Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    @Dr
    Tacno.Sve sto treba da uradite da biste preziveli epidemiju je:
    1)Da nosite masku(po mogucnosti-firmiranu)
    2)Da istu menjate svaka 2h
    3)Da se ne rukujete,grlite,ljubite,ili dodirujete sa drugim ljudima/zivotinjama/biljkama
    4)Da izbegavate kupovinu na pijaci,supermarketima i trafikama.
    5)Nikako ne ulaziti u objekte sa puno ljudi,ili zalaziti u ulice sa istim.
    6)Preporucljivo je i izbegavati trgove,kao i parkove.
    7)U autobuse,taxije ni slucajno ulaziti.Vasa kola su ok ako ste se samo vi u njima vozili od proglasenja epidemije,kao kola nepoznatih ljudi,ako vam prethodno ponude cokoladu.

    Ako se ovih 7 zlatnih pravila budete drzali do polovine decembra,prezivecete.Ako ne,slabic ste,ali ipak imate pravo zalbe,tako da nema razloga za paniku.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg105048#msg105048 date=1257978441]
      Neznije bice nisam sreo.
      'ajde jos jednu
      [/quote]
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg105055#msg105055 date=1257978685]
        Laku noc .

        http://www.youtube.com/watch?v=-90VVxDPmmQ
        [/quote]

        Laku noc Aleksa

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg105056#msg105056 date=1257978719]
          Doktore ti budi muskarac,a ja cu biti slabic,ali slabic koji ce biti zdrav,a to mogu samo ako pijem Tamiflu i nosim masku 8)
          [/quote]Pa i ja cu se leciti isto kao i ti al kazem nema razloga za paniku i da padas u bedak..ali ti znas da smo mi Srbi jaki ljudi i opusteno prezivecemo svi,dace Bog..neko ce umreti al sta da se radi..Ljudi vodite racuna o higijeni i o svemu drugome i nosite maske i prezivece te
          .. a da Vladane ti nisi iz Srbije al ja te smatram za Srbina..sta su drugo Crnogorci nego lenji Srbi ;) salim se ))

          Comment


          • [/quote]
            Pa je li tako i u skoli pisu?
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • [/quote]
              Pa je li tako i u skoli pisu?
              [/quote]Nee..nego na kompu i na mobilnom .. ma deca izgubljena..

              Comment


              • [/quote]

                Odmah trci kod dotora!!
                Treba sve nas ovde da zarazis!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg105068#msg105068 date=1257979013]
                  Odmah trci kod dotora!!
                  Treba sve nas ovde da zarazis!
                  [/quote]
                  Ne mogu.
                  Nema ko da me odveze,a ne radi mi telefon da nazovem taxi.
                  Pjeske ne mogu,previse mi je lose.
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg105061#msg105061 date=1257978811]
                    @Dr
                    Tacno.Sve sto treba da uradite da biste preziveli epidemiju je:
                    1)Da nosite masku(po mogucnosti-firmiranu)
                    2)Da istu menjate svaka 2h
                    3)Da se ne rukujete,grlite,ljubite,ili dodirujete sa drugim ljudima/zivotinjama/biljkama
                    4)Da izbegavate kupovinu na pijaci,supermarketima i trafikama.
                    5)Nikako ne ulaziti u objekte sa puno ljudi,ili zalaziti u ulice sa istim.
                    6)Preporucljivo je i izbegavati trgove,kao i parkove.
                    7)U autobuse,taxije ni slucajno ulaziti.Vasa kola su ok ako ste se samo vi u njima vozili od proglasenja epidemije,kao kola nepoznatih ljudi,ako vam prethodno ponude cokoladu.

