Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104536#msg104536 date=1257773702]
    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104524#msg104524 date=1257770009]

    Osvojen MASTERS - 10 GODINA treninga
    Osvojen GRAND SLAM - 15 GODINA TRENINGA

    Federer PONIZEN usred Bazela - NEPROCENJIVO !

    Za sve ostalo tu je Novak Djokovic
    [/quote][/quote]

    Ne, vec sa foruma Novaka Djokovica .
    I nemoj da siris dezinformacije.
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104538#msg104538 date=1257773979]
      Jesam besan jer ne znam sta se desava ovom forumu , i besan sam zato sto na jedinom kanalu gde je sport ja moram gledam tenis ceo dan..daj ljudi napravite tenisklub izgasite golfklub..ocu da gledam nesto drugo bree..kad mi se gleda tenis pusticu tenisklub..ionako ce se vise gledati tenis klub nego golfklub...TENIS REMETI CEO PROGRAM..nervira me to .. mene i jos mnogo njih
      [/quote]
      A sta imas da gledas sad danas od ponedeljka pa do petka,aj reci sta bi ti gledao,sto sport klub ima ugovor da prenosi..... 8)
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Tenis je SK-u najgledaniji sport . Da nema tenisa , ja ne bih ni gledao SK . Ovako pogledam i Evroligu i rukomet .
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104538#msg104538 date=1257773979]
          Jesam besan jer ne znam sta se desava ovom forumu , i besan sam zato sto na jedinom kanalu gde je sport ja moram gledam tenis ceo dan..daj ljudi napravite tenisklub izgasite golfklub..ocu da gledam nesto drugo bree..kad mi se gleda tenis pusticu tenisklub..ionako ce se vise gledati tenis klub nego golfklub...TENIS REMETI CEO PROGRAM..nervira me to .. mene i jos mnogo njih
          [/quote]
          Sta se to desava sa forumom?
          Ja sam vidis prezadovoljan ovim konceptom i informacije su takve da sledece godine gledamo ovoliko,a mozda jos i vise tenisa na SK-u,sto je sjajno 8)
          I Golf Klub je super kanal,sto ce nam Tenis Klub,dovoljno je i ovo,zar ne? ???
          Ko kaze da tenis remeti cijeli program,sta to ima sad da se prenosi,o sportski znalce i strucnjace?
          Opusti se malo,prosetaj,igraj kosarku,probaj da se smiris!
          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104539#msg104539 date=1257774126]
          Ne, vec sa foruma Novaka Djokovica .
          I nemoj da siris dezinformacije.
          [/quote]
          Prepisao si sa B92,budi Irina i priznaj!
          Plagijatoru!!!
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Pa nek naprave posebno TenisKlub...bilo bi logicno...normalno da je najgledaniji kad nema fudbala..ustvari ima Seria A ..al je dosadno i niko ne gleda..Videli bi da l bi bio najgledaniji da ima primera,premijer liga..Kosarke ima to je super..Al subotom i nedeljom ..I stalno se nesto program prilagodjava prema tenisu .. ma smara vise .. videcu kakav ce biti novi kanal sto ga najavljuju .. daj brate sk nista od fudbala ne prenosi a da valja to im je fatalna greska.. BUndes liga je krasila SK ..moze da se ubaci jos dosta zanjimljivih sportova...zanjimljivi mi je golf od tenisa...sem kad ocu da pratim Djokovica.ne kazem da ga ukinu al da ima poseban kanal..a ne na glavnom kanalu prenose neke botove Seppija i ostale..

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104543#msg104543 date=1257774528]
              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104538#msg104538 date=1257773979]
              Jesam besan jer ne znam sta se desava ovom forumu , i besan sam zato sto na jedinom kanalu gde je sport ja moram gledam tenis ceo dan..daj ljudi napravite tenisklub izgasite golfklub..ocu da gledam nesto drugo bree..kad mi se gleda tenis pusticu tenisklub..ionako ce se vise gledati tenis klub nego golfklub...TENIS REMETI CEO PROGRAM..nervira me to .. mene i jos mnogo njih
              [/quote]
              Sta se to desava sa forumom?
              Ja sam vidis prezadovoljan ovim konceptom i informacije su takve da sledece godine gledamo ovoliko,a mozda jos i vise tenisa na SK-u,sto je sjajno 8)
              I Golf Klub je super kanal,sto ce nam Tenis Klub,dovoljno je i ovo,zar ne? ???
              Ko kaze da tenis remeti cijeli program,sta to ima sad da se prenosi,o sportski znalce i strucnjace?
              Opusti se malo,prosetaj,igraj kosarku,probaj da se smiris!
              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104539#msg104539 date=1257774126]
              Ne, vec sa foruma Novaka Djokovica .
              I nemoj da siris dezinformacije.
              [/quote]
              Prepisao si sa B92,budi Irina i priznaj!
              Plagijatoru!!!
              [/quote]Ja sam miran,je l pisem sta ruzno..Moje je to sto nisam zadovoljan sto se forisira tenis...Moze tenis al ne po ceo dan..onda to nije sport klub nego Tenis klub...sa kosarkom i seriom A

