Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    a vidi jeste :o :o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

    Comment


    • [/quote]
      Izbrisali su ti post,sram ih bilo > > >
      To se FC boji da ce biti banovan,s razlogom cini mi se ;D ;D ;D
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Sto joj fc izbrisa post?

        Ajde Vladane, reci koga da banujem.
        Da to odmah obavimo.
        Posteno sam izgubio.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg107959#msg107959 date=1259169519]
          Sto joj fc izbrisa post?

          Ajde Vladane, reci koga da banujem.
          Da to odmah obavimo.
          Posteno sam izgubio.

          [/quote]

          Nisam namjerno,htio da citiram.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg107959#msg107959 date=1259169519]
            Sto joj fc izbrisa post?

            Ajde Vladane, reci koga da banujem.
            Da to odmah obavimo.
            Posteno sam izgubio.

            [/quote]
            Pusti me covjece malo da razmislim,nije secer u vodu,znas i sam koliko imam neprijatelja na ovom forumu,moram dobro da razmislim 8)
            Nisi ni ti siguran samo da znas,posto postoji i samobanovanje,mada je njega FC usavrsio skoro do maksimuma,pa ne znam kako ces se snaci :-\
            A koliko dana traje ban?
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg107962#msg107962 date=1259169655]
              Pusti me covjece malo da razmislim,nije secer u vodu,znas i sam koliko imam neprijatelja na ovom forumu,moram dobro da razmislim 8)
              Nisi ni ti siguran samo da znas,posto postoji i samobanovanje,mada je njega FC usavrsio skoro do maksimuma,pa ne znam kako ces se snaci :-\
              A koliko dana traje ban?
              [/quote]



              Nije vala uoko! U pravu si!
              Ako je do samobanovanja, to mi bas i ne ide, ali eto prilike da naucim. Pitacu rodonacelnika samobanovanja, fc-a, da mi pomogne.
              Sto se mora od toga se ne bezi.

              Moze li barem spisak onih koji nisu na listu potencijalno banovanih?


              Ban ce da traje 4 1/2 dana.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg107963#msg107963 date=1259169831]
                Nije vala uoko! U pravu si!
                Ako je do samobanovanja, to mi bas i ne ide, ali eto prilike da naucim. Pitacu rodonacelnika samobanovanja, fc-a, da mi pomogne.
                Sto se mora od toga se ne bezi.

                Moze li barem spisak onih koji nisu na listu potencijalno banovanih?


                [/quote]
                Ja sam jos u toj fazi razmisljanja,ali evo jedne liste:
                Bojana
                Aleksa
                Manda
                Tmac
                FC
                Dart
                Roger
                Doktor
                Zgembo
                Vuk
                LFC
                Patriota
                Aleksa
                Layzick
                FC
                Aleksa
                Roger Fan
                Biba
                Biljana
                FC

                Eto za sad toliko,redosled i nema neke velike veze,mada je Bojana eto igrom slucaja prva,a i na liisti za ban se dobro kotira
                Primjeticete da vas gospodine Gold nema na listi,zato sto ste vi najbolji moderator na ovim prostorima
                Nema ni Emice u koju sam ja srecno zaljubljen.

                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Sto se ja 3 puta ponovaljam?

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg107965#msg107965 date=1259170266]
                    Sto se ja 3 puta ponovaljam?
                    [/quote]
                    Izvini to nisam ni primjetio,brzo kucam pa eto, potkrade se greska ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg107967#msg107967 date=1259170341]
                      [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg107965#msg107965 date=1259170266]
                      Sto se ja 3 puta ponovaljam?
                      [/quote]
                      Izvini to nisam ni primjetio,brzo kucam pa eto, potkrade se greska ;)
                      [/quote]

                      ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;)

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg107964#msg107964 date=1259170197]
                        Eto za sad toliko,redosled i nema neke velike veze,mada je Bojana eto igrom slucaja prva,a i na liisti za ban se dobro kotira
                        Primjeticete da vas gospodine Gold nema na listi,zato sto ste vi najbolji moderator na ovim prostorima
                        Nema ni Emice u koju sam ja srecno zaljubljen.
                        [/quote]


                        Odlicno Vladane. Svaka cast.
                        Dobro si to primetio da sam ja, evo tvojim recima: "najbolji moderator na ovim prostorima"!
                        Istina je to.
                        Na mojoj listi banovanja iz zezanja, jedino tebe nema.
                        Sto bi se reklo: ruka ruku mije

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          gold,najbolji mod na ovim prostorima..cc sram te bilo vladane.. :o To je preslabo za Golda ;)

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg107969#msg107969 date=1259170407]
                              Odlicno Vladane. Svaka cast.
                              Dobro si to primetio da sam ja, evo tvojim recima: "najbolji moderator na ovim prostorima"!
                              Istina je to.
                              Na mojoj listi banovanja iz zezanja, jedino tebe nema.
                              Sto bi se reklo: ruka ruku mije

                              [/quote]
                              Drago mi je da je tako 8)
                              Samo ne zaboravite gospodine Gold da ovo nije banovanje iz zezanja,nego koga ja izaberem taj ce biti banovan 8)
                              Suzio sam listu,ispao je Zgembo,i ovako se rijetko pojavljuje,pa bi bila greota da ga banujem,ali da sam u proslosti imao problema s njim,jesam i necu mu to zaboravit!
                              sigpic

                              Comment


                              • [/quote]


                                Bojana, jesi li platila kaznu sto ti je pas presao na crveno dok se vracao iz pekare. Punog stomaka.


                                Comment

                                Working...
                                X