Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99293#msg99293 date=1255893801]
    [quote author=vuk link=topic=1649.msg99292#msg99292 date=1255893632]
    Pa skida epizode, da ima sve... Ne znam napamet, ae neko ako zna neka napise... Ali opet ako bih ti napisao mozda ne bi razumeo jer bi bilo izvuceno iz konteksta, i u nekoj situaciji gde bi sala bila smesna...
    [/quote]A koliko ima tih sala prosjecno po epizodi?
    [/quote]
    Ne znam koliko, ali ceo crtac je smesan i zabavan i vredi gledati... Probaj preko rapidfind.org... Pa ces tu naci 100%.
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99293#msg99293 date=1255893801]
      A koliko ima tih sala prosjecno po epizodi?
      [/quote]

      Koliko hoces. Valjanje od smeha je zagarantovano.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Je li to ozbiljno mislite za Simpsonove?
        Kada gledam njih k'o da gledam Bracne vode.
        Oznoji se Tata sav,
        bekendi ga strasno muce,
        borio se kao lav!
        al' mu ipak g.za puce!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          @Gold
          Ma najbolje je bilo kada Homer uzeo prase iz restorana(a to nije bilo njegovo prase(a bilo je zivo(a njemu se svidelo(a nije hteo da ga u restoranu pojedu(jer je bilo obuceno))))) doveo ga kuci i ponasao se prema njemu kao prema detetu i onda ga stavio na plafon i vukao ga kao da hoda i pevao"spider-pig,spider-pig,does whatever the spider-pig does!A to je bilo toliko smesno hhhhh

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg99299#msg99299 date=1255894221]
            @Gold
            Ma najbolje je bilo kada Homer uzeo prase iz restorana(a to nije bilo njegovo prase(i bilo je zivo(i njemu se svidelo(i nije hteo da ga u restoranu pojedu(jer je bilo obuceno))))) doveo ga kuci i ponasao se prema njemu kao prema detetu i onda ga stavio na plafon i vukao ga kao da hoda i pevao"spider-pig,spider-pig,does whatever the spider-pig does!A to je bilo toliko smesno hhhhh
            [/quote]
            Ali to je film...Nije los, ali opet mi je serija bolja...
            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg99294#msg99294 date=1255893880]
              Ma ne lozimo te covece!!!
              Evo ja cu da ti prepricam jednu foru iz jedne epizode.

              Mardz hoce da se razvde od Homera (oni su Bartovi roditelji).
              Homer jede puding i dolazi mu Mardz i kaze da odmah krene sa njim. Homer gldeea onaj puding i kaze (kao dilema): Mardz-puding? Mardz-puding? Mardz-puding?
              Puding!
              Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ... koji car ... hahahahahahaha ....

              Obavezno pogledaj.

              [/quote]
              Meni ovdje nema nista smijesno
              A ko je taj Mardz je li on glavni lik u crtacu?

              [quote author=vuk link=topic=1649.msg99296#msg99296 date=1255893938]

              Ne znam koliko, ali ceo crtac je smesan i zabavan i vredi gledati... Probaj preko rapidfind.org... Pa ces tu naci 100%.

              [/quote]
              Pa iskreno ne bih se upustao u taj projekat skidanja epiozde sto se ono kaze na slijepo,razumijes li sta zelim da ti kazem?
              Ima li neki klip na netu da vidim kakav je to crtani film ;)
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=vuk link=topic=1649.msg99300#msg99300 date=1255894293]

                Ali to je film...Nije los, ali opet mi je serija bolja...
                [/quote]
                Cekaj,pa zar to nije serija?Ja mislim da nisam ni gledao film,vec samo onu dugomentraznu epizodu koju su snimili povodom 20 godina serije...mislim da se zvala on the big screen.A znam da je bila serija,jer je pocinjala kao serija.Jesi siguran da to nije bilo iz neke epizode?

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99301#msg99301 date=1255894297]
                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg99294#msg99294 date=1255893880]
                  Ma ne lozimo te covece!!!
                  Evo ja cu da ti prepricam jednu foru iz jedne epizode.

