Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Bojana je zavrsila elektrotehniku i sve zna,samo da znas.
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ma da .. Ona sve zna .. sem o tenisu :P :P ..cim navija za Federera .. hahhaha

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103893#msg103893 date=1257535000]
        iz prostog razloga sto je poceo da navija za Federera zbog Jinxy ... nemoj ti zbog Bojane da pocnes molim te ..
        [/quote]

        Ja bih te ipak zamolio da tvoja superiorna inteligencija ne donosi vise ovakve zakljucke

        Iz prostog razloga sto to nece biti dobro po tebe

        Comment


        • [/quote]

          Ma najbitnije je da se ti razumes
          I u svaku raspravu moras da ubacis Federera,iako smo trenutno pricali da li Djokovic igra stalno drop sotove i koliko puta su ga kostali pobede
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Ja misim da ce i doktor uskoro poceti spominjati menadzere i druge likove iz bajki.
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103903#msg103903 date=1257535418]
                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103893#msg103893 date=1257535000]
                iz prostog razloga sto je poceo da navija za Federera zbog Jinxy ... nemoj ti zbog Bojane da pocnes molim te ..
                [/quote]

                Ja bih te ipak zamolio da tvoja superiorna inteligencija ne donosi vise ovakve zakljucke

                Iz prostog razloga sto to nece biti dobro po tebe

                [/quote]aha!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  E , pa ja sam sam svaki dan dobijao verbalne rasprave . Jos je i doktor dosao . Sad ste u jos gorem polozaju .
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • [/quote]

                    aha i je l' si uspeo nekog da iznerviras?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103912#msg103912 date=1257535746]
                      E , pa ja sam sam svaki dan dobijao verbalne rasprave . Jos je i doktor dosao . Sad ste u jos gorem polozaju .
                      [/quote] ;D

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103912#msg103912 date=1257535746]
                        E , pa ja sam sam svaki dan dobijao verbalne rasprave . Jos je i doktor dosao . Sad ste u jos gorem polozaju .
                        [/quote]

                        Aleksa, potpuno razumem nasu nezavidnu situaciju. Ako si u "ste" podrazumevao i mene.
                        Zato te molim da pojasnis doktoru neka normalna pravila postovanja reda na forumu, kako ne bih morao i sa njim da prolazim ono sto sam sa tobom.

                        Comment


                        • [/quote]

                          aha i je l' si uspeo nekog da iznerviras?
                          [/quote]nisam .. ne umem ja to kao Aleksa.. mada me i ne interesuje navijajte za koga hocete..ja znam ko je najbolji .. Novak

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103917#msg103917 date=1257535879]
                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103912#msg103912 date=1257535746]
                            E , pa ja sam sam svaki dan dobijao verbalne rasprave . Jos je i doktor dosao . Sad ste u jos gorem polozaju .
                            [/quote]

                            Aleksa, potpuno razumem nasu nezavidnu situaciju. Ako si u "ste" podrazumevao i mene.
                            Zato te molim da pojasnis doktoru neka normalna pravila postovanja reda na forumu, kako ne bih morao i sa njim da prolazim ono sto sam sa tobom.

                            [/quote]Kakva pravila na forumu?Jesam li sta prekrsio? 8)

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103919#msg103919 date=1257535901]
                              nisam .. ne umem ja to kao Aleksa.. mada me i ne interesuje navijajte za koga hocete..ja znam ko je najbolji .. Novak
                              [/quote]

                              Oko ovoga se slazemo

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103923#msg103923 date=1257535952]
                                Kakva pravila na forumu?Jesam li sta prekrsio? 8)
                                [/quote]

                                Nisi.
                                Vodim se onom narodnom: "bolje spreciti nego leciti".

                                Comment

                                Working...
                                X