Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Pa ima Vladane .

    ,, Od tvojih hiljadu lica, vise nijedno ja ne prepoznajem ,,
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Nema pitanja,sem to da mi kazes sto lazes sve na forumu da ti je neko upao na profil?ili si nekome dala sifru pa je usao malo da nas zeza sinoc ..

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103989#msg103989 date=1257539823]
        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103980#msg103980 date=1257539351]
        http://www.youtube.com/watch?v=2McEx41QC7I

        Vladane, ovaj prvi stih posvecujem tebi .
        [/quote]
        Zasto mene posvjecujes prvi stih,kakve veze ima taj stih sa mnom ???

        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103983#msg103983 date=1257539603]
        @Vladan : Ja kad nesto napisem ti pocnes da me hvalis i meni to ispadne kao da mi se podsmevas .. mozda nije tako .. cinio si mi se kao extra lik ..onda kad sam pogodio da Karlovic ispada u prvom kolu ti si poceo da me hvalis i ja sam mislio da me zezas a i sad ne znam da l' si me zezao ..
        [/quote]
        Tebi svaka cast pogodio si da ce neki anonimus da izbaci Iva Karlovica,igraca kojega nikako ne volim ;)
        Ja sam te tu ozbiljno pohvalio ;)
        I opet cu,kad zasluzis
        [/quote]Ok..

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103991#msg103991 date=1257539876]
          Nema pitanja,sem to da mi kazes sto lazes sve na forumu da ti je neko upao na profil?ili si nekome dala sifru pa je usao malo da nas zeza sinoc ..
          [/quote]
          Nemam ja potrebu da lazem.
          I otkud ja znam ko mi je upao u profil?
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103986#msg103986 date=1257539700]
            Ma ko ce da joj upadne?I uopste ne kapiram vise ,daj da to rascistimo , jeste li vi stvarno u vezi ili lozite ovde na forumu ??? ISKRENO MI ODG ..
            [/quote]
            Pa i meni se desilo da mi mali brat udje u profil ;)
            Pa jbt ja ne znam u cemu je problem,ja i Ema(sad kad je otkrila svima kako se zove,mogu da kazem Ema(iako joj ja tepam Emice)) smo u vezi 8)
            Emice :-* :-* :-*
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Pa ako si nekom dalvala sifru .. ili ako imas brata ili sestru pa usli ..inace ne moze neko da kaze :"E sad cu ja da udjem Jinxy u profil i udje"..

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103990#msg103990 date=1257539870]
                Pa ima Vladane .

                ,, Od tvojih hiljadu lica, vise nijedno ja ne prepoznajem ,,
                [/quote]
                Ja imam samo jedno lice Aleksa,vidjeces kad se upoznamo
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103995#msg103995 date=1257540025]
                  Pa ako si nekom dalvala sifru .. ili ako imas brata ili sestru pa usli ..inace ne moze neko da kaze :"E sad cu ja da udjem Jinxy u profil i udje"..
                  [/quote]
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103996#msg103996 date=1257540066]
                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103990#msg103990 date=1257539870]
                    Pa ima Vladane .

                    ,, Od tvojih hiljadu lica, vise nijedno ja ne prepoznajem ,,
                    [/quote]
                    Ja imam samo jedno lice Aleksa,vidjeces kad se upoznamo
                    [/quote]

                    Ne ne,ovo definitivno nije istina . Ovako bukvalan niko ne moze biti .

                    Ne mislm fizicki vec po karakteru.

                    Znas ti to dobro . Nemoj namjerno bukvalno da shvatas .
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103994#msg103994 date=1257540004]
                      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103986#msg103986 date=1257539700]
                      Ma ko ce da joj upadne?I uopste ne kapiram vise ,daj da to rascistimo , jeste li vi stvarno u vezi ili lozite ovde na forumu ??? ISKRENO MI ODG ..
                      [/quote]
                      Pa i meni se desilo da mi mali brat udje u profil ;)
                      Pa jbt ja ne znam u cemu je problem,ja i Ema(sad kad je otkrila svima kako se zove,mogu da kazem Ema(iako joj ja tepam Emice)) smo u vezi 8)
                      Emice :-* :-* :-*
                      [/quote]Pa bas lepo ,srecno vam u vezi i zelim da se izvinem sto sam vam danas se uplitao izmedju vas (OKO ONOGA DAL JE TRAZILA ISTOMISLJENIKA)mislio sam da niste zajedno .. mada i dalje jedan deo mene to misli

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Ok,doktore. ;)
                        Eto,od sada mozete da me zovete Ema,ako vam se jinxy ne svidja.
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • jinxy ne svidja.
                          [/quote]Da ti priznam i nije mi se svidjalo ..a i mozes me zvati ginekolog jer ocu to da budem kad porastem

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Mada nisam jos ginekolog,al mogu da pogledam(znate sta).. hahahahah

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104002#msg104002 date=1257540322]
                              Mada nisam jos ginekolog,al mogu da pogledam(znate sta).. hahahahah
                              [/quote]


                              ;) ;) ;)
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Vladane, iskreno cenim tvoje misljenje o meni.
                                Hvala ti na tome.
                                Hvala i tebi Ema za podrsku. Mnogo mi znaci.

                                Ema. Divno ime imas.
                                Jos bolje izgledas, ako mogu tako da se izrazim.

                                Comment

                                Working...
                                X