Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=jinxy link=topic=1649.msg104937#msg104937 date=1257973461]
    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104926#msg104926 date=1257973148]
    Za medeni mesec preporucujem Kubu dok je jos netaknuta iako je vec pocela da se menja....Ostanemo od 10 do 2-3 .. a Jinxy opasna si .. Drzis sve pod kontrolom...;) .. Pa ima vezi jer ste zrelij...
    [/quote]
    Racunovodja je stalno na posao[/quote]Ma Kuba je prelepa,ali bolje ne idite...Ja znam da te Vladan ne bi prevario ali Kubanke su najlepse na svetu i to je jace od svakog muskarca..

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104942#msg104942 date=1257973599]
      Ma Kuba je prelepa,ali bolje ne idite...Ja znam da te Vladan ne bi prevario ali Kubanke su najlepse na svetu i to je jace od svakog muskarca..
      [/quote]
      Vladane,znas sta trebas na ovo da napises. 8)
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ali ipak ja znam da je za Vladana Jinxy jedina tako da opusteno...

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          @Dr.Infinity

          E doktore ja prethodnih dana nisam bio na forumu,te nismo imali priliku da se bolje upoznamo,te bih ja sada hteo da saznam neke stvari o tebi:
          1)Koja ti je omiljeni predmet
          2)Koja ti je omiljena boja narukvica(ja volim narukvice)
          3)Da li volis skolu?
          4)Ako,kao sto kazes non-stop ucis,a imas prosek 4,6,da li te to cini .....stre*erom?
          5)Ako te to cini stre*erom,kako to da si uspeo da nadjes slatku ribu od 181,2cm?

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg104943#msg104943 date=1257973687]
            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104942#msg104942 date=1257973599]
            Ma Kuba je prelepa,ali bolje ne idite...Ja znam da te Vladan ne bi prevario ali Kubanke su najlepse na svetu i to je jace od svakog muskarca..
            [/quote][/quote]
            Ti si za mene jedina,tako da, opusteno :-*
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              http://www.youtube.com/watch?v=5O9dNBvXg2Y

              Ovu pjesmu najvise slusam vec nekoliko dana .
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg104951#msg104951 date=1257974189]
                @Dr.Infinity

                E doktore ja prethodnih dana nisam bio na forumu,te nismo imali priliku da se bolje upoznamo,te bih ja sada hteo da saznam neke stvari o tebi:
                1)Koja ti je omiljeni predmet
                2)Koja ti je omiljena boja narukvica(ja volim narukvice)
                3)Da li volis skolu?
                4)Ako,kao sto kazes non-stop ucis,a imas prosek 4,6,da li te to cini .....stre*erom?
                5)Ako te to cini stre*erom,kako to da si uspeo da nadjes slatku ribu od 181,2cm?
                [/quote]Darte tebe sam hteo upoznati(Preko foruma) vidim da volis Arsenal kao i ja i Vengera(najboljeg menadera)...pa nije da non stop ucim al znas kako je to...uzmem biologiju da ucim i zaspim...ne ucim mnogo al ceo dan mi prodje vrteci se oko knjige .. gubim vreme... to sto sam napisao non stop to sam mislio da sam pored knjige non stop i pokusavam uciti...nekad ucim nekad samo knjiga stoji.. xD ..narukvice,pa to ne znam ..skolu volim zbog drustva..Pa i da sam najveci streber to nema veze oko muvanja riba..Sve one znaju da sam normalan i sportista i da se ne kur**m nimalo a nisam slabic...Mnogo se puta i pobijem...a to za devojke,pa potrebno je da ih lepo lazes jer je vecina njih sa malim mozgom(cast izuzetcima).. one razmisljaju o Kristijanu Ronaldu shopingu .. serijama..xD imam za tebe neka pitanja...Zvezda ili Partizan? Barselona ili Real? za pocetak je dovoljno

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104960#msg104960 date=1257974572]
                  Zvezda ili Partizan? Barselona ili Real? za pocetak je dovoljno
                  [/quote]
                  Zvezda,Barsa.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg104962#msg104962 date=1257974664]
                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104960#msg104960 date=1257974572]
                    Zvezda ili Partizan? Barselona ili Real? za pocetak je dovoljno
                    [/quote]
                    Zvezda,Barsa.

                    [/quote]Izgleda da cemo se super slagati... ..

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104965#msg104965 date=1257974868]
                      Izgleda da cemo se super slagati... ..
                      [/quote]
                      Dart-ovi postovi ce ti se vise svidjati od Aleksinih. 8)
                      Sigurno.
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=jinxy link=topic=1649.msg104968#msg104968 date=1257975244]
                        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104965#msg104965 date=1257974868]
                        Izgleda da cemo se super slagati... ..
                        [/quote][/quote]Videcemo..

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          E Evo jedna molba za Vladana i Emu .. da okace njihovu zajednicku sliku...

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Oho znaci u pokusaju da pridobijem doktora konkurenciju imam u Aleksi....Pa ja sam propao :'(

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104970#msg104970 date=1257975353]
                              E Evo jedna molba za Vladana i Emu .. da okace njihovu zajednicku sliku...
                              [/quote]


                              ;) ;) ;)
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104970#msg104970 date=1257975353]
                                E Evo jedna molba za Vladana i Emu .. da okace njihovu zajednicku sliku...
                                [/quote]Simpatican predlog ;)
                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104972#msg104972 date=1257975414]
                                ;) ;) ;)
                                [/quote]
                                E Aleksa,Aleksa,znaci ti si nagovorio Doktora daovako nesto predlozi,trebao sam da znam

                                Doktore djelujes kao dobar mladic,nemoj da te unistava ovaj provokator od Alekse ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X