Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104554#msg104554 date=1257775730]
    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104550#msg104550 date=1257775517]
    A sta je sa NFl,premijer liga,primera,bundes liga,vaterpolo,italijanska odbojka,motocross,reli trke i ostalo ...? dobro je da ima NHL i NBA i moto Gp inace ..i sto nema boksa i ulitimate fight? :-\ ja znam da ne moze sve ni da stane na jedan program al nesto od toga bi moralo da se ubaci ...
    [/quote]
    Pa sto mene pitas jesam li ja glavni i odgovorni urednik SK-a? ???
    Ima dovoljno i vise nego dovoljno,meni licno je SK najbolji sportski kanal 8)
    [/quote]Pa i meni je al kad si vec pominjao da ti samo kazem deo toga sta bi moglo da se ubaci..neko je rekao "pa sta bi ti da gledas" ako nisi ti izvini .. al eto odg ..

    Comment


    • [/quote]
      Nije tacno!
      Prepisao si sa B92,plagijatoru jedan!!!
      I ne umijes da citiras,ljudska i moralna gromado,sto to? :-\

      Sto ti mene vrijedjas,a?
      Ja ulizica,znamo svi ko je najveca ulizica na forumu,Aleksa iz Doboja 8)
      [/quote]
      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

      Comment


      • [/quote]Ti si kukavica,ne smijes da kazes ono sto mislis,kukavica :P :P :P :P
        sigpic

        Comment


        • [/quote]
          Ti znas sta je pridjev?
          hahahahaha.....ahahahahahaha...ahahahahahah...ahah ahahahahah....ahahahahhahaha...ahahahahahhahahaha
          Nije tacno,nije tacno,prepisao si sa B92,djecace,plagijatoru,sram te bilo,kakav si ti to Novakov navijac
          HOPP SWISS!!!
          sigpic

          Comment


          • [/quote]Ti si kukavica,ne smijes da kazes ono sto mislis,kukavica :P :P :P :P

            [/quote]nema potrebe da budem opet zbog drugih banovan...znas ti dobro sta ja mislim .. al evo Aleksa ti prica..Ocigledno imamo isto misljenje .. i ako ti je lakse NE SMEM ..;)

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              E Vladaane , zalim te .

              Ja sam doktor nauka za tebe . Ko zna jesi li ti uopste zavrsio i Osnovnu skolu . Hm, ne bi me cudilo da nisi .

              Ti si onaj zakleti Rogerovac,a kad njemu ne ide a Novaku ide , onda si za Novaka...hahahahaha

              E...mali...smiri se malo .

              I da , kad budes znao iz kojeg sam grada , javi se.

              Mislis da bih ja stvarno rekao da sam iz Doboja ????
              HAahahaha

              Doboj je na skroz drugoj strani RS,gledajuci iz grada u kojem ja zivim .
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104560#msg104560 date=1257776043]
                nema potrebe da budem opet zbog drugih banovan...znas ti dobro sta ja mislim .. al evo Aleksa ti prica..Ocigledno imamo isto misljenje .. i ako ti je lakse NE SMEM ..;)
                [/quote]
                Ne smijes,aaaaaaaaaaaaaaaaa ne smijes jer si kukavica,jbt kakva si ti kukavica
                http://www.youtube.com/watch?v=M3xbbd69T2A

                I ti kazes da si gangster,pa ne znam sto lazes,kad je vise nego ocigledno da si kukavica

                Slazes se sa Aleksom,e to ti je PLUS,mogu ti reci ;D ;D ;D ;D ;D ;D
                sigpic

                Comment


                • [/quote]
                  Ti znas sta je pridjev?
                  hahahahaha.....ahahahahahaha...ahahahahahah...ahah ahahahahah....ahahahahhahaha...ahahahahahhahahaha
                  Nije tacno,nije tacno,prepisao si sa B92,djecace,plagijatoru,sram te bilo,kakav si ti to Novakov navijac
                  HOPP SWISS!!!
                  [/quote]A da ti nisi Novakov navijac reci mi?Covek koji navija za Federera NIKAKO NIJE NOVAKOV NAVIJAC..Niko ti nista kazes sto navijas za Federera al nemoj pricati da si Novakov navijac.. Odakle si ti Vladane?

