Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104566#msg104566 date=1257776458]
    I lepo je to sto si shatio da si kako ti kazes "kukavica",ja bi to drugacije nazvao ,al forum je .. pa necu ..e al bilo bi zanjimljivo kad bi usao u VB ti .. pitam se dal bi skinuo te maske .. takvu dvolicnost odavno nisam video..Ne znam kako se ne postidis malo ili uopste nemas casti..
    [/quote]
    Pa neces,zato sto ne smijes jbt,zato sto si...
    Samo sabani gledaju VB-a,kao sto ste ti i Aleksa 8)
    Evo za tebe i Aleksu jedna pjesma 8)
    http://www.youtube.com/watch?v=CKgiYaqVVOs

    Doktore i Aleksa:
    "I da se goli skinete,ostace vam vase maske"
    sigpic

    Comment


    • [/quote]
      Zasto psujes?
      Ti si kukavica i s tobom nemam sta da pricam,pored toga si i vrlo nekulturan 8)
      Pa reci mi sve sto mislis,ajde reci,izazivam te!!!
      A da, ne smijes ;D
      [/quote]Pa naravno da necu da kazem .. Sta ja to psujem .. ti si ovde koji psuje .. imam vise kulture od tebe ... ja ne pricam preko neta jer sam Srbin,kao sto sam i rekao .. Imam vise kulture od tebe sigurno i necu da slusam da me ispravlja covek od 20 i nesto godina koji po ceo dana lezi na forumu .. to je dovoljno da se sve vidi .. I vidis da ja nisam uznemiren ,ja sam miran .. Onda mi se bas nakupilo pa sam se iznervirao .. Moraces da cekas 20 dana da se opet onako iznerviram.. 8)

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=ibA-Z_vJwnE
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104570#msg104570 date=1257776686]
          Lepo cu Moderatora da zamolim da i Vladan ode na hladjenje od 2 dana .. Bilo bi pravedno posle svega sto je ucinio i napisao da dobije toliko najmanje .. al bar 2 dana kao sto sam i ja ..stvarno me cikas da pocnem da pricam nesto sto necu , te decije fore kao "kakav si ti gangster" ko je rekao da sam gangster? i to tvoje "kukavica" me ne dotice uopste , bar znam sad kakav si .. prema tome sam i zakljucio .. ta jedna rec mi je otkrila ko si ti ..Sad cu poslati molbu moderatorima da to rese sa tobom.
          [/quote]
          Zamoli doktore,zamoli,neka moderatori biju bitke za tebe,kad vec ti ne mozes i ne umijes!!!!
          Ma neka dobijem ban,nije nikakav problem,ne mora 2 dana,moze i 2 mjeseca 8)
          Ko te cika,ja te ne cikam,ja sao konstatujem,a ti ne smijes da odgovoris,odnosno ne umijes cini mi se
          Posalji molbu moderatorima i ne zaboravi da je dobro nacickas i pohvali moderatora u molbi,to moze samo da pomogne ;)
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Dosta vise svadjanja, vredjanja, provociranja itd...
            Ako vam je do svadje, tuce nadjite se lepo negde, izubijajte se, al' nemojte forum da nam unistavate.
            Doktore, ti si na "uslovnoj" ovo ti je zadnja opomena.

            P.S. Ne odgovoram na pitanja "Sta sam ja radio" ili "vidi sta je on meni rekao..."
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104571#msg104571 date=1257776773]
              Znas sve o meni ???

              Da nisi brat Milana Tarota ?

              Ahaahaha

              E moj Vlatko ( sto bi Jinxy rekla ), jos si zelen .
              [/quote]
              Aleksa ti ne umijes ni da citiras,ja nemam sta da pricam s tobom
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                U cijeloj ovoj prici, najmanje je bitno znati citirati . Najmanje .

