Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Uz to ,kao on i Jinxy su u vezi a nikad je na forumu nije nazvao pravim imenom . Sve to ukazuje na jednu veliku farsu . A mozda je i ono putovanje i nesreca isto farsa ,mada ne znam .
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103972#msg103972 date=1257538780]
      Cekaj ,reci mi jesi li juce govorio lose za Federera i priznaj da nisi navijao za njega.. je l stvarno zbog Jinxy navijas za njega?
      [/quote]
      Kad sam ja to govorio lose za Rogera?
      Ja se toga ne sjecam :-\
      Jinxy mi je samo malo skrenula paznju i ja sam shvatio neke stvari,malo bolje
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103974#msg103974 date=1257538873]
        Uz to ,kao on i Jinxy su u vezi a nikad je na forumu nije nazvao pravim imenom . Sve to ukazuje na jednu veliku farsu . A mozda je i ono putovanje i nesreca isto farsa ,mada ne znam .
        [/quote]Jesi li ti normalan covjece?
        Ovo je forum,nije obavezno da svi znaju kako se zove,pa i moje pravo ime nije Vladan,to mi je samo nick ;)
        Pa jbt kako mozes i da pomislis da se nismo vidjeli i da nisam imao saobracajnu nesrecu,mogao sam da poginem,a ti tako...
        Sta ti se desilo Aleksa,ovo nisi ti...
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ne kazem da je sigurno laz to za nesrecu . Ali , kako ja mogu da znam sigurno da nije laz .

          Manda mi je jednom rekao da je sve ovo zafrkancija sa mnom .
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103975#msg103975 date=1257538923]
            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103972#msg103972 date=1257538780]
            Cekaj ,reci mi jesi li juce govorio lose za Federera i priznaj da nisi navijao za njega.. je l stvarno zbog Jinxy navijas za njega?
            [/quote]
            Kad sam ja to govorio lose za Rogera?
            Ja se toga ne sjecam :-\
            Jinxy mi je samo malo skrenula paznju i ja sam shvatio neke stvari,malo bolje
            [/quote]E tacno se secam kako je bilo .. ti si u temu o Baselu i Valenisji pisao kako Federer ne zna(ne znam da l' si to,al bilo je nesto na tu foru) onda je Jinxy presla y TADBAS temu i napisala nesto kao "Vladane,ne igraj se" na tu foru posto se ne secam i posle je rekla da ce ipak da ide na proslavu i da potrazi istomisljenika .. onda je reklajutros da joj je neko "upao na profil" ne znam da l' je ko poverovao a i ne interesuje me .. eto i danas kazes da navijas za Federera ... samo to toliko ..

            Comment


            • [/quote]
              Pa imao sam saobracajku,jbt ne mogu da vjerujem da mi ne vjerujes ???
              Manda neka prica u svoje ime,mozda se on i zafrkava,ali ja ti kazem kako jeste,sto se mene tice ;)
              A i taj Manda je samo zeljan paznje za tvoju informaciju,malo ko komunicira s njim na ovom forumu...
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                http://www.youtube.com/watch?v=2McEx41QC7I

                Vladane, ovaj prvi stih posvecujem tebi .
                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                Comment


                • [/quote]
                  Pa imao sam saobracajku,jbt ne mogu da vjerujem da mi ne vjerujes ???
                  Manda neka prica u svoje ime,mozda se on i zafrkava,ali ja ti kazem kako jeste,sto se mene tice ;)
                  A i taj Manda je samo zeljan paznje za tvoju informaciju,malo ko komunicira s njim na ovom forumu...
                  [/quote]Ja ti nista ne verujem..ne mogu da verujem da je neko tako dobar..99% sam siguran da se pravis..i da oces sa svima biti dobar ..a i par puta sam primetio da me ovde opasno lozite ..al ok

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103978#msg103978 date=1257539240]
                    E tacno se secam kako je bilo .. ti si u temu o Baselu i Valenisji pisao kako Federer ne zna(ne znam da l' si to,al bilo je nesto na tu foru) onda je Jinxy presla y TADBAS temu i napisala nesto kao "Vladane,ne igraj se" na tu foru posto se ne secam i posle je rekla da ce ipak da ide na proslavu i da potrazi istomisljenika .. onda je reklajutros da joj je neko "upao na profil" ne znam da l' je ko poverovao a i ne interesuje me .. eto i danas kazes da navijas za Federera ... samo to toliko ..
                    [/quote]
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      @Vladan : Ja kad nesto napisem ti pocnes da me hvalis i meni to ispadne kao da mi se podsmevas .. mozda nije tako .. cinio si mi se kao extra lik ..onda kad sam pogodio da Karlovic ispada u prvom kolu ti si poceo da me hvalis i ja sam mislio da me zezas a i sad ne znam da l' si me zezao ..

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Mec je gotov.
                        6-3,6-2.
                        Tako se igra.
                        Dalje,Vladan i ja smo u vezi,a kakva je nasa veza to vas ne treba da zanima.
                        Nego ,nadjite sebi djevojcice i prestanite da gledate tudje.
                        Usput,ja sam Ema.
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103982#msg103982 date=1257539529]
                          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103978#msg103978 date=1257539240]
                          E tacno se secam kako je bilo .. ti si u temu o Baselu i Valenisji pisao kako Federer ne zna(ne znam da l' si to,al bilo je nesto na tu foru) onda je Jinxy presla y TADBAS temu i napisala nesto kao "Vladane,ne igraj se" na tu foru posto se ne secam i posle je rekla da ce ipak da ide na proslavu i da potrazi istomisljenika .. onda je reklajutros da joj je neko "upao na profil" ne znam da l' je ko poverovao a i ne interesuje me .. eto i danas kazes da navijas za Federera ... samo to toliko ..
                          [/quote][/quote]Ma ko ce da joj upadne?I uopste ne kapiram vise ,daj da to rascistimo , jeste li vi stvarno u vezi ili lozite ovde na forumu ??? ISKRENO MI ODG ..

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg103985#msg103985 date=1257539682]
                            Mec je gotov.
                            6-3,6-2.
                            Tako se igra.
                            Dalje,Vladan i ja smo u vezi,a kakva je nasa veza to vas ne treba da zanima.
                            Nego ,nadjite sebi djevojcice i prestanite da gledate tudje.
                            Usput,ja sam Ema.
                            [/quote]Drago mi je,Uros..hahahaha

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Eto,sada znate i kako se zovem.
                              Jos pitanja?
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103980#msg103980 date=1257539351]
                                http://www.youtube.com/watch?v=2McEx41QC7I

                                Vladane, ovaj prvi stih posvecujem tebi .
                                [/quote]
                                Zasto mene posvjecujes prvi stih,kakve veze ima taj stih sa mnom ???

                                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103983#msg103983 date=1257539603]
                                @Vladan : Ja kad nesto napisem ti pocnes da me hvalis i meni to ispadne kao da mi se podsmevas .. mozda nije tako .. cinio si mi se kao extra lik ..onda kad sam pogodio da Karlovic ispada u prvom kolu ti si poceo da me hvalis i ja sam mislio da me zezas a i sad ne znam da l' si me zezao ..
                                [/quote]
                                Tebi svaka cast pogodio si da ce neki anonimus da izbaci Iva Karlovica,igraca kojega nikako ne volim ;)
                                Ja sam te tu ozbiljno pohvalio ;)
                                I opet cu,kad zasluzis
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X