Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    To je vec njegova stvar ;D
    Ali ne znam sto je pobjegao,kad nas je tako fino verbalno razvaljivao ;D
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Mozda mora ici na trening?
      Treba stici iz Dervente u Doboj.
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=jinxy link=topic=1649.msg108858#msg108858 date=1259848979]
        Mozda mora ici na trening?
        Treba stici iz Dervente u Doboj.
        [/quote]
        E vidis toga se nisam sjetio.
        A ta Derventa fin gradic,kazu,svako svakoga zna.
        Mozda bi trebali otici tamo,da posjetimo Aleksu,nije ga u Derventi tesko naci :-\
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Isla bih ja,ali sumnjam da bi se on htio vidjeti sa nama.
          Ipak,on misli o nama da smo bolesni.
          Ne misli valjda da imamo svinjski grip?
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg108860#msg108860 date=1259850602]
            Isla bih ja,ali sumnjam da bi se on htio vidjeti sa nama.
            Ipak,on misli o nama da smo bolesni.
            Ne misli valjda da imamo svinjski grip?
            [/quote]
            Pa valjda bi nas primio kad bi vec prevalili toliki put(pogotovo ja),ipak je on ljudska gromada.
            Da znas da je dobro sto je tako obazriv,jer ipak je svinjski grip opaka bolest i sigurno je na to aludirao(na sta bi drugo mislio pod to bolestni),da mi imamo svinjski grip,ali ja ga nemam,a ti?
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              fc, sto nisi pokaznjavao ovo vredjanje?

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg108868#msg108868 date=1259859784]
                fc, sto nisi pokaznjavao ovo vredjanje?

                [/quote]

                Nisam bio tu..Dosao sam prije 3 minute..

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ja predlazem da banujemo Vladana, Aleksu i jinxy, zbog vredjanja javnog mnjenja na forumu.
                  Vidi u pravilniku tacka 12 stav 3.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg108870#msg108870 date=1259860021]
                    Ja predlazem da banujemo Vladana, Aleksu i jinxy, zbog vredjanja javnog mnjenja na forumu.
                    Vidi u pravilniku tacka 12 stav 3.

                    [/quote]

                    Upravo gledam,mada sam ja samo da banujemo Aleksu,sta ti mislis?

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg108871#msg108871 date=1259860087]
                      Upravo gledam,mada sam ja samo da banujemo Aleksu,sta ti mislis?
                      [/quote]

                      Pa imas dole ispod, u istoj tacki, ali stav 7:

                      "Ako u vredjanju javnog mnjenja, neprikladnim izrazima, ucestvuje vise ucesnika rasprave (clanova foruma), nije dozvoljeno primeniti represivne mere prema samo jednom ucesniku rasprave."

                      Ako samo Aleksu banujemo, ima pravo da se zali.
                      Mislim da je pravedno da, iako je samo Aleksa koristio izraze:

                      1) Ja ne znam sto sebi dopustam da trosim vrijeme sa budalom kao sto si ti .
                      Em si bezobrazan, em si bolestan em glup ko ona stvar..
                      Aj odbij manijace glupi .


                      2) Svi ste vi tako bolesni i jadni .

                      3) Ne smijem se sebi, vec tebi i ovoj jadnoj Jinxy. Doduse, ti si jednako jadan .


                      banujemo i Vladana i jinxy, da bi postigli neku vrstu ravnoteze.
                      Sta mislis o tome?

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        A zasto bi iko banovao Jinxy nije mi jasno,sta je ona uradila ???

                        Ja i Aleksa smo zasluzili ban(pogotovo JA),ali treba pomenuti da se ALeksa odmah poslije vrijedjanja izlogovao,a malo prije toga promijenio avatar,tako da se on ustvari kaje za sve(ja sam to tako protumacio),ali posto nema opcije da izbrise post nije znao sta drugo da uradi(naravno da se nije sjetio da edituje post/ove,ipak je zurio na autobus za Doboj,posto ima kosarkaski trening,a on i logika bas i nisu prijatelji,sto dokazuje i KECINA iz matematike),pa je zato narodski receno pobjegao,a opet ako je morao nedje drugo da bude,onda nije pobjegao,jednostavno je otisao...

                        Ja se nadam da Aleksa nece biti banovan!
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Emica je, od svih vas, najvise zasluzila ban!

                          Njen recnik je najneprimereniji od vas troje.
                          Je li ti to nju branis sto moras ili kako?

                          Aleksa ce biti banovan samo ako vas dvoje budete banovani sa njim.
                          Pravila su po tom pitanju sasvim jasna.

                          Evo i fc je procitao pravilnik, i sada ga cekam da odgovori.
                          Malo mi je to sve konfuzno jer u pravilniku tacka 2 stav 1 pise:

                          "Moderator ima za obavezu da represivnom merom udalji sa foruma ucesnika rasprave koji ispoljava verbalnu, rasnu ili sexualnu diskriminaciju."

                          Potiru mi se te dve tacke, pa cekam fc-a da vidim kako ih on tumaci.


                          Nego Vladane, je li ovo Aleksa sa ovim avatarom nesto na nas aludira?

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ev Vladane vidi sto pronadjoh Stelu, srce mi je zigralo
                            http://www.youtube.com/watch?v=WVF_ZGavavU

                            Cista narodnjacka dvojka, samo se 'armonika cuje ... sunce ti zareno ....
                            Cist glas, pravi kraljevacki narodni melos.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Vladana treba jedino banovati,njega nije bilo 5dana,nije bilo problema(niko nije postovao ;D),a cim je dosao odma problem!
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Emica je prava dobrica,ona nije nista kriva >
                                Naravno da je ne branim zato sto moram,nego zato sto nije nista uradila i sto je velika dobrica 8)

                                Aleksa je taj koji je vrijedjao,rekao je mnogo stvari,ali me je najvise zaboljelo kad je rekao da bolujemo od svinjskog gripa :'(,a stvarno ne bolujemo...
                                E da i pominjao je nekakvu stvar,da sam glup kao ona stvar,ali ja ne znam koja je to stvar u pitanju :-\
                                Koja bi to stvar mogla biti?
                                Mada sam i ja rekao da je OVCA,ali ne smatram to uvredom,vise istinom!

                                I iskren da budem vise mi se svidjao onaj prosli Aleksin avatar,kad zeli da ja i Jinxy prestanemo sa verbalnim rasturanjem,posto samo ga stvarno verbalno rasturali,mogli bi knjigu o tome da napisemo,nego ovaj sad,jer je ovo vec cista provokacija!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X