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ti pricas kad bi bilo,sta bi bilo,pa niko nije otkupio primeru i seriju A,osim te arene koju niko nema...
                Meni je SK,dobar,pogledas tenis koju utakmicu u NBA,kao slag na tortu... ;)
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104544#msg104544 date=1257774812]
                  Pa nek naprave posebno TenisKlub...bilo bi logicno...normalno da je najgledaniji kad nema fudbala..ustvari ima Seria A ..al je dosadno i niko ne gleda..Videli bi da l bi bio najgledaniji da ima primera,premijer liga..Kosarke ima to je super..Al subotom i nedeljom ..I stalno se nesto program prilagodjava prema tenisu .. ma smara vise .. videcu kakav ce biti novi kanal sto ga najavljuju .. daj brate sk nista od fudbala ne prenosi a da valja to im je fatalna greska.. BUndes liga je krasila SK ..moze da se ubaci jos dosta zanjimljivih sportova...zanjimljivi mi je golf od tenisa...sem kad ocu da pratim Djokovica.ne kazem da ga ukinu al da ima poseban kanal..a ne na glavnom kanalu prenose neke botove Seppija i ostale..
                  [/quote]
                  Vidis tebi se ne svidja sta prenose,a meni se bas svidja 8)
                  I ko kaze da kosarka ide samo vikendom,ide i srijednom i cetvrtkom kad je Evroliga!
                  I ko kaze da nema fudbala,nema jacih liga to je tacno(ima italijanska,ali slabiji paket),ali fudbala ima koliko ti volja!
                  Tebi je zanimljiviji golf od tenisa,pa ti prebaci Golf Klub i gledaj golf,tamo ga ima koliko ti volja ;)
                  Ja isto volim golf,ali tenis mnogo vise i nadam se da ce SK nastaviti da prenosi tenis u ovoj (pa mozda i vecoj,zasto da ne)mjeri!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104545#msg104545 date=1257775088]
                    Ja sam miran,je l pisem sta ruzno..Moje je to sto nisam zadovoljan sto se forisira tenis...Moze tenis al ne po ceo dan..onda to nije sport klub nego Tenis klub...sa kosarkom i seriom A
                    [/quote]
                    Ko ti je rekao da pises ruzno?
                    Pa ne bi se bas reklo da si miran,imas 14 godina i nerviras se sto SK prenosi tenis,jesam li u pravu?
                    Pa probaj da se smiris,popij caj,izadji malo na vazduh,prebaci na drugi kanal,itd...
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!


                      Prepisao si sa B92,budi Irina i priznaj!
                      Plagijatoru!!!
                      Nije tacno . Prepisao sam sa Novakovog foruma , ne budi licimjeran . Em si ulizica , em pocinjes da pricas i neistine .
                      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        A sta je sa NFl,premijer liga,primera,bundes liga,vaterpolo,italijanska odbojka,motocross,reli trke i ostalo ...? dobro je da ima NHL i NBA i moto Gp inace ..i sto nema boksa i ulitimate fight? :-\ ja znam da ne moze sve ni da stane na jedan program al nesto od toga bi moralo da se ubaci ...

                        Comment


                        • [/quote]
                          Nije tacno!
                          Prepisao si sa B92,plagijatoru jedan!!!
                          I ne umijes da citiras,ljudska i moralna gromado,sto to? :-\

                          Sto ti mene vrijedjas,a?
                          Ja ulizica,znamo svi ko je najveca ulizica na forumu,Aleksa iz Doboja 8)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104548#msg104548 date=1257775361]
                            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104545#msg104545 date=1257775088]
                            Ja sam miran,je l pisem sta ruzno..Moje je to sto nisam zadovoljan sto se forisira tenis...Moze tenis al ne po ceo dan..onda to nije sport klub nego Tenis klub...sa kosarkom i seriom A
                            [/quote]
                            Ko ti je rekao da pises ruzno?
                            Pa ne bi se bas reklo da si miran,imas 14 godina i nerviras se sto SK prenosi tenis,jesam li u pravu?
                            Pa probaj da se smiris,popij caj,izadji malo na vazduh,prebaci na drugi kanal,itd...
                            [/quote]Hahaha odakle ti da se nerviram..Samo je lose po program previse tenisa...vi sa teniskog dela vama je ok a sta je sa ostalima kojima je tenisa preko glave?Meni je dosadno gledati po ceo dan tenis i SportKlub je imao raznovrsniji program godinu dana posto je nastao nego sto ima sad..nadam se da je to trenutno a da ce iduce godine biti bolje..

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104550#msg104550 date=1257775517]
                              A sta je sa NFl,premijer liga,primera,bundes liga,vaterpolo,italijanska odbojka,motocross,reli trke i ostalo ...? dobro je da ima NHL i NBA i moto Gp inace ..i sto nema boksa i ulitimate fight? :-\ ja znam da ne moze sve ni da stane na jedan program al nesto od toga bi moralo da se ubaci ...
                              [/quote]
                              Pa sto mene pitas jesam li ja glavni i odgovorni urednik SK-a? ???
                              Ima dovoljno i vise nego dovoljno,meni licno je SK najbolji sportski kanal 8)
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X