                    Ako se ovih 7 zlatnih pravila budete drzali do polovine decembra,prezivecete.Ako ne,slabic ste,ali ipak imate pravo zalbe,tako da nema razloga za paniku.
                    [/quote]Objasnio si .. Svaka cast..Znaci treba se plasiti i treba voditi racuna ali paniciti i u bedak padati svakako ne treba...Imam osecaj da nam posle pticijeg i svinjskog sledi zablji grip koji ce se poceti siriti iz Italije i svim ljudima ce kraste iskakati po kozi i umirace ukoliko se ne budu kupali kiselom vodom mesanom sa guaranom i red bullom..hahahahahahaha

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg105065#msg105065 date=1257978900]
                      Pa i ja cu se leciti isto kao i ti al kazem nema razloga za paniku i da padas u bedak..ali ti znas da smo mi Srbi jaki ljudi i opusteno prezivecemo svi,dace Bog..neko ce umreti al sta da se radi..Ljudi vodite racuna o higijeni i o svemu drugome i nosite maske i prezivece te
                      .. a da Vladane ti nisi iz Srbije al ja te smatram za Srbina..sta su drugo Crnogorci nego lenji Srbi ;) salim se ))
                      [/quote]
                      U pravu si ,ja sam stvarno lijen,ali hocu i da budem zdrav 8)
                      Na ovo Srbija i CG mozemo preko pm-a,ali nisi daleko od istine,sto se mene tice ;)

                      Kupi te maske i nabavi taj Tamiflu,nece u stetu
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg105070#msg105070 date=1257979137]
                        [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg105061#msg105061 date=1257978811]
                        @Dr
                        Tacno.Sve sto treba da uradite da biste preziveli epidemiju je:
                        1)Da nosite masku(po mogucnosti-firmiranu)
                        2)Da istu menjate svaka 2h
                        3)Da se ne rukujete,grlite,ljubite,ili dodirujete sa drugim ljudima/zivotinjama/biljkama
                        4)Da izbegavate kupovinu na pijaci,supermarketima i trafikama.
                        5)Nikako ne ulaziti u objekte sa puno ljudi,ili zalaziti u ulice sa istim.
                        6)Preporucljivo je i izbegavati trgove,kao i parkove.
                        7)U autobuse,taxije ni slucajno ulaziti.Vasa kola su ok ako ste se samo vi u njima vozili od proglasenja epidemije,kao kola nepoznatih ljudi,ako vam prethodno ponude cokoladu.

                        Ako se ovih 7 zlatnih pravila budete drzali do polovine decembra,prezivecete.Ako ne,slabic ste,ali ipak imate pravo zalbe,tako da nema razloga za paniku.
                        [/quote]Objasnio si .. Svaka cast..Znaci treba se plasiti i treba voditi racuna ali paniciti i u bedak padati svakako ne treba...Imam osecaj da nam posle pticijeg i svinjskog sledi zablji grip koji ce se poceti siriti iz Italije i svim ljudima ce kraste iskakati po kozi i umirace ukoliko se ne budu kupali kiselom vodom mesanom sa guaranom i red bullom..hahahahahahaha
                        [/quote]

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg105065#msg105065 date=1257978900]
                          Pa i ja cu se leciti isto kao i ti al kazem nema razloga za paniku i da padas u bedak..ali ti znas da smo mi Srbi jaki ljudi i opusteno prezivecemo svi,dace Bog..neko ce umreti al sta da se radi..Ljudi vodite racuna o higijeni i o svemu drugome i nosite maske i prezivece te
                          .. a da Vladane ti nisi iz Srbije al ja te smatram za Srbina..sta su drugo Crnogorci nego lenji Srbi ;) salim se ))
                          [/quote]

                          I tebe to ne brine?
                          Sta ako sam ja taj neko?
                          Vidis li da je i jinxy bolesna?

                          Neozbiljno je imati tako povrsan pristup ovako smrtnoj bolesti ...

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Tako mi i treba.
                            Svaki dan sam na vjezbu i na predavanje.
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Ljudi ja sam imao 2 dana temp i nisam isao kod doktora nego sam prelezao to uz dosta cajeva voca..to je neki blazi virus ali ipak posto sam ga prelezao sad sam vise imun.. Jinxy opusteno..VLADANE BUDI SRECAN DA IMAS JINXY POSRECILO TI SE...SAMO DA PREZIVIS SVINJSKI GRIP BICES NAJSRCNIJI COVEK SA JINXY..osecam da je ona prelepa .. ))) hahahahahahahhah

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=jinxy link=topic=1649.msg105069#msg105069 date=1257979104]
                                Ne mogu.
                                Nema ko da me odveze,a ne radi mi telefon da nazovem taxi.
                                Pjeske ne mogu,previse mi je lose.
                                [/quote]

                                Uuuuuuu ... mozes li da izmeris sebi temperaturu?

                                Comment

                                Working...
                                X