Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    ;)

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ali zato Portugalcima ne gine poraz u Zenici ;)

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Zabranjen je nacionalizam na forumu.
        Vodite racuna sta pisete

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          je l neko nesto lose napisao? ae daj primer molim te

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=fc nadal link=topic=1936.msg105844#msg105844 date=1258225179]
            ti i dalje ne znas sta pises..Ima najmanje,ali pazi najmanje 5 selekcija u Evropi koje su bolje od Portugala. :-\
            [/quote]
            FC ne radi se o tome koliko ima boljih reprezentacija u ovom trenutku u Evropi od Portugalaca,vec da su oni poznati pod nadimkom Evropski Brazilci,zbog svog stila igre i talenta(uostalom Gold ti je vec odgovorio)
            Nekad je to bila Jugoslavija ;)
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Pa deco je brazilac to je opste poznata stvar...
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg105870#msg105870 date=1258226746]
                Zabranjen je nacionalizam na forumu.
                Vodite racuna sta pisete

                [/quote]

                Slazem se.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Fc nemoj da zamjeris ako predjem ovdje,osjecam se prijatnije

                  [quote author=fc nadal link=topic=1911.msg105888#msg105888 date=1258229840]
                  Tobin Bell,a ne volis SAW
                  [/quote]
                  Pa nisam rekao da ne volim SAW,nego da mi se ne svidja 5. i 6. dio,ostali su ok ;)
                  A i ta dva dijela izvlaci Tobin,koji je on kralj,glumcina 8)
                  Svidja li se tebi Tobin?
                  sigpic

                  Comment


                  • [/quote]
                    Pa nisam rekao da ne volim SAW,nego da mi se ne svidja 5. i 6. dio,ostali su ok ;)
                    A i ta dva dijela izvlaci Tobin,koji je on kralj,glumcina 8)
                    Svidja li se tebi Tobin?
                    [/quote]

                    Tobin je kraljevic...

                    jesil gledao Wrong turn 3?

                    Comment


                    • [/quote]
                      I KRALJ je preblago za Tobina da ti pravo kazem,stvarno je malo tako kvalitetnih glumaca,danas
                      A SAW je super,cuo sam da imaju u planu 17 djelova,nadam se da ce u svima glumiti Tobin,bez njega film bi bio cisti prosjek ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=w8JiHQfE6PE

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          ?? ??? ???????
                          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1911.msg105898#msg105898 date=1258230805]
                            Tobin Bell je ekstra glumac.
                            Gledao sam ga u Buried Alive i Serial Killer.
                            Strasan glumac.

                            Nisam ga gledao u Saw.
                            Siguran sam da ce dobiti nagradu akademije. Mada sve je danas namesteno. Da sacekamo pa cemo videti.
                            [/quote]
                            Jeste strasno je odglumio i u tim filmovima,mislim filmovi su losi,ali ih Tobin svojom maestralnom glumom izvlaci 8)
                            Kakva mu je rola u Boogeyman 2,auuuuuuuuuu pa to je nenormalno nesto 8)
                            Ima Oskara cini mi se,ali mu stalno izmice nagrada akademije,mislim da je ovo njegova godina,film za dicenje ima,publika ga voli,kriticari mu zavide,nagrado akademije cuvaj se,ovo je Tobinova godina
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg105900#msg105900 date=1258231169]
                              Jeste strasno je odglumio i u tim filmovima,mislim filmovi su losi,ali ih Tobin svojom maestralnom glumom izvlaci 8)
                              Kakva mu je rola u Boogeyman 2,auuuuuuuuuu pa to je nenormalno nesto 8)
                              Ima Oskara cini mi se,ali mu stalno izmice nagrada akademije,mislim da je ovo njegova godina,film za dicenje ima,publika ga voli,kriticari mu zavide,nagrado akademije cuvaj se,ovo je Tobinova godina
                              [/quote]

                              Nisam gledao Boogeyman 2, ali mi ga je jedan drugar preporucio kao klasika.
                              Moracu da ga pogledam.
                              Ako ima Oskara, nagrada akademije mu nece pobeci.
                              Nepisano je pravilo da ko dobije Oskara, sigurno ce do kraja zivota dobiti i nagradu akademije.
                              Ako ne umre pre toga.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg105904#msg105904 date=1258233019]
                                Nisam gledao Boogeyman 2, ali mi ga je jedan drugar preporucio kao klasika.
                                Moracu da ga pogledam.
                                Ako ima Oskara, nagrada akademije mu nece pobeci.
                                Nepisano je pravilo da ko dobije Oskara, sigurno ce do kraja zivota dobiti i nagradu akademije.
                                Ako ne umre pre toga.

                                [/quote]
                                Nisi gledao Boogeyman 2 :o,pa ti ne znas sta si propustio 8)
                                Vjerovatno nisi gledao ni prvi dio,ali i ne moras,zato sto je drugi dio mnogo bolji,a razliku pravi upravo Tobin 8)
                                Ima Oskara,samo jos i ta nagrada akademije da stigne,ne znam postoji li glumac koji je vise zasluzuje od njega :-\
                                Pa zasto bi umro,tek mu je 70 :-\
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X