                  Mardz hoce da se razvde od Homera (oni su Bartovi roditelji).
                  Homer jede puding i dolazi mu Mardz i kaze da odmah krene sa njim. Homer gldeea onaj puding i kaze (kao dilema): Mardz-puding? Mardz-puding? Mardz-puding?
                  Puding!
                  Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ... koji car ... hahahahahahaha ....

                  Obavezno pogledaj.

                  [/quote]
                  Meni ovdje nema nista smijesno
                  A ko je taj Mardz je li on glavni lik u crtacu?

                  [quote author=vuk link=topic=1649.msg99296#msg99296 date=1255893938]

                  Ne znam koliko, ali ceo crtac je smesan i zabavan i vredi gledati... Probaj preko rapidfind.org... Pa ces tu naci 100%.

                  [/quote]
                  Pa iskreno ne bih se upustao u taj projekat skidanja epiozde sto se ono kaze na slijepo,razumijes li sta zelim da ti kazem?
                  Ima li neki klip na netu da vidim kakav je to crtani film ;)

                  [/quote]
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg99302#msg99302 date=1255894421]
                    [quote author=vuk link=topic=1649.msg99300#msg99300 date=1255894293]

                    Ali to je film...Nije los, ali opet mi je serija bolja...
                    [/quote]
                    Cekaj,pa zar to nije serija?Ja mislim da nisam ni gledao film,vec samo onu dugomentraznu epizodu koju su snimili povodom 20 godina serije...mislim da se zvala on the big screen.A znam da je bila serija,jer je pocinjala kao serija.Jesi siguran da to nije bilo iz neke epizode?
                    [/quote]
                    Sve si sam rekao... To je bio film...
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • [/quote]
                      Znaci ovaj Mardz sto je Gold napisao je najjaci lik u crtacu
                      Pa kakve mogu da im budu face,nacrtane su,to je ipak crtac,ne moze na nacrtanu facu nista da se vidi :-\
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=vuk link=topic=1649.msg99304#msg99304 date=1255894560]

                        Sve si sam rekao... To je bio film...
                        [/quote]
                        Kako kad je pocinjalo kao serija?Ono oni trce,pa homer samo sto ne zgazi barta onda svi ulaze sedaju za trosed i onda se nesto smesno desi.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg99299#msg99299 date=1255894221]
                          @Gold
                          Ma najbolje je bilo kada Homer uzeo prase iz restorana(a to nije bilo njegovo prase(i bilo je zivo(i njemu se svidelo(i nije hteo da ga u restoranu pojedu(jer je bilo obuceno))))) doveo ga kuci i ponasao se prema njemu kao prema detetu i onda ga stavio na plafon i vukao ga kao da hoda i pevao"spider-pig,spider-pig,does whatever the spider-pig does!A to je bilo toliko smesno hhhhh
                          [/quote]

                          E jeste ta je bila valjanje
                          Ali dobra je bila i ona sa Michael Jacksonom u ludnici (na foru leta iznad kukavicjeg gnezda) i cuvena pesmica "Happy Birthday Lisa"

                          Comment


                          • [/quote]
                            Znaci ovaj Mardz sto je Gold napisao je najjaci lik u crtacu
                            Pa kakve mogu da im budu face,nacrtane su,to je ipak crtac,ne moze na nacrtanu facu nista da se vidi :-\
                            [/quote]
                            Koji si car haha . Mardz je zensko, to je Homerova zena...
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg99306#msg99306 date=1255894665]
                              [quote author=vuk link=topic=1649.msg99304#msg99304 date=1255894560]

                              Sve si sam rekao... To je bio film...
                              [/quote]
                              Kako kad je pocinjalo kao serija?Ono oni trce,pa homer samo sto ne zgazi barta onda svi ulaze sedaju za trosed i onda se nesto smesno desi.
                              [/quote]
                              Verovatno je isto pocinjalo radi fore... Jer slozi ces se, to isto zanimljivo, svaki put drugacije pocne tj drugacije sednu na trosed haha
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X