Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103439#msg103439 date=1257456439]
    Nije se salila izgleda :'(
    Vidis da je nema na forumu,otisla je nedje s drugim,ubicu se :'( :'( :'(
    [/quote]

    Dje s drugim?
    Nema sanse. Otisla je sa roditeljima kod prijatelja na rodjendan.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103440#msg103440 date=1257456498]
      Evo poslusaj, smiri se
      http://www.youtube.com/watch?v=PTFyeW1Vj7M
      [/quote]
      Sad sam jos vise uznemiren > > >

      Ali kakva pjesma,najbolja turbo folk pjesma svih vremena 8)

      "Otkad video je nisam,ko da prosla su dva veka
      Nije vise curica sad je zena,nekoga ceka"
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103442#msg103442 date=1257456627]
        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103439#msg103439 date=1257456439]
        Nije se salila izgleda :'(
        Vidis da je nema na forumu,otisla je nedje s drugim,ubicu se :'( :'( :'(
        [/quote]

        Dje s drugim?
        Nema sanse. Otisla je sa roditeljima kod prijatelja na rodjendan.

        [/quote]De ti znas??

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103441#msg103441 date=1257456624]
          Ok,deo repera je isao protiv belaca..citao sam da je na nekim mestima bio zabranjen ulaz crncima i psima...odatle onda njihovo ponasanje...2pac je optuzivan zato sto je redovno tukao muriju .. svi murijalci su bili belci .................................................. ...........i tako dalje i tako dalje mogu da ti pise ovde 3 dana .... nego da zavrsimo na ovu temu..
          [/quote]

          Tukao miliciju i ti to slusas?
          Jel i ti bijes miliciju?

          Comment


          • [/quote]

            Rekla je.
            "Idem ja lijepo veceras na proslavu rodjendana".

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103445#msg103445 date=1257456717]
              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103441#msg103441 date=1257456624]
              Ok,deo repera je isao protiv belaca..citao sam da je na nekim mestima bio zabranjen ulaz crncima i psima...odatle onda njihovo ponasanje...2pac je optuzivan zato sto je redovno tukao muriju .. svi murijalci su bili belci .................................................. ...........i tako dalje i tako dalje mogu da ti pise ovde 3 dana .... nego da zavrsimo na ovu temu..
              [/quote]

              Tukao miliciju i ti to slusas?
              Jel i ti bijes miliciju?

              [/quote]Naravno da ne...ih tebe bi video da te tretiraju kao zivotinju u tvom slucaju sto si belac(u njihovom crnac)dodju panduri ubiju te kao stoku na sred ulice..sto?pa ti si belac(uu njihovom slucaju crnac)...eto ti primer...

              Comment


              • [/quote]

                Rekla je.
                "Idem ja lijepo veceras na proslavu rodjendana".
                [/quote]I rekla je da ce ici da nadje istomisljenika..ako se dobro secam ne mogu sad da trazim...

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103446#msg103446 date=1257456821]
                  Rekla je.
                  "Idem ja lijepo veceras na proslavu rodjendana".
                  [/quote]
                  Je li to rekla?
                  Sad mi je malo lakse,ali sta ako tamo upozna nekoga,mozda sina od tih prijatelja
                  :'( :'( :'(
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103448#msg103448 date=1257456922]
                    I rekla je da ce ici da nadje istomisljenika..ako se dobro secam ne mogu sad da trazim...
                    [/quote]
                    Istomisljenika :'( :'( :'( :'( :'( :'(
                    Ne mogu ovo da izdrzim,ne mogu... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103447#msg103447 date=1257456871]
                      Naravno da ne...ih tebe bi video da te tretiraju kao zivotinju u tvom slucaju sto si belac(u njihovom crnac)dodju panduri ubiju te kao stoku na sred ulice..sto?pa ti si belac(uu njihovom slucaju crnac)...eto ti primer...
                      [/quote]

                      Ne razumem ono belac crnac?
                      Ja sam belac, kako mogu u njihovim ocima biti crnac?

                      Inace podrzavam da kada te murija bije da im vratis.
                      Pa i da ubijes stoku ako treba.
                      Mora da se uzme zakon u svoje ruke kada su poluge zakona protiv tebe.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Jos pricate o istim stvarima ;D ;D

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          hahaha...vi svi imate po 20 god ovde .. ja 14 :P meni najduza veza 2 nedelje..ne mogu duze da izdrzim...a vi jos malo da se zenite..

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103450#msg103450 date=1257456978]
                            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103448#msg103448 date=1257456922]
                            I rekla je da ce ici da nadje istomisljenika..ako se dobro secam ne mogu sad da trazim...
                            [/quote]
                            Istomisljenika :'( :'( :'( :'( :'( :'(
                            Ne mogu ovo da izdrzim,ne mogu... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
                            [/quote]

                            Ma nije rekla istomisljenika!!!

                            Ona ce da se napije za desetak minuta, i nece nikoga upoznavati.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103453#msg103453 date=1257457175]
                              hahaha...vi svi imate po 20 god ovde .. ja 14 :P meni najduza veza 2 nedelje..ne mogu duze da izdrzim...a vi jos malo da se zenite..
                              [/quote]
                              Ja sam se nadao da je Jinxy ona prava,ali sad trazi istomisljenika na nekoj zurci :'( :'( :'( :'(
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103455#msg103455 date=1257457341]
                                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103453#msg103453 date=1257457175]
                                hahaha...vi svi imate po 20 god ovde .. ja 14 :P meni najduza veza 2 nedelje..ne mogu duze da izdrzim...a vi jos malo da se zenite..
                                [/quote]
                                Ja sam se nadao da je Jinxy ona prava,ali sad trazi istomisljenika na nekoj zurci :'( :'( :'( :'(
                                [/quote]

                                Ma ne trazi, nije dobro rekao dr!!!
                                Otisla je da se napije, 1000 %!!!

                                Comment

                                Working...
                                X