                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104572#msg104572 date=1257776807]
                  [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104566#msg104566 date=1257776458]
                  I lepo je to sto si shatio da si kako ti kazes "kukavica",ja bi to drugacije nazvao ,al forum je .. pa necu ..e al bilo bi zanjimljivo kad bi usao u VB ti .. pitam se dal bi skinuo te maske .. takvu dvolicnost odavno nisam video..Ne znam kako se ne postidis malo ili uopste nemas casti..
                  [/quote]
                  Pa neces,zato sto ne smijes jbt,zato sto si...
                  Samo sabani gledaju VB-a,kao sto ste ti i Aleksa 8)
                  Evo za tebe i Aleksu jedna pjesma 8)
                  http://www.youtube.com/watch?v=CKgiYaqVVOs

                  Doktore i Aleksa:
                  "I da se goli skinete,ostace vam vase maske"
                  [/quote]

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104573#msg104573 date=1257776895]
                    Pa naravno da necu da kazem .. Sta ja to psujem .. ti si ovde koji psuje .. imam vise kulture od tebe ... ja ne pricam preko neta jer sam Srbin,kao sto sam i rekao .. Imam vise kulture od tebe sigurno i necu da slusam da me ispravlja covek od 20 i nesto godina koji po ceo dana lezi na forumu .. to je dovoljno da se sve vidi .. I vidis da ja nisam uznemiren ,ja sam miran .. Onda mi se bas nakupilo pa sam se iznervirao .. Moraces da cekas 20 dana da se opet onako iznerviram.. 8)
                    [/quote]
                    Psujes doco,psujes?
                    Psovao bi ti i danas,nego se bojis ladjenja ;D
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104575#msg104575 date=1257777007]
                      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104570#msg104570 date=1257776686]
                      Lepo cu Moderatora da zamolim da i Vladan ode na hladjenje od 2 dana .. Bilo bi pravedno posle svega sto je ucinio i napisao da dobije toliko najmanje .. al bar 2 dana kao sto sam i ja ..stvarno me cikas da pocnem da pricam nesto sto necu , te decije fore kao "kakav si ti gangster" ko je rekao da sam gangster? i to tvoje "kukavica" me ne dotice uopste , bar znam sad kakav si .. prema tome sam i zakljucio .. ta jedna rec mi je otkrila ko si ti ..Sad cu poslati molbu moderatorima da to rese sa tobom.
                      [/quote]
                      Zamoli doktore,zamoli,neka moderatori biju bitke za tebe,kad vec ti ne mozes i ne umijes!!!!
                      Ma neka dobijem ban,nije nikakav problem,ne mora 2 dana,moze i 2 mjeseca 8)
                      Ko te cika,ja te ne cikam,ja sao konstatujem,a ti ne smijes da odgovoris,odnosno ne umijes cini mi se
                      Posalji molbu moderatorima i ne zaboravi da je dobro nacickas i pohvali moderatora u molbi,to moze samo da pomogne ;)
                      [/quote]E ako izbrises poruke dokazazaces da nemas ni malo obraza .. ja moje ostavljam naravno i nikad ne sklanjam ono sto napisem.. DAKLE KO OBRISE PORUKE(SEM MOD-a)ZOVEM GA ZENA CEO ZIVOT..

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Ovu trojicu treba banovati,vladana prvog....covjek se ne zna ponasati... :-\
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • http://www.youtube.com/watch?v=ibA-Z_vJwnE
                          [/quote]
                          Ti Aleksa nisi saban,to sam pogrijesio ;D
                          Ma jok nego ja gledam,e moj Aleksa prestani da se blamiras vise :-[
                          Ja sam editovao sve svoje postove,jer sam kukavica 8)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            To doktoreeee...

                            I meni je Arsa Ok,a Milan kralj .
                            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104578#msg104578 date=1257777130]
                              U cijeloj ovoj prici, najmanje je bitno znati citirati . Najmanje .


                              [/quote]
                              Aleksa u pravu si, nesto toliko jednostavno kao citiranje je najmanje bitno!
                              Kako li samo jedan doktor nauka ne moze da nauci da citira,to mene kopka? :-\
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104581#msg104581 date=1257777235]
                                E ako izbrises poruke dokazazaces da nemas ni malo obraza .. ja moje ostavljam naravno i nikad ne sklanjam ono sto napisem.. DAKLE KO OBRISE PORUKE(SEM MOD-a)ZOVEM GA ZENA CEO ZIVOT..
                                [/quote]
                                Doktor mi je rekao da sam ZENA,molim vas da se opomene ili da mi se javno izvini!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X