Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Hahahahhaha

      Kako je ovo smijesno .

      Vise je humoristicno od fori Branka Kockice .

      Gold, banuj me, vec si jednom to uradio . Ne moras da trazis odobrenje ostalih . Slobodno .
      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        E da .

        Laku noc i Bojani . Bez obzira sto sam se i sa njom svadjao nikada nije bila na nivou na kom su bili Vladan i Jinxy . I uvijek je bila manje vise realna . Bojana, izvini .
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • [/quote]

          Sta mislis o jednom warn-u forumasu Aleksi zbog sirenja defetizma i diskriminacije na forumu?

          [/quote]

          Comment


          • [/quote]
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg107244#msg107244 date=1258845171]
              E da .

              Laku noc i Bojani . Bez obzira sto sam se i sa njom svadjao nikada nije bila na nivou na kom su bili Vladan i Jinxy . I uvijek je bila manje vise realna . Bojana, izvini .
              [/quote]
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg107244#msg107244 date=1258845171]
                E da .

                Laku noc i Bojani . Bez obzira sto sam se i sa njom svadjao nikada nije bila na nivou na kom su bili Vladan i Jinxy . I uvijek je bila manje vise realna . Bojana, izvini .
                [/quote]

                nisam videla ovaj post,laku noc i tebi Aleksa
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • [/quote][/quote]

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    OK Vladane, moram izgleda da ti se obratim .

                    Pa dobro covjece, kako imas obrazaa mi da se obracas . Nakon svega, nakon toga sto sam bio banovan zbog tebe, nakon uvreda i ismijavanja danima . Sto zbog Bye-a sto zbog raznih drugih stvari . Je li ?
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg107243#msg107243 date=1258845122]
                      Hahahahhaha
                      Kako je ovo smijesno .
                      Vise je humoristicno od fori Branka Kockice .
                      Gold, banuj me, vec si jednom to uradio . Ne moras da trazis odobrenje ostalih . Slobodno .
                      [/quote]


                      Kada je vec Vladan pokrenuo Gorski vijenac, da ti u istom stilu odgovorim:

                      Sto se mrcis kada kovat neces?
                      Sto zbor kupis kad zborit ne smijes?

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Neka je laka i mirna noc svima, to ja zelim . A bice mirna onima koji su svojim postupcima zasluzili da im bude mirna , sto noc , sto savjest .
                        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg107254#msg107254 date=1258845584]
                          Neka je laka i mirna noc svima, to ja zelim . A bice mirna onima koji su svojim postupcima zasluzili da im bude mirna , sto noc , sto savjest .
                          [/quote]


                          ???? ???? ???? ???? ?? ????
                          ??? ?? ????? ???? ?? ??????;
                          ???? ???? ???? ???? ????,
                          ????????? ???????? ?? ????.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg107250#msg107250 date=1258845360]
                            OK Vladane, moram izgleda da ti se obratim .

                            Pa dobro covjece, kako imas obrazaa mi da se obracas . Nakon svega, nakon toga sto sam bio banovan zbog tebe, nakon uvreda i ismijavanja danima . Sto zbog Bye-a sto zbog raznih drugih stvari . Je li ?
                            [/quote]
                            1.Ja sam grijesio i svjestan sam svojih gresaka,a za iste sam se i izvinio,ja ne znam sta oces vise od mene,da dubim na glavi?
                            2.Zbog mene nisi bio banovan,nije ti tacno,ja sam vise puta rekao da ne trazim izvinjenje i da ne zelim da dobijes ban!Banovan si zato sto se nisi izvinio ostalim forumasina zbog svog divljackog i prostog ponasanja!
                            3.Sa uvredama si prvi poceo,rekao mi da sam ulizica,da sam zakleti Rodzerovac,znaci prvi si poceo,a moje je bilo da se branim,sto sam ja i ucinio!
                            4.To za BYE je bila sala,pa covjece sala da malo opustimo i ovako zategnutu atmosferu,ali je ti nisi razumio i tada si mi rekao da sam nula covjek,a ni to ne zamjeram,nisi razumio,idemo dalje.
                            5.Ja ti se jos jednom izvinjavam zbog svega,zbog ruznih rijeci,zbog provokacija,zbog one sale(BYE),ako ti je to toliko potrebno,ali zbog bana ne,sam si pao sam si se ubio!Ne trazim od tebe izvinjenje(da se zna)
                            6.Pokusaj,bar ispadni covjek i zbog ostalih ljudi na forumu odgovaraj na postove,progutaj ponos!
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              "...
                              ??? ???? ??????? ?? ????,
                              ??? ???? ???????? ?? ????,
                              ??? ????? ???????? ?????. "

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Samo da se da na znanje svim forumasima:

                                [quote author=danilo994 link=topic=2001.msg107300#msg107300 date=1258850274]
                                ????????????????????????????????????? ???????????????????, ??????????????????????????????, ??? ?? ???? ????????? ????? ?? ???????????????????????, ??????? ?? ??????????...
                                [/quote]

                                [quote author=danilo994 link=topic=2001.msg107300#msg107300 date=1258850274]
                                ...??? ??? ???...
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X