Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg100369#msg100369 date=1256391620]


      Van Dam isto zvjer,ali hoces da kazes nesto protiv Jasona ??? ;D
      [/quote]
      Pa ja kazem da si jos mlad,vremenom ces ukapirati sta su pravi glumci,a sto su Dzejson,Van Dam i ostali ;)
      Jedino Stalone ima poneki dobar film od takvih "glumaca" prije svih Rokija i Alpinistu ;)
      edit:Zaboravih, Zemlju policajaca
      sigpic

      Comment


      • [/quote]

        Ne znas za Jasona Statham :o :o :o :o

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg100373#msg100373 date=1256391991]
          [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg100369#msg100369 date=1256391620]


          Van Dam isto zvjer,ali hoces da kazes nesto protiv Jasona ??? ;D
          [/quote]
          Pa ja kazem da si jos mlad,vremenom ces ukapirati sta su pravi glumci,a sto su Dzejson,Van Dam i ostali ;)
          Jedino Stalone ima poneki dobar film od takvih "glumaca" prije svih Rokija i Alpinistu ;)
          [/quote]

          Comment


          • [/quote]
            Pa necemo se bas sloziti,ali svako ima svoj ukus ;)
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ja nikad cuo za tog Jasona...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • [/quote]

                Zanimljivo :-\

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  David Nalbanidan se vraca 11.januara..
                  Nadam se da ce se vratiti su svoju staru forumu( http://www.youtube.com/watch?v=SjL7JASDfQA )

                  Nalbandian is the only person to have a winning head to head record agaisnt Rafael Nadal... ;D

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    fc, mislim da si meni jednom pricao za tog Jasona Statham-a.
                    Ja i dalje ne znam ko je taj. Sto i nije neko merilo.

                    Poslednjih godina i ne gledam filmove.
                    Sto opet nije tragicno jer je vecina ovovremenih filmova heavy shit, sa glumcima koji glume pred plavim pozadinama.
                    Jedini film koji priznajem sa tim dream work efektima, je Titanik. Ostalo nista.

                    Ja sam zaostao u vremenu kada se islo u bioskop (zidani prostor gde ljudi sede i gledaju filmove na velikom platnu), i tada sam svaki novi film gledao u bioskopu.
                    Nikada u zivotu nisam skinuo film sa neta da ga pogledam.

                    Najbolji glumac svih vremena je Danilo Bata Stojkovic.
                    Od stranih De Niro. Ali ne treba zaboraviti ni Cristofer Walken-a, Morgana Frimena, Samuel L. Jackson-a ... uopste ja volim karakterne glumce, pa bih tu dodao i Tim Roth-a, Kenneth Branagh-u (koji je fenomenalno odglumio Hamleta), Jeff Bridges i milion drugih koji glume.
                    Posebno mesto zauzimaju majstori komedije, a medju njima genije Jim Carrey.
                    Preporucio bih film Spasavanje redova Rajana, koji je fenomenalno fenomenalno fenomenalno ... fenomenalno snimljen.
                    Takodje koga zanima ta tematika, preporucujem i Das boot.

                    Pod posebno i nedostizno dolazi vecina nasih glumaca, kojima svi navedeni i svi koje nisam naveo mogu da ..... pod prozor


                    Pacina ne volim.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Isto dobar film Guardian,Kevin Costner i Ashton Kutcher,valjda ste culi ;D ;D ;D ;D zezam se...

                      Od ovog Jasona,mora da ste gledali neki film,samo ne znate kako se zove :-\

                      Comment


                      • Najbolji glumac svih vremena je Danilo Bata Stojkovic.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg100382#msg100382 date=1256395747]
                            fc, mislim da si meni jednom pricao za tog Jasona Statham-a.
                            Ja i dalje ne znam ko je taj. Sto i nije neko merilo.

                            Poslednjih godina i ne gledam filmove.
                            Sto opet nije tragicno jer je vecina ovovremenih filmova heavy shit, sa glumcima koji glume pred plavim pozadinama.
                            Jedini film koji priznajem sa tim dream work efektima, je Titanik. Ostalo nista.

                            Ja sam zaostao u vremenu kada se islo u bioskop (zidani prostor gde ljudi sede i gledaju filmove na velikom platnu), i tada sam svaki novi film gledao u bioskopu.
                            Nikada u zivotu nisam skinuo film sa neta da ga pogledam.

                            Najbolji glumac svih vremena je Danilo Bata Stojkovic.
                            Od stranih De Niro. Ali ne treba zaboraviti ni Cristofer Walken-a, Morgana Frimena, Samuel L. Jackson-a ... uopste ja volim karakterne glumce, pa bih tu dodao i Tim Roth-a, Kenneth Branagh-u (koji je fenomenalno odglumio Hamleta), Jeff Bridges i milion drugih koji glume.
                            Posebno mesto zauzimaju majstori komedije, a medju njima genije Jim Carrey.
                            Preporucio bih film Spasavanje redova Rajana, koji je fenomenalno fenomenalno fenomenalno ... fenomenalno snimljen.
                            Takodje koga zanima ta tematika, preporucujem i Das boot.

                            Pod posebno i nedostizno dolazi vecina nasih glumaca, kojima svi navedeni i svi koje nisam naveo mogu da ..... pod prozor


                            Pacina ne volim.
                            [/quote]
                            Ja se samo ne bih slozio za komedije,meni su od Kerija bolji Adam Sendler i Ben Stiler(sa svim onim ljudima koji se stalno pojavljuju s njima,od kojih se ipak izdvajaju Rob Snajder i Oven Vilson)
                            Sto se Pacina tice veliki talenat,ali je snimio mnogo filmova koji su ispod njegovog nivoa(to je moje misljenje da se zna),a najprotraceniji talenat(opet po meni) je Christopher Walken,covjek koji je zasijenio i jednog De Nira u The Deer Hunter-u,je snimao sve i svasta(kako kaze ne moze da odbije kad mu ponude da snima,sto je onda njegovo prokletstvo)
                            Od tamnoputih glumaca Morgan Frimen je sigurno najkvalitetniji,a prate ga Denzel Vasington,Samjuel L. Dzekson i meni licno najdrazi tamnoputi glumac Kjuba Guding Dzunior ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Moji omiljeni domaci glumci su Sergej Trifunovic i Rene Bitorajac .
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • [/quote]
                                Meni Titanik uopste nije sranje,stavise ;)
                                A mnogi mrze Lea Di Kaprija,a on je po meni fenomenalan glumac 8)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X