Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Jucer je izasao SAW 6 8) 8)

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ja ne volim horore,kukavica sam i ne smem to da gledam :-\ :-\
      I jinxy slazem se sa tobom,ne vidim svrhu tih filmova ???
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • [/quote]

        Pogledaj film KRUG 1 I 2,i vidjeces sta je film ;D ;D ;D

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Jedini horori koji valjaju necemu su Scream 1,2 i 3, imaju odlicnu pricu, nije sve u klanju i ubijanju.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Tmac link=topic=1649.msg100340#msg100340 date=1256385122]
            Jedini horori koji valjaju necemu su Scream 1,2 i 3, imaju odlicnu pricu, nije sve u klanju i ubijanju.
            [/quote]

            Naravno da nije..The Ring 1 i 2..Isto odlicna tema ;)

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Tmac link=topic=1649.msg100340#msg100340 date=1256385122]
              Jedini horori koji valjaju necemu su Scream 1,2 i 3, imaju odlicnu pricu, nije sve u klanju i ubijanju.
              [/quote]
              Nisam gledala.
              Zadnji horor koji sam gledala,ako se to moze uopste nazvati hororom je Hide And Seek.
              I to ne bih ni pogledala,da nisam vidjela da De Niro glumi.
              Uzasno sam se osjecala poslije toga i sada ga se sjetim kad mi vrata ostanu djelimicno otvorena. :-[
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=jinxy link=topic=1649.msg100342#msg100342 date=1256388153]
                [quote author=Tmac link=topic=1649.msg100340#msg100340 date=1256385122]
                Jedini horori koji valjaju necemu su Scream 1,2 i 3, imaju odlicnu pricu, nije sve u klanju i ubijanju.
                [/quote]
                Nisam gledala.
                Zadnji horor koji sam gledala,ako se to moze uopste nazvati hororom je Hide And Seek.
                I to ne bih ni pogledala,da nisam vidjela da De Niro glumi.

                [/quote]



                Ja gledao fim, i sad taj neko ubija ponedeljkom u 7 sati,kad ja pogleda na sat 7 sati ponedeljak..To nikad necu zaboraviti ;D ;D ;D ;D

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Uzas!!!
                  Ali mala Dakota izuva
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=jinxy link=topic=1649.msg100342#msg100342 date=1256388153]
                    Nisam gledala.
                    Zadnji horor koji sam gledala,ako se to moze uopste nazvati hororom je Hide And Seek[/quote]
                    Ko bi rekao da ce De Niro da ispadne onakvo djubre ;D
                    A mala Dakota Fening nicim nije zasluzila onakvu torturu ;D
                    Najbolji horor svih vremena ISIJAVANJE sa Nikolsonom,a u TOP 5 su i PSIHO i RT STRAHA 8)

                    Bojana slazemo se za Blistavi um i Rasel je morao da uzme Oskara,ali clanovi akademije mu nisu dozvolili da dvije godine uzastopno uzme Oskara za najbolju glavnu ulogu,da je Tom Henks bio u pitanju ne bi oklijevali >
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Da li je neko gledao Block 13-Ultimatum film?

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        A da li za taj film Isijavanje racunovodja misli da je dobar ili Provajder?
                        Ako racunovodja to kaze,onda mogu misliti koliko je dobar. 8)
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg100349#msg100349 date=1256389190]
                          A da li za taj film Isijavanje racunovodja misli da je dobar ili Provajder?
                          Ako racunovodja [/quote]
                          Ako nisi gledala Isijavanje nemas o cemu da pricas ni sa racunovodjom ni sa Provajderom
                          Ovo sto danas nazivaju hororima,neka koljacina i tako te fore,to nisu horori,bar za mene nisu,to su gluposti,jedini horor od tih novijih koji priznajem je Ring 1. dio i Saw 1. dio,i imali su potencijal,ali su sve upropastili s nastavcima ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Znaci,ti mene ostavljas? :-[
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg100350#msg100350 date=1256389371]
                              [quote author=jinxy link=topic=1649.msg100349#msg100349 date=1256389190]
                              A da li za taj film Isijavanje racunovodja misli da je dobar ili Provajder?
                              Ako racunovodja [/quote]
                              Ako nisi gledala Isijavanje nemas o cemu da pricas ni sa racunovodjom ni sa Provajderom
                              Ovo sto danas nazivaju hororima,neka koljacina i tako te fore,to nisu horori,bar za mene nisu,to su gluposti,jedini horor od tih novijih koji priznajem je Ring 1. dio i Saw 1. dio,i imali su potencijal,ali su sve upropastili s nastavcima ;)

                              [/quote]

                              Ring 2 je su bas zakucali..Extra,meni SAW super film,nekako one zamke so Cool 8)

                              Comment


                              • [/quote]
                                Ma necu te ostaviti,ako u roku od mjesec dana pogledas Isijavanje ;D ;D ;D
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X