Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    cao gold

    ovaj...nedostajao si nam :-[ :-[ :-[ :-[
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • [/quote]

      Pa mozda njima, ali ni to ne verujem, jer smo se mi redovno vidjali
      A i nemam zasto da vam nedostajem. Iz vise razloga a osnovni je da vi samo spamujete, a jedino ja pisem o tenisu.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Pa jesmo se mi vidjali,ali falio si i ovde na forumu :-[ :-[

        Srecom da si dosao,danas SK prenosi meceve iz Moskve i Stokholma,taman nam treba tvoja sturcna analiza 8) 8)
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • [/quote]

          E jedva cekam da pocnu. Ionako sam sklon sumnji da postoji nekakav lobi u SK koji sprecava prikazivanje tenisa na istoj televiziji.
          Jedva da ima po koji mec.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg99982#msg99982 date=1256287937]
            [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg99980#msg99980 date=1256287738]
            Pa jesmo se mi vidjali,ali falio si i ovde na forumu :-[ :-[

            Srecom da si dosao,danas SK prenosi meceve iz Moskve i Stokholma,taman nam treba tvoja sturcna analiza 8) 8)
            [/quote]

            E jedva cekam da pocnu. Ionako sam sklon sumnji da postoji nekakav lobi u SK koji sprecava prikazivanje tenisa na istoj televiziji.
            Jedva da ima po koji mec.

            [/quote]

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=SPORTKLUB link=topic=1649.msg99983#msg99983 date=1256288009]
              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg99982#msg99982 date=1256287937]
              E jedva cekam da pocnu. Ionako sam sklon sumnji da postoji nekakav lobi u SK koji sprecava prikazivanje tenisa na istoj televiziji.
              Jedva da ima po koji mec.

              [/quote]

              [/quote]

              Eto vam na!
              I gazda me podrzava

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                gold,gazda ti se smeje,ne podrzava te
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • [/quote]

                  E pa zavisi kako gledas na stvari.
                  Mozda taj tvoj kucak samo gleda sta ima za rucak a mozda je i gladan jer nema sta da jede

                  kazem ti, zavisi kako gledas

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    znam,znam sve je relativno ;D ;D ;D

                    ali iz mog ugla posmatranja,gazda ti se smeje
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • ali iz mog ugla posmatranja,gazda ti se smeje[/quote]

                      Eto vidis. Zbog toga ti i nisi moderator

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Evo ga gold. ;D ;D ;D
                        Zdravo!!!
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • [/quote]

                          Zdravo jinxy

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            E,gold,Kovalski ce da ti da kratak izvjestaj.
                            Dok tebe nije bilo sve je,uglavnom,bilo po starom.
                            Bojana i dalje nije kuhala i hranila psa.
                            Pas je dva puta sedmicno odlazio u pekaru,a ostale dane bi kuhao sam,po naredbi doticne gospodjice.
                            Ona je redovno crkavala od obaveza na poslu i imala probleme sa Javom.
                            Vlatko je redovno isao na svoj super,extra,zanimljivi posao.
                            Radnim danima je bio racunovodja,a vikendom Provajder.
                            Dart-a su zarobile one dvije brucoske i potpuno se predao njima i Danijeli,tako da ne posjecuje forum vise.
                            Aleksa je redovno jeo zvake,mada je jedan dan uzeo nesto jace(nismo otkrili sta).
                            Inace,on rijetko dolazi na forum,sada ga mijenja njegov menadzer Milko Poter.
                            Aleksa se ponekad javi na sekund iz nekog velegrada,sinoc je bio u Parizu,mislim.
                            Fc i dalje pusta maloj Barry-ja i sve se odvija kako treba.
                            Ona je postala pristojna i vise ne dolazi u vrijeme rucka.
                            Ja
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Odlican avatar, pingvini su fenomenalni

                              To za Bojanu, to bi trebalo sve pomalo da nas zabrine ...
                              Zasto ovo kazem?!
                              Ne zbog toga sto mi treba da zalimo njenog psa. Njen je neka radi sa njim sta hoce.
                              Vec, ako sledeci put dobri pekar (hvala mu za svaki put kada je nahranio jadnu kucu), i ostali dobrocinitelji, prijave stvar policiji. Nece nas oprati ni Dunav ni Sava. I te reke koje teku kroz vase krajeve.
                              Po nasem zakonu, prikrivanje krivicnog dela se kaznjava isto kao i krivicno delo

                              Vladan je pre svega pevac. A ovi dodatni poslovi samo sluze da mu obezbede finansijsku inekciju za ulazak u TOP 200.
                              Dartu je najteze ... dva losa ubise Milosa ... ako se ikako izvuce, to ce mu biti nauk da sledeci put dobro preracuna svoje kapacitete.

                              Aleksa je kralj.
                              Samo, vec sam izrazio javnu sumnju, da je on po ugledu na fc-a, stekao svoj alter ego.
                              Sto ga jos vise izdize iznad nas smrtnika. Ni do sada nam nije bilo lako boriti se sa superiornom intelignecijom, a kako cemo sada sa dve ... nemam pojima. Kako li mu ide u skoli? Koliko vidim sad uci u Parizu. Kako mu je uspelo da promeni i skolu i zemlju za tako kratko vreme?

                              Kod fc-a je vec sve stvar rutine. Ako im je ista ostalo u frizideru, moze se reci da je dobro obavio zadatak

                              Skromnost, skromnost, to je ono sto tebe krasi

                              Mozda jos dvoje troje i nabrojah sve clanove foruma

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Zaboravila sam to za prikrivanje krivicnog djela.
                                Pa sta da radimo???
                                Da je nekako pokusamo da naucimo da kuha???
                                Pretpostavljala sam ja da dart nije jos spreman za dubl,ali nisam htjela nista da kazem da se ne naljuti.
                                Aleksin alter ego,ne znam sta da kazem za njega.
                                Fc-ov alter mi se vise svidjao.
                                Aleksa je u Parizu,ali pise postove na engleskom,to mi je malo sumnjivo.
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X