Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ok,doktore,hvala na pojasnjenju!
    Ima li domara u toj skoli,da vidi sta rade ucenici iza skole?
    Imas puno obaveza kazes,kakav si djak?
    Za koji tim nastupas?
    A sta radite iza skole?
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Domara ima ,al lik je stalno pijan..Domar je kralj on ne pije vodu samo radzu..Imaju kamere al to se ne vidi sta mi radimo...Khm khm sta mi radimo ne bi trebao da ti pricam sve u granicama normale..a nastupam za klub OKK Uzice..djak sam odlican otprilike prosek mi bude 4,6 il 4,7 ... kad mi budes rekao kako napredujes sa Jinxy mozda ti i kazem sta radimo iza skole...

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104906#msg104906 date=1257972325]
        kad mi budes rekao kako napredujes sa Jinxy mozda ti i kazem sta radimo iza skole...
        [/quote]

        Pusite travu?

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg104908#msg104908 date=1257972409]
          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104906#msg104906 date=1257972325]
          kad mi budes rekao kako napredujes sa Jinxy mozda ti i kazem sta radimo iza skole...
          [/quote]

          Pusite travu?

          [/quote]kakav bi ja sportista bio da radim to?? naravno da ne....!!!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg104908#msg104908 date=1257972409]
            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104906#msg104906 date=1257972325]
            kad mi budes rekao kako napredujes sa Jinxy mozda ti i kazem sta radimo iza skole...
            [/quote]

            Pusite travu?

            [/quote]Gold kad smo vec tu sta ti uradi kod Bojane a? a? a? hahhaha..

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Kako mislis napreduje sa mnom? ???
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104906#msg104906 date=1257972325]
                Domara ima ,al lik je stalno pijan..Domar je kralj on ne pije vodu samo radzu..Imaju kamere al to se ne vidi sta mi radimo...Khm khm sta mi radimo ne bi trebao da ti pricam sve u granicama normale..a nastupam za klub OKK Uzice..djak sam odlican otprilike prosek mi bude 4,6 il 4,7 ... kad mi budes rekao kako napredujes sa Jinxy mozda ti i kazem sta radimo iza skole...
                [/quote]
                Kako mislis kako napredujem sa Jinxy ???
                Ja i Jinxy ne idemo iza skole
                sigpic

                Comment


                • [/quote]Pa kad ce svadba bre?nemate po 15 nego po 20 nesto godina...ja cu sa 21 da se zenim... ;D

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104914#msg104914 date=1257972639]
                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104906#msg104906 date=1257972325]
                    Domara ima ,al lik je stalno pijan..Domar je kralj on ne pije vodu samo radzu..Imaju kamere al to se ne vidi sta mi radimo...Khm khm sta mi radimo ne bi trebao da ti pricam sve u granicama normale..a nastupam za klub OKK Uzice..djak sam odlican otprilike prosek mi bude 4,6 il 4,7 ... kad mi budes rekao kako napredujes sa Jinxy mozda ti i kazem sta radimo iza skole...
                    [/quote]
                    Kako mislis kako napredujem sa Jinxy ???
                    Ja i Jinxy ne idemo iza skole
                    [/quote]Pa vi ste stariji 10 god od mene...Mada ne idem ja samo iza skole sa devojkom nego i idemo u grad zaedno.................................

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104915#msg104915 date=1257972681]
                      Pa kad ce svadba bre?nemate po 15 nego po 20 nesto godina...ja cu sa 21 da se zenim... ;D
                      [/quote]
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104916#msg104916 date=1257972730]
                        Pa vi ste stariji 10 god od mene...Mada ne idem ja samo iza skole sa devojkom nego i idemo u grad zaedno.................................
                        [/quote]
                        Pa kakve veze ima sto smo stariji 10 godina od tebe ???
                        I koliko se vremenski zadrzite u gradu?
                        Svadba ce biti kad Jinxy kaze :-[
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104912#msg104912 date=1257972547]
                          [/quote]Gold kad smo vec tu sta ti uradi kod Bojane a? a? a? hahhaha..
                          Bili smo juce na nekom prijemu u americkoj ambasadi.
                          Malo smo ih proveravali sta rade po nasoj zemlji.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104920#msg104920 date=1257972828]
                            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104916#msg104916 date=1257972730]
                            Pa vi ste stariji 10 god od mene...Mada ne idem ja samo iza skole sa devojkom nego i idemo u grad zaedno.................................
                            [/quote]
                            Pa kakve veze ima sto smo stariji 10 godina od tebe ???
                            I koiko se vremenski zadrzite u gradu?
                            Svadba cebiti kad Jinxy kaze :-[
                            [/quote]Za medeni mesec preporucujem Kubu dok je jos netaknuta iako je vec pocela da se menja....Ostanemo od 10 do 2-3 .. a Jinxy opasna si .. Drzis sve pod kontrolom...;) .. Pa ima vezi jer ste zrelij...

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104926#msg104926 date=1257973148]
                              Za medeni mesec preporucujem Kubu dok je jos netaknuta iako je vec pocela da se menja....Ostanemo od 10 do 2-3 .. a Jinxy opasna si .. Drzis sve pod kontrolom...;) .. Pa ima vezi jer ste zrelij...
                              [/quote]
                              Racunovodja je stalno na posao,stedi novac za Kubu. ;D ;D ;D
                              Nisam opasna,pitaj koga hoces. 8)
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                http://www.youtube.com/watch?v=ny4of8ByVgs Vladane pretpostavljam da ovo volis..i ti Gold...secam se ovoga na exqrziji kad smo bili polu pijani...ovo je non stop islo...HAHHAHAH kakav je tekst pesme ... http://www.youtube.com/watch?v=fwL31nqdpEA a samo ovo mogu slusati od narodnjaka..

                                Comment

                                Working...
                                X