Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mr. gold[/quote]Nisi ni morao da ga BAN on se vise nece vracati ...

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      A zasto se nece vracati? ???
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • [/quote]

        Comment


        • [/quote]Pa rekao mi je zato sto on kad god da se posvadja sa Vladanom on i Vladan se vredjaju,pa Vladan edituje postove i slihta se Goldu a on nece da spada tako nisko..Rekao je da se nece vracati,ko zna mozda se i vrati ..

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Kako si jinxy

            Znas onaj osecaj, kada bi hteo nesto da kazes a ne smes?
            Eto, meni sve nesto tako doslo ...

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg106639#msg106639 date=1258477982]
              Kako si jinxy

              Znas onaj osecaj, kada bi hteo nesto da kazes a ne smes?
              Eto, meni sve nesto tako doslo ...

              [/quote]

              Opaaa..Uz tebe sam Gold.. 8) 8)

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg106640#msg106640 date=1258478067]
                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg106639#msg106639 date=1258477982]
                Kako si jinxy

                Znas onaj osecaj, kada bi hteo nesto da kazes a ne smes?
                Eto, meni sve nesto tako doslo ...

                [/quote]

                Opaaa..Uz tebe sam Gold.. 8) 8)
                [/quote]

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106638#msg106638 date=1258477931]
                  [/quote]Pa rekao mi je zato sto on kad god da se posvadja sa Vladanom on i Vladan se vredjaju,pa Vladan edituje postove i slihta se Goldu a on nece da spada tako nisko..Rekao je da se nece vracati,ko zna mozda se i vrati ..
                  Budalastina!
                  Sram ga bilo!

                  Pronadji mi gde se to desilo!
                  Ako mi nadjes ijedan primer, odmah cu odbanovati Aleksu, i istog momenta odlazim sa foruma i vise se nikada necu vratiti.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    i ja bi to volio da vidim :-\

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ne znam ja nista..Znam da kad je pre bila neka svadja davno Aleksa i ja vs Vladan da je on editovao postove nesto..al sad stvarno ne znam i ne stajem ni na ciju stranu.A Gold ti dodjes kad se svadja zavrsi.Ne moras da ih BAN nikad kazes im da se preko privatne poruke svadjaju dokad hoce i sve mirno..

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106644#msg106644 date=1258478363]
                        Ne znam ja nista..Znam da kad je pre bila neka svadja davno Aleksa i ja vs Vladan da je on editovao postove nesto..al sad stvarno ne znam i ne stajem ni na ciju stranu.A Gold ti dodjes kad se svadja zavrsi.Ne moras da ih BAN nikad kazes im da se preko privatne poruke svadjaju dokad hoce i sve mirno..
                        [/quote]

                        Nidje veze,on je poceo vrijedati..I tu svaka prica staje ;) nema se sta vise raspravljati.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106644#msg106644 date=1258478363]
                          Ne znam ja nista..Znam da kad je pre bila neka svadja davno Aleksa i ja vs Vladan da je on editovao postove nesto..al sad stvarno ne znam i ne stajem ni na ciju stranu.A Gold ti dodjes kad se svadja zavrsi.Ne moras da ih BAN nikad kazes im da se preko privatne poruke svadjaju dokad hoce i sve mirno..
                          [/quote]

                          Mogao je lepo da se izvini, kao sto je praksa na ovom forumu.
                          Nismo neprijatelji.
                          Sta je bilo bilo je.

                          Comment


                          • Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106648#msg106648 date=1258478591]
                              Ne kazem da Aleksa nije vredjao ali nije ni Vladan nevinasce..Mozda nije kriv al on,Aleksa i ja smo se najcesce svadjali,dok nisam nasao devojku i lepo se iskljucio iz bilo kakve prepirke[/quote]

                              Bravo

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106638#msg106638 date=1258477931]
                                Pa rekao mi je zato sto on kad god da se posvadja sa Vladanom on i Vladan se vredjaju,pa Vladan edituje postove i slihta se Goldu a on nece da spada tako nisko..Rekao je da se nece vracati,ko zna mozda se i vrati ..
                                [/quote]
                                Reci Aleksi da nadje jedan post koji sam editovao,a to je jednostavno nemoguce,jer nisam, niti cu editovati nijedan,jer stojim iza onoga sto napisem!
                                Isto tako doktore kad smo se mi svadjali,nije problem naci te postove,ako je tebi problem ja cu ih pronaci,nadji mi jedan post koji je editovan i ja se nikad vise necu pojaviti na ovom forumu!
                                Aleksa je trebao samo da se izvini,ljudski je i posteno to da uradi,ali ja nisam i ne trazim meni da se izvini,niti cu!
                                Sto se mene licno tice,neka se Aleksi ukine ban,ja ne zelim da on bude banovan!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X