Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    laku noc.

    Comment


    • [/quote]

      Sa Z.
      Meni nista ne promice jer sam ja super najbolji mod ....

      Ajd' laku noc.

      Comment


      • [/quote]
        Pa razmisljam jos,tebe sam uklonio s liste,tako da je FC na celu tabela,ali mi je zao da ga banujem,posto Fafice ne moze vise nikoga da dobije ,pa mu jos samo i BAN fali :-\
        Rado bih banovao zvanicnog moda sa Novakovog zvanicnog foruma,ali ne znam da li je to moguce :-\
        sigpic

        Comment


        • [/quote]
          Pa razmisljam jos,tebe sam uklonio s liste,tako da je FC na celu tabela,ali mi je zao da ga banujem,posto Fafice ne moze vise nikoga da dobije ,pa mu jos samo i BAN fali :-\
          Rado bih banovao zvanicnog moda sa Novakovog zvanicnog foruma,ali ne znam da li je to moguce :-\
          [/quote]


          :-* :-*

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg108197#msg108197 date=1259238205]
            :-* :-*
            [/quote]
            E sta da ti kazem,zbog ovog poteza si opet ubjedljivi lider na mojoj BAN tabeli :P :P :P
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg108198#msg108198 date=1259238366]
              [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg108197#msg108197 date=1259238205]
              :-* :-*
              [/quote][/quote]

              Comment



              • [/quote]
                Kulturno od tebe!!!
                Ne znam sta moze toliko drasaticno da se promjeni,pa da ti ne budes banovan 8)
                sigpic

                Comment



                • [/quote]
                  Kulturno od tebe!!!
                  Ne znam sta moze toliko drasaticno da se promjeni,pa da ti ne budes banovan 8)
                  [/quote]

                  Ja sta god napisem moje sanse za ban se povecavaju...

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Procitajte komentar sa B92 izvjesnog Sony-ja(u daljem tekstu Aleksa),primjeticete da je identican kao post koji je Bojana postovala danas u zvanicnoj temi Masters Cupa

                    http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=394682

                    Pa zasto Aleksa,zasto si joj ukrao post(mislim kako drugacije ovo da kazem,sem kradja,jer to jednostavno i jeste),sto nisi napisao da je bojana BG sa SK foruma ovo postovala,a da ti samo prenosis to u zelji da ljudima pojasnis pravila,ali ne ti si zelio svu slavu za sebe, i zbog toga si ti sad prvi na mojoj BAN listi

                    Covjek koji se bojao za svoje pjesme ne zeleci da ih postuje,da mu ih neko ne ukrade,sada uzima tudje postove i postavlja ih na druge sajtove(ko zna koliko ih jos ima) prikazujuci ih kao svoje,pa dje to ima,kakav je to nacin?
                    Uzeo si slavu Aleksa,ali si izgubio OBRAZ!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      :o :o :o :o

                      stvarno nemam reci,pa zar je toliko tesko jedno hvala da mi posaljes? :-\ :-\
                      e Aleksa,Aleksa,a sve vreme pricas da si castan,posten... :-X :-X
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Nije taj Sony Aleksa.
                        To je neki neljud sa ovog foruma koji je hteo da prisvoji slavu za sebe, a kroz Bojaninu pamet.

                        Ne ulazim u to sto ne verujem da je Bojana sve ovo sama izracunala, ali to nema veze sa ovom pricom, o necovestvu doticnog Sony-ja.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg108215#msg108215 date=1259245009]
                          Nije taj Sony Aleksa.
                          To je neki neljud sa ovog foruma koji je hteo da prisvoji slavu za sebe, a kroz Bojaninu pamet.

                          Ne ulazim u to sto ne verujem da je Bojana sve ovo sama izracunala, ali to nema veze sa ovom pricom, o necovestvu doticnog Sony-ja.


                          [/quote]

                          sumljas u mene? > > >
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ja sam zgrozen,ne mogu da vjerujem da je to uradio,toliko sam se potresao da sad moram da idem :'(
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg108216#msg108216 date=1259245122]
                              sumljas[/quote]

                              Sumljam jer nisam siguran da Soda dobiva oba, a Tatica samo jedan. U toj kombinaciji Jogovic bi morao da gadja oba sa nulom, a da Irinin mali uzme samo jedan.

                              Ti to nisi napisala a kao poznajes tenis!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                ni ti nemas pojma,Tatica
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X