Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103456#msg103456 date=1257457390]


    Ma ne trazi, nije dobro rekao dr!!!
    Otisla je da se napije, 1000 %!!!
    [/quote]
    Naci ce istomisljenika,a pritom ce i da se napije :'( :'( :'( :'(
    Idem ja da spavam :'( :'(
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103451#msg103451 date=1257457133]
      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103447#msg103447 date=1257456871]
      Naravno da ne...ih tebe bi video da te tretiraju kao zivotinju u tvom slucaju sto si belac(u njihovom crnac)dodju panduri ubiju te kao stoku na sred ulice..sto?pa ti si belac(uu njihovom slucaju crnac)...eto ti primer...
      [/quote]

      Ne razumem ono belac crnac?
      Ja sam belac, kako mogu u njihovim ocima biti crnac?

      Inace podrzavam da kada te murija bije da im vratis.
      Pa i da ubijes stoku ako treba.
      Mora da se uzme zakon u svoje ruke kada su poluge zakona protiv tebe.

      [/quote]

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103457#msg103457 date=1257457452]
        Naci ce istomisljenika,a pritom ce i da se napije :'( :'( :'( :'(
        Idem ja da spavam :'( :'(
        [/quote]

        Ma nece, samo ce da se napije!!!
        Nemoj da brines.
        Ajd laku noc i ne brini. Cim se sutra otrezni javice ti se.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103456#msg103456 date=1257457390]
          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103455#msg103455 date=1257457341]
          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103453#msg103453 date=1257457175]
          hahaha...vi svi imate po 20 god ovde .. ja 14 :P meni najduza veza 2 nedelje..ne mogu duze da izdrzim...a vi jos malo da se zenite..
          [/quote]
          Ja sam se nadao da je Jinxy ona prava,ali sad trazi istomisljenika na nekoj zurci :'( :'( :'( :'(
          [/quote]

          Ma ne trazi, nije dobro rekao dr!!!
          Otisla je da se napije, 1000 %!!!
          [/quote]

          Comment


          • [/quote]

            Urose, da nisi ti crnac?
            Inace, hvala na odlicnom objasnjenju!

            Comment


            • [/quote]

              Covece, pa ne ubijaj ga vise, vidis da je puk'o?!

              Nije to rekla!

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Idem ja.
                  Laku noc svima

                  Comment


                  • [/quote]

                    Urose, da nisi ti crnac?
                    Inace, hvala na odlicnom objasnjenju!

                    [/quote]ahahahahhaha nisam,nego nije mi bas drago kad se neko odnosi prema ljudskom bicu kao zivotinji .. mada to nema veze sa tim sto slusam rap.. volim ritam .. i to nije pevanje vec recitacije .. ako ne verujes stavicu moju sliku da vidis da nisam crnac .. :P

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      laku noc gold :-*
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • [/quote]

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103466#msg103466 date=1257457812]
                          ahahahahhaha nisam,nego nije mi bas drago kad se neko odnosi prema ljudskom bicu kao zivotinji .. mada to nema veze sa tim sto slusam rap.. volim ritam .. i to nije pevanje vec recitacije .. ako ne verujes stavicu moju sliku da vidis da nisam crnac .. :P
                          [/quote]

                          I mi smo nase slike postavljali na ovoj temi.
                          Nemoras, verujem ti.
                          Odoh sad.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103465#msg103465 date=1257457795]
                            Idem ja.
                            Laku noc svima

                            [/quote]laku noc

                            Comment


                            • [/quote]

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103469#msg103469 date=1257457877]
                                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103466#msg103466 date=1257457812]
                                ahahahahhaha nisam,nego nije mi bas drago kad se neko odnosi prema ljudskom bicu kao zivotinji .. mada to nema veze sa tim sto slusam rap.. volim ritam .. i to nije pevanje vec recitacije .. ako ne verujes stavicu moju sliku da vidis da nisam crnac .. :P
                                [/quote]

                                I mi smo nase slike postavljali na ovoj temi.
                                Nemoras, verujem ti.
                                Odoh sad.
                                [/quote]Gde ste postavljali slike? nadji mi sutra da vidim xD ..

                                Comment

                                Working...
                                X