Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • [/quote]
      haha kakve to ima veze sa forumom?!
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=jinxy link=topic=1649.msg101460#msg101460 date=1256819952]
        Rekla mi jedna starija.
        Greska,Aleksa je streber,on ima iz svih predmeta pozitivne(jer te moze da nabuba),a iz matematike ima KECINU[/quote]
        Koja starija ti je rekla,da to nisi ti ;D ;D ;D ;D ;D
        Aleksa nije streber > > >
        On samo letimicno procita lekciju i zna je,takav je on,kapacitet 8)
        I mislim da nemas pravo da postujes KECINU,posebno ne, ako se odnosi na Aleksu :-\
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg101468#msg101468 date=1256820386]
          Koja starija ti je rekla,da to nisi ti ;D ;D ;D ;D ;D
          [/quote]
          Ja sam zena srednjih godina. ;D
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • [/quote]Pa sta ako ti ne radi,kakve to veze ima s Vukom i sa forumom ???
            Objasni?
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Na koga KECINA moze jos da se odnosi???
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=jinxy link=topic=1649.msg101471#msg101471 date=1256820597]
                Na koga KECINA moze jos da se odnosi???
                [/quote]
                Na Darta,na Vuka,na Tmaca,na sve skolarce moze da se odnosi KECINA,jer i KECINA je za djaka,a i Aleksa je djak 8)
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg101472#msg101472 date=1256820704]
                  [quote author=jinxy link=topic=1649.msg101471#msg101471 date=1256820597]
                  Na koga KECINA moze jos da se odnosi???
                  [/quote]
                  Na Darta,na Vuka,na Tmaca,na sve skolarce moze da se odnosi KECINA,jer i KECINA je za djaka,a i Aleksa je djak 8)
                  [/quote]
                  Nema Golda da pise Verdasco... ;D
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Pa edituj ti Vuce ako mislis da treba(ja licno ne vidim problem,jer mislim da ne vrijedjam nikoga) ;)
                    A ako se nastavi editovanje mojih postova,bicu prinudjen da napustim forum >
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg101472#msg101472 date=1256820704]
                      Na Darta,na Vuka,na Tmaca,na sve skolarce moze da se odnosi KECINA,jer i KECINA je za djaka,a i Aleksa je djak 8)
                      [/quote]
                      Na dart-a???Hahahahah!!!
                      Pa on nikad nije dobio KECINU kao Aleksa,posebno ne iz matematike.
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg101470#msg101470 date=1256820570]
                        Pa sta ako ti ne radi,kakve to veze ima s Vukom i sa forumom ???
                        Objasni?
                        [/quote]
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg101475#msg101475 date=1256821010]
                          Na dart-a???Hahahahah!!!
                          Pa on nikad nije dobio KECINU kao Aleksa,posebno ne iz matematike.

                          [/quote]
                          Otkud ti znas da nije,da nije on sad kod tebe,posto ne dolazi na forum odavno >
                          A Aleksa je popravio KECINU za tvoju informaciju :P
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ali i dalje misli da razlomak ima 2 razlomacke crte,gornju i donju ;D ;D ;D ;D
                            on je samo privremeno popravio tu KECINU,nece to dugo da traje
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg101474#msg101474 date=1256820848]
                              Pa edituj ti Vuce ako mislis da treba(ja licno ne vidim problem,jer mislim da ne vrijedjam nikoga) ;)
                              A ako se nastavi editovanje mojih postova,bicu prinudjen da napustim forum >
                              [/quote]
                              Nije problem... Meni je smesno kada promeni na Verdasco haha
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg101477#msg101477 date=1256821162]
                                Otkud ti znas da nije,da nije on sad kod tebe,posto ne dolazi na forum odavno >
                                A Aleksa je popravio KECINU za tvoju informaciju :P
                                [/quote] Aleksu ne mozes da poredis,bas kao ni kruske i jabuke.
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X