Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Inace,ja sam bio upravu za Golda I Bojanu

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103423#msg103423 date=1257455620]
      Sta si me sve naucila, valjda ces i ovo

      [/quote]
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103425#msg103425 date=1257455676]
        Pa nisam rekao nista lose,samo istinu!
        Ti nigeri zive na drozi,i nose pistolje u donje gace i ubijaju se,tako su mi rekli
        [/quote]

        Da se ne vrtimo u krug, ali to sto su ubice, sto setaju maloletne belkinje, diluju najteze vrste droga i unustavaju mozak omladini sa tom muzikom, ne dozvoljava tebi da isto to i napises.
        Al, kazem, posto to dr-u ne smeta, izvoli pa pisi.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103428#msg103428 date=1257455967]

          Da se ne vrtimo u krug, ali to sto su ubice, sto setaju maloletne belkinje, diluju najteze vrste droga i unustavaju mozak omladini sa tom muzikom, ne dozvoljava tebi da isto to i napises.
          Al, kazem, posto to dr-u ne smeta, izvoli pa pisi.


          [/quote]
          Doktoru ne smeta, tako da ja nastavljam 8)

          To su losi ljudi,silovatelji,kidnaperi,ubice,izivljatori,bole snici...
          sigpic

          Comment


          • [/quote]

            Nije istina ako mislis da smo u vezi.

            Comment


            • [/quote]

              Nije istina ako mislis da smo u vezi.

              [/quote]niste u vezi..polako..bicete.. ;)

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Mene je Jinxy ostavila :'(
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103429#msg103429 date=1257456047]
                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg103428#msg103428 date=1257455967]

                  Da se ne vrtimo u krug, ali to sto su ubice, sto setaju maloletne belkinje, diluju najteze vrste droga i unustavaju mozak omladini sa tom muzikom, ne dozvoljava tebi da isto to i napises.
                  Al, kazem, posto to dr-u ne smeta, izvoli pa pisi.


                  [/quote]
                  Doktoru ne smeta, tako da ja nastavljam 8)

                  To su losi ljudi,silovatelji,kidnaperi,ubice,izivljatori,bole snici...
                  [/quote]ne moras sad namerno...ae da ne postujemo vise o tome jer smara da te gold opominje ja da kazem da mi ne smeta ti opet i sve u krug...

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103431#msg103431 date=1257456225]
                    niste u vezi..polako..bicete.. ;)
                    [/quote]

                    Pa rekoh ti da je vrlo kruta ne znam kako da je omeksam?

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103431#msg103431 date=1257456225]
                      niste u vezi..polako..bicete.. ;)
                      [/quote]
                      POTPIS!!!
                      Svaka ti cast,ja nikad ne bih pomislio da su oni u vezi,da ti nisi to pomenuo
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103432#msg103432 date=1257456235]
                        Mene je Jinxy ostavila :'(
                        [/quote]

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103433#msg103433 date=1257456286]
                          ne moras sad namerno...ae da ne postujemo vise o tome jer smara da te gold opominje ja da kazem da mi ne smeta ti opet i sve u krug...
                          [/quote]
                          Pa nije namjerno,samo kazem ono sto mislim vezano za taj vas hip-hop
                          sigpic

                          Comment


                          • [/quote]
                            Nije se salila izgleda :'(
                            Vidis da je nema na forumu,otisla je nedje s drugim,ubicu se :'( :'( :'(
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103432#msg103432 date=1257456235]
                              Mene je Jinxy ostavila :'(
                              [/quote]

                              Evo poslusaj, smiri se
                              http://www.youtube.com/watch?v=PTFyeW1Vj7M

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ok,deo repera je isao protiv belaca..citao sam da je na nekim mestima bio zabranjen ulaz crncima i psima...odatle onda njihovo ponasanje...2pac je optuzivan zato sto je redovno tukao muriju .. svi murijalci su bili belci .................................................. ...........i tako dalje i tako dalje mogu da ti pise ovde 3 dana .... nego da zavrsimo na ovu temu..

                                Comment

                                Working...
                                X