Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Ovaj forum postoji barem 4-5 godina. Ako ne i vise.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Nemam 3 godine ne sirite neistinu.

      Comment


      • [/quote]
        Pa eto cini mi se da postoji neka vrsta bojaznosti kod tebe,jer si poceo da negodujes cim smo spomenuli promjene(ili dodatke) u moderatorskim pozicijama na forumu ;)
        Ili se to meni cini ???
        Ja se nadam da ce doktor koji odlicno poznaje forum i koji je pravi HERO MEMBER postati mod,ako to treba da postane umjesto tebe,neka bude tako
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106280#msg106280 date=1258320184]
          Nemam 3 godine ne sirite neistinu.
          [/quote]

          Bio sam siguran.
          Izvini, molim te.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106280#msg106280 date=1258320184]
            Nemam 3 godine ne sirite neistinu.
            [/quote]

            Ako gold kaze da je 3 godine,mora da je istina,posto je on sa njih par osnivac istog

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg106283#msg106283 date=1258320241]


              Ako gold kaze da je 3 godine,mora da je istina,posto je on sa njih par osnivac istog
              [/quote]
              Dzaba ti slihtanje,ljulja ti se stolica
              sigpic

              Comment


              • [/quote]
                Pa eto cini mi se da postoji neka vrsta bojaznosti kod tebe,jer si poceo da negodujes cim smo spomenuli promjene(ili dodatke) u moderatorskim pozicijama na forumu ;)
                Ili se to meni cini ???
                Ja se nadam da ce doktor koji odlicno poznaje forum i koji je pravi HERO MEMBER postati mod,ako to treba da postane umjesto tebe,neka bude tako
                [/quote]

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg106282#msg106282 date=1258320229]
                  [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106280#msg106280 date=1258320184]
                  Nemam 3 godine ne sirite neistinu.
                  [/quote]

                  Bio sam siguran.
                  Izvini, molim te.

                  [/quote]Nista,nista .. Nego da malo menjamo temu.. Vladane i Gold kako vam ide sa ovim devojkama a i tebi Fc sa onom sto te uci engleski?

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106286#msg106286 date=1258320314]
                    Nista,nista .. Nego da malo menjamo temu.. Vladane i Gold kako vam ide sa ovim devojkama a i tebi Fc sa onom sto te uci engleski?
                    [/quote]

                    Pa jinxy je bas dobra devojka. Steta sto zivi daleko od mene.
                    Znas kako se kaze: daljina je kamen spoticanja.

                    A Bojana je bas dobra devojka, lepo se dopunjujemo.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Meni ide super sa onom,sto me vjezba Engleski,i u podrucju Engleskog i onom drugom pordrucju.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg106287#msg106287 date=1258320419]
                        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg106286#msg106286 date=1258320314]
                        Nista,nista .. Nego da malo menjamo temu.. Vladane i Gold kako vam ide sa ovim devojkama a i tebi Fc sa onom sto te uci engleski?
                        [/quote]

                        Pa jinxy je bas dobra devojka. Steta sto zivi daleko od mene.
                        Znas kako se kaze: daljina je kamen spoticanja.

                        A Bojana je bas dobra devojka, lepo se dopunjujemo.

                        [/quote]

                        Comment


                        • [/quote]
                          Ja sam samo postovao ono sto mi se ucinjelo,ako sam pogrijesio sta da se radi ;)
                          Pa i jesmo drugari,i kad izgubis status bicemo drugari ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg106288#msg106288 date=1258320497]
                            Meni ide super sa onom,sto me vjezba Engleski,i u podrucju Engleskog i onom drugom pordrucuju.
                            [/quote]Podrucju matematike?xD

                            Comment


                            • [/quote]

                              Da, da, Jinxy je bas bas zanimljiva. Lepa je i dobra je.

                              A Bojana mi bas odgovara.

                              Comment


                              • [/quote]
                                Ja sam samo postovao ono sto mi se ucinjelo,ako sam pogrijesio sta da se radi ;)
                                Pa i jesmo drugari,i kad izgubis status bicemo drugari ;)
                                [/quote]

                                Bicemo mi drugari,ali ne kao prije,posto cu imati u podsvijesti da sam zbog tebe i zbog tvog prijedloga izgubio moju voljenu poziciju MOda

                                Comment

                                Working...
                                X