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104562#msg104562 date=1257776212]
                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104560#msg104560 date=1257776043]
                    nema potrebe da budem opet zbog drugih banovan...znas ti dobro sta ja mislim .. al evo Aleksa ti prica..Ocigledno imamo isto misljenje .. i ako ti je lakse NE SMEM ..;)
                    [/quote]
                    Ne smijes,aaaaaaaaaaaaaaaaa ne smijes jer si kukavica,jbt kakva si ti kukavica
                    http://www.youtube.com/watch?v=M3xbbd69T2A

                    I ti kazes da si gangster,pa ne znam sto lazes,kad je vise nego ocigledno da si kukavica

                    Slazes se sa Aleksom,e to ti je PLUS,mogu ti reci ;D ;D ;D ;D ;D ;D
                    [/quote]Ja nisam gangster , ja sam pravi Srbin ,necu da lajem preko neta i to,iako me bas izazivas i rado bih se sad svadjao .. al uzivo .. znas sta se desi ;) ..

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104561#msg104561 date=1257776159]
                      E Vladaane , zalim te .

                      Ja sam doktor nauka za tebe . Ko zna jesi li ti uopste zavrsio i Osnovnu skolu . Hm, ne bi me cudilo da nisi .

                      Ti si onaj zakleti Rogerovac,a kad njemu ne ide a Novaku ide , onda si za Novaka...hahahahaha

                      E...mali...smiri se malo .

                      I da , kad budes znao iz kojeg sam grada , javi se.

                      Mislis da bih ja stvarno rekao da sam iz Doboja ????
                      HAahahaha

                      Doboj je na skroz drugoj strani RS,gledajuci iz grada u kojem ja zivim .
                      [/quote]
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104562#msg104562 date=1257776212]
                        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104560#msg104560 date=1257776043]
                        nema potrebe da budem opet zbog drugih banovan...znas ti dobro sta ja mislim .. al evo Aleksa ti prica..Ocigledno imamo isto misljenje .. i ako ti je lakse NE SMEM ..;)
                        [/quote]
                        Ne smijes,aaaaaaaaaaaaaaaaa ne smijes jer si kukavica,jbt kakva si ti kukavica
                        http://www.youtube.com/watch?v=M3xbbd69T2A

                        I ti kazes da si gangster,pa ne znam sto lazes,kad je vise nego ocigledno da si kukavica

                        Slazes se sa Aleksom,e to ti je PLUS,mogu ti reci ;D ;D ;D ;D ;D ;D
                        [/quote]I lepo je to sto si shatio da si kako ti kazes "kukavica",ja bi to drugacije nazvao ,al forum je .. pa necu ..e al bilo bi zanjimljivo kad bi usao u VB ti .. pitam se dal bi skinuo te maske .. takvu dvolicnost odavno nisam video..Ne znam kako se ne postidis malo ili uopste nemas casti..

                        Comment


                        • sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • [/quote]
                            Zasto psujes?
                            Ti si kukavica i s tobom nemam sta da pricam,pored toga si i vrlo nekulturan 8)
                            Pa reci mi sve sto mislis,ajde reci,izazivam te!!!
                            A da, ne smijes ;D
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Lepo cu Moderatora da zamolim da i Vladan ode na hladjenje od 2 dana .. Bilo bi pravedno posle svega sto je ucinio i napisao da dobije toliko najmanje .. al bar 2 dana kao sto sam i ja ..stvarno me cikas da pocnem da pricam nesto sto necu , te decije fore kao "kakav si ti gangster" ko je rekao da sam gangster? i to tvoje "kukavica" me ne dotice uopste , bar znam sad kakav si .. prema tome sam i zakljucio .. ta jedna rec mi je otkrila ko si ti ..Sad cu poslati molbu moderatorima da to rese sa tobom.

                              Comment


                              • Znas sve o meni ???

                                Da nisi brat Milana Tarota ?

                                Ahaahaha

                                E moj Vlatko ( sto bi Jinxy rekla ), jos si zelen .
                                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                                Comment

                                Working...
                                X