?

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg109560#msg109560 date=1260743918]
                                Pa kazem, je li tacan naziv te teme?

                                [/quote]

                                1000% tacan. :-\

                                Comment

                                Working